Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ευχαριστώ το μέλος GEOELI.


Recommended Posts

Θελω να πω ενα δημοσιο ευχαριστω στην Κατερινα(GEOLI) που χαρισε στην κορι μου οραια παπουτσακια,χωρις καν να με ξέρει και με δικα της εξοδα αποστολης.

Ευχαριστω πολλι,Κατερινα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θελω να πω ενα δημοσιο ευχαριστω στην Κατερινα(GEOLI) που χαρισε στην κορι μου οραια παπουτσακια,χωρις καν να με ξέρει και με δικα της εξοδα αποστολης.

Ευχαριστω πολλι,Κατερινα!!!!!!!

 

Να΄σαι καλά κοριτσάκι μου, δεν ήταν ανάγκη να με ευχαριστήσεις και δημόσια, η δική μου χαρά όταν "δίνω" είναι μεγαλύτερη, εξάλλου, δεν στερηθήκαμε κάτι - εκεί θεωρώ η προσφορά είναι πολύ πιο σημαντική - σας χαρίσαμε κάτι που εμείς δεν χρησιμοποιούμε πιά.

Όπως και να'χει όμως, σ'ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σου:P !

Link to comment
Share on other sites

Με την Κατερινα ειχαμε συναλλαγη αρκετες φορες μεσω του φορουμ κ παντα οτι μου εστειλε ηταν σουπερ!

 

Θα την ευχαριστησω κ εγω με τη σειρα μου!

Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου κοριτσακι μου! Σε ευχαριστω κ εγω για ολα!

Link to comment
Share on other sites

Με την Κατερινα ειχαμε συναλλαγη αρκετες φορες μεσω του φορουμ κ παντα οτι μου εστειλε ηταν σουπερ!

 

Θα την ευχαριστησω κ εγω με τη σειρα μου!

Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου κοριτσακι μου! Σε ευχαριστω κ εγω για ολα!

 

Όμως κι εγώ το ίδιο έχω να πω για σένα κοριτσάκι μου, όλες οι συναλλαγές μας ήταν άψογες ! Να σ'ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου :P !

Να'μαστε όλοι καλά, υγιείς πάνω απ'όλα, και με πολύ δύναμη αυτήν την δύσκολη εποχή που ζούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Μόλις είδα το "φαν κλάμπ" σου,να μην ευχαριστήσω και γω:D???

Τι κανεις?? Χαθηκαμε λίγο, τα κουκλιά σου??

Η Κατερινα είναι μία πολύ γλυκιά μαμα, ένας πολυ γλυκός και φιλότιμος άνθρωπος !! Και "χορηγος" του νηπιαγωγειου μου με τόσα βιβλία από τις ανταλλαγες μας!!

Σου χρωστάω κατι χειροποιητο, δεν το έχω ξεχασει! Σε λίγο καιρό :P!!!

Co8Lp3.png

 

 

QkL2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το "φαν κλάμπ" σου,να μην ευχαριστήσω και γω:D???

Τι κανεις?? Χαθηκαμε λίγο, τα κουκλιά σου??

Η Κατερινα είναι μία πολύ γλυκιά μαμα, ένας πολυ γλυκός και φιλότιμος άνθρωπος !! Και "χορηγος" του νηπιαγωγειου μου με τόσα βιβλία από τις ανταλλαγες μας!!

Σου χρωστάω κατι χειροποιητο, δεν το έχω ξεχασει! Σε λίγο καιρό :P!!!

 

Kοριτσάκι μου, τώρα είδα το μήνυμά σου :P ! Χαθήκαμε όντως και εύχομαι να είστε όλοι πολύ καλά.

Εγώ δηλαδή τι να πω για σένα γλυκό μου κοριτσάκι, είσαι απλά αξιαγάπητη ;) !

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...