Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γέννησε η Λαμπρινή και δεν το πήραμε χαμπάρι!


Recommended Posts

1062891klf8bitcr2.gif

 

Να σου ζήσει κοπελάρα μου...δυστυχώς δεν το πήραμε χαμπάρι ότι γέννησες γιαυτό είναι και λιγάκι καθυστερημένες οι ευχές που θα λάβεις.

Πάντα γερό να είναι το γλυκό σας κοριτσάκι...κι όποτε έχεις ευκαιρία να μπείς να μας πεις την εμπειρία σου!

 

Φιλάκια και στην μικρούλα βέβαια! :wink::wink:

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Κι αλλο μωραάκι στο φόρουμ τι καλά.Να σας ζήσει.... :lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

95315nr01pa1v7d.jpg

 

Nα ζήσει το μωράκι σου :D:D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου :) Ειναι όμορφο να μοιράζεσαι την χαρά σου !

Γέννησα στις 16/5 και ώρα 17:48 την Βασίλισσα μου . Γεννήθηκε 3350 και 51 εκκ και μόλις μας κοίταξε οι χαζογονείς κοντέψαμε να λιποθυμήσουμε :lol:

 

Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα ! Στις εγκυούλες μας με το καλό και με έναν πόνο (το κοροιδευα και γω αυτό αλλα ισχύει !!) . Στις μανούλες να χαιρονται τα παιδάκια τους , να τα βλέπουν πάντα υγιεί και ευτυχισμένα .

 

ΥΓ1 Οταν προλάβω θα σας γράψω και την επεισοδιακή μου γέννα :)

ΥΓ2 Βοηθήστε με κάποιος , πως μπορώ να βάλω φωτο ??

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...