Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Aπογευματινό ραντεβού στο Παίδων


ster

Recommended Posts

Η παιδίατρος με στέλνει να δεί την μικρή μου που είναι 4 μηνών στο Παίδων ένας χειρούργος, ένας ΩΡΛ και ένας παιδίατρος για ακτινογραφία θώρακος. Συγχωρέστε με αν υπάρχει ανάλογο θέμα αλλά δεν έχω τον χρόνο να ψάξω.

Καταρχήν να ρωτήσω τι γίνεται με τα πρωινά στο Παίδων; Πάς εκεί και περιμένες πόση ώρα; Εχει πολύ κόσμο; Φαντάζομαι πώς ναι, για αυτό και σκέφτηκα την λύση των απογευματινών ραντεβού. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς κλείνω και πώς γίνεται.

Επίσης ποιό είναι προτιμότερο; Το παίδων πεντέλης ή το αγίας σοφίας από άποψη κόσμου και αναμονής;

Βασικά εγώ ήθελα να πάω στο Μητέρα και να κάνω τις παραπάνω εξετάσεις ή στο ΙΑΣΩ αλλά η παιδίατρος είναι κάθετη. Δεν δέχεται ότι οι γιατροί είναι το ίδιο αποτελεσματικοί και έμπειροι. Ποιά η γνώμη σας γενικά γιατί έχω καταμπερδευτεί και η μικρή μου είναι η 11η ημέρα που έχει πυρετό και κοντεύω να τρελαθώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η παιδίατρος με στέλνει να δεί την μικρή μου που είναι 4 μηνών στο Παίδων ένας χειρούργος, ένας ΩΡΛ και ένας παιδίατρος για ακτινογραφία θώρακος. Συγχωρέστε με αν υπάρχει ανάλογο θέμα αλλά δεν έχω τον χρόνο να ψάξω.

Καταρχήν να ρωτήσω τι γίνεται με τα πρωινά στο Παίδων; Πάς εκεί και περιμένες πόση ώρα; Εχει πολύ κόσμο; Φαντάζομαι πώς ναι, για αυτό και σκέφτηκα την λύση των απογευματινών ραντεβού. Αλλά δεν έχω ιδέα πώς κλείνω και πώς γίνεται.

Επίσης ποιό είναι προτιμότερο; Το παίδων πεντέλης ή το αγίας σοφίας από άποψη κόσμου και αναμονής;

Βασικά εγώ ήθελα να πάω στο Μητέρα και να κάνω τις παραπάνω εξετάσεις ή στο ΙΑΣΩ αλλά η παιδίατρος είναι κάθετη. Δεν δέχεται ότι οι γιατροί είναι το ίδιο αποτελεσματικοί και έμπειροι. Ποιά η γνώμη σας γενικά γιατί έχω καταμπερδευτεί και η μικρή μου είναι η 11η ημέρα που έχει πυρετό και κοντεύω να τρελαθώ.

 

 

κοιτα να δεις απο τη στιγμη που πρεπει να γινει κατι αμεσα θα πρεπει να πας κατευθειαν στα επιγοντα λογικα δεθα εχιε κοσμο τετοια περιοδο ουτε η αναμονη θα ειναι 8ωρη-δεκαωρη οπως ητανε το χειμωνα και ειχα φριξει γιατι με τα ραντεβου δε ξερω ποτε θα σου κλεισουν,,,,θα σε εξατασει ο παιδιατροσ θα παρει το ολο ιστορικο και θα σου γραψει τις εξετασεις που πρεπει να κανεις εκεινη τη στιγμη,,,,τωρα για ποιο παιδων τι να σου πω,,,,ειναι θεμα σε ποιον γιατρο θα πεσεις οχι θεμα νοσοκομειο,,,το χειμωνα το φαγαμε με το κουταλι ολα,,,,δε μπορω να προτεινω καποιο συγκεκριμενο,,,,,πηγαινε παιδων κατευθειαν και οχι ραντεβου,,,γνωμη μου

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσωότι καλύτερα είναι να πας στα επείγοντα. Πρωινό ραντεβου δεν προκείται να βρεις με τιποτα για τους επόμενους 3 μήνες. Τα απόγευματινά είναι πιο σύντομα αλλά η χρεωση είναι 70-80 ευρώ και παλι το ραντεβου μποερί να μην είναι άμεσο. Τωρα για πιο παίδων δεν ξερ να σου πω.Εμείς εχουμε παει μονο στο Πεντελης όπου συνήθως είναι πιο ηρεμα τα πράγματα από τα άλλα δύο.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...