Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανάμεσα σε 2 πολυκαρότσια ...


Recommended Posts


Διαφημίσεις


εγω θα διαλεγα peg. την εχω ψιλα στη λιστα για καροτσια. Και νομιζω οτι ειναι απο της εταιριες που εχουν τετοια ηδη μονο, οποτε εμενα μου λεει κατι αυτο για την εμπειρια που εχουν

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα cam δεν τα ξέρω,μπορεί να έχω δει στο δρόμο...

τα pegperego τα θεωρώ ογκώδη και πολύ πλαστικό...για τα λεφτά του,έχω φίλους με τέτοια πολυκαρότσια.αναγκάστηκαν να πάρουν άλλο...

προσωπικά πιστεύω τα καρότσια που κουμπώνει το καρεκλάκι πάνω τους είναι πολύ βαριά.

μπορείς να προτιμήσεις ένα καρότσι που να βγαίνει το καρεκλάκι του και να μπαίνει το καρεκλάκι αυτοκινήτου.

εγώ πχ έχω το quinny buzz.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω κανενα απο τα 2 αλλα θα σου ελεγα να παρεις peg perego..

 

ναι! καιγω δεν εχω κανενα απλα επειδη εβαλες αυτα τα 2 διαλεξα. βασικα να σου πω. εγω ειχα παρει της chicco το πολυκαροτσι που εβαζες πανω το πορτ μπεμπε η το καθισμα αυτοκινητου(ριλαξ) ωραιο δε λεω. εντυπωσιακο ναι! ιδεα της ασφαλειας και σταθεροτητας ναι!!! ΑΛΛΑ! δε θατο χαρεις οσο νομιζεις. οσο ειναι μωρακι οκ. μετα στον χρονο το πολυ θα αρχισεις να ψαχνεις κατι πιο μικρο. αναλογα βεβαια και που μενεις. εγω ειμαι θεσσαλονικη. πρεπει να παρω αστικο ναπαω κεντρο αγορα. οποτε μωρακι ηταν καλα. αγκαλια η μαρσιπο και το καροτσι. μετα ομως ηταν πολυ δυσκολο να χω το τοσο μεγαλο καροτσι και το μωρο στα χερια. ετσι πηρα κατι πιο μικρο. ηθελα κατι μεγαλο να δειχνει σε ολα του. ξερεις... αλλα... το λυπαμαι που τοβαλα απο νωρις στην ακρη

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...