Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

που κατεβαζεται παιδικα τραγουδακια;


Recommended Posts


Διαφημίσεις


καλησπερα!!οτι τραγουδι θες λογικα υπαρχει κ στο youtube!πορεις να κατεβασεις το youtube downloader! αυτο ειναι ενα προγραμμα στο οποιο κανεις επικολληση του τραγουδιου απ'το youtube κ αυτο το κατεβαζει αυτοματα στον υπολογιστη σου χωρις το βιντεο!!μονο το τραγουδι!!!ειναι πολυ χρησιμο!!!:D

για να ακτεβσεις το προγραμμα πατας στο google..... youtube downloader free downoad.θα στο βγαλει κ απο μονο του!!!μπορεις να κατεβαζεις οποιο τραγουδι σου αρεσει απο youtube!!!ελπιζω να βοηθησα!!!

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω κανει ποτε,αλλα νομιζω γινεται!!ανοιξε ενα φακελο που θα περιεχει ολα τα τραγουδακια που θα κατεβασεις κ μετα κανε εγγραφη σε cd με το nero!!!δεν το εχω κανει,αλλα δεν μπορει να μην γινεται!!το εχεις δοκιμασει????

αν δεν βαριεσαι κατεβασε το προγραμμα που σου ειπα,κατεβασε κ 7-8 τραγουδακια κ κανε δοκιμη να τα γραψεις!!!μην σε παρω κ στο λαιμο μου..δεν ειναι δοκιμασμενο!!!οταν τα κατεβαζεις μ'αυτο το προγραμμα ακουγονται πεντακαθαρα κ αποθηκευονται απυεθειας σαν μουσικη στο pc σου!!!

αν δεν βοηθησει αυτο,ελπιζω καποια κοπελα να μπορει να σε βοηθησει!!:D

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

καλημερα κ χρονια πολλα!!τωρα ειδα οτι ψαχνεις ακομα κ εριξα μια ματια στο google!βρηκα αυτο το site!μονο που θελει εγγραφη!!!αν θελεις γινε μελος κ προσπαθησε να δεις!!!!δεν ειμαι μελος κ δεν ξερω τι τραγουδια εχει κ τι επιλογες!!!ελπιζω να κανει κατι αυτο!!!

 

http://www.paidikatragoudia.gr/

''Κ όταν ξυπνάς κάθε πρωί,τον ήλιο σαν κοιτάξεις,στην αγκαλιά του πρωινού ποτέ να μην ξεχάσεις,να ψάχνεις μέσα στη ζωή τα άνθη τα λευκά της κ την ευχή μου θα τη βρείς μέσα στη μυρωδιά της''

ΝΙΚΟΣ-ΜΑΡΙΑ-ΘΑΝΑΣΗΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατεβάζω από ένα site που πρέπει να είσαι μέλος και λειτουργεί με προσκλήσεις αλλά αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο μπορώ να στο κατεβάσω και να στο στείλω γραμμένο σε Cd και όποια άλλη μανούλα θέλει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ χρονια πολλα!!τωρα ειδα οτι ψαχνεις ακομα κ εριξα μια ματια στο google!βρηκα αυτο το site!μονο που θελει εγγραφη!!!αν θελεις γινε μελος κ προσπαθησε να δεις!!!!δεν ειμαι μελος κ δεν ξερω τι τραγουδια εχει κ τι επιλογες!!!ελπιζω να κανει κατι αυτο!!!

 

http://www.paidikatragoudia.gr/

το ειδα αλλα δεν εχει πολλα τραγουδια εχει μονο τα κλασικα γνωστα τραγουδακια ευχαριστω παντος:D

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν πληρώνεις απλά πρέπει να σου στείλει πρόσκληση κάποιο μέλος και δεν δίνουνε πια λόγω του ότι έχουνε κλείσει πολλά site τέτοιου τύπου εμένα έχουν να μου δώσουν πάνω απο χρόνο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Oχι δεν πληρώνεις απλά πρέπει να σου στείλει πρόσκληση κάποιο μέλος και δεν δίνουνε πια λόγω του ότι έχουνε κλείσει πολλά site τέτοιου τύπου εμένα έχουν να μου δώσουν πάνω απο χρόνο

εχει αυτα που εχει το αλτερ ζουζουνια μαζοο και στρουφακια; αν ναι να μου τα στειλεις η ταχυδρομικος η με mail

Link to comment
Share on other sites

όσον αφορά το tube δεν χρειάζεται να κατεβάσετε κανένα πρόγραμμα...

 

αρκεί μετα το http://www.linkyoutubeΜΠΛΑΜΠΛΑ

 

να γράψετε την λέξη link και θα σας ανοίξει μια σελίδα ως ποιάς μορφής θέλετε να το κατεβάσετε.;)

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

απλα πας εδω....http://greekddl.com/

γραφεσαι κατεβαζεις το προγραμμα τους...και μετα κατεβαζεις...........οοοοοοοοοολη μερα!!!!!!!

Άγγελος 11/10/2005

Νικόλας 05/04/2008

Μαριλένα 23/08/2010

Εύα 3/05/2013 ;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...