rita-

διακοσμητικό κοριτσάκι για μπομπονιέρα

Recommended Posts

γεια!

κάπου πήρε το μάτι μου ένα διακοσμητικό κοριτσάκι, ίσως ήταν η εσμεράλντα. γενικά ψάχνω charm για μπομπο. θελω κοριτσάκι, ασημένιο και "βαρύ"! όχι απο εκείνα που τσαλακώνονται!!κοίταξα στα γνωστά μαγαζία, δε βρίσκω εκείνο που είχα δει σε ένα περιοδικό (το οποίο φυσικά δεν το έχω...).

τι άλλο να κρεμάσω; έχω διαλέξει ένα πουγγί σατεν, θα ήθελα να βάλω κάτι σε μπρελόκ με κοριτσάκι.

τα διακοσμητικά του μάμμωνα τι λένε; μα και αυτός ο χριστιανός να μην εχει ιστοσελίδα...

Διαφημίσεις

γεια!

κάπου πήρε το μάτι μου ένα διακοσμητικό κοριτσάκι, ίσως ήταν η εσμεράλντα. γενικά ψάχνω charm για μπομπο. θελω κοριτσάκι, ασημένιο και "βαρύ"! όχι απο εκείνα που τσαλακώνονται!!κοίταξα στα γνωστά μαγαζία, δε βρίσκω εκείνο που είχα δει σε ένα περιοδικό (το οποίο φυσικά δεν το έχω...).

τι άλλο να κρεμάσω; έχω διαλέξει ένα πουγγί σατεν, θα ήθελα να βάλω κάτι σε μπρελόκ με κοριτσάκι.

τα διακοσμητικά του μάμμωνα τι λένε; μα και αυτός ο χριστιανός να μην εχει ιστοσελίδα...

Για κοίτα και nikolis group και diva !!! Έχουν s;ite και τα 2 κάτι θα βρείς....... όσο για τον Μαμμωνά μην παίρνεις όρκο ότι είναι χριστιανός ...... το Μαμμωνάς με παραπέμπει αλλού αλλά δεν είμαι ούτε στα θρησκευτικά καλή!!

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

παντως και για τα δυο επειδη πηγα απο εκει μου ειπαν οτι εχουν καινουργια ασημενια τζατζαλακια που δεν τα εχουν βαλει ακομα στα site τους... και οντως ετσι ηταν...

l8gxp3.png 7SGKp3.png

οκ, ευχαριστώ. στο διβα βρήκα ένα κοριτσάκι που μάλλον μου κάνει...δυστυχώς δεν γράφουν τιμές και δε γλυτώνω τη βόλτα στο κέντρο...τουλάχιστον να αξίζει...

πανάκριβη η ντίβα!!!και ο νικολής τέτοιες τιμές να έχει;...

Για κοίτα κι εδώ :http://www.klim-paper.gr/index.php?m...index&cPath=55

όταν εννοείς ακριβά , τιτιμές δηλαδή??

μπααα, δε βρήκα τίποτα στο κλιμ...

το ντίβα που λες, όσα αξεσουαρ διαλεξα είχαν πάνω απο 5ε!!!ήταν ασήμι μου είπε, εμένα δε μου γέμιζε το μάτι...ωραίες φιγούρες αλλά φυσικά δε διαθέτω τόσα. θα πάω και στο ατλας-πακέτο σήμερα, ίσως και νικολή αν προλάβω. τι κακό να μην λένε τιμές τηλεφωνικώς...να τρέχω τσάμπα δηλαδη,ενω έχω ένα σωρό εκκρεμότητες

μπααα, δε βρήκα τίποτα στο κλιμ...

το ντίβα που λες, όσα αξεσουαρ διαλεξα είχαν πάνω απο 5ε!!!ήταν ασήμι μου είπε, εμένα δε μου γέμιζε το μάτι...ωραίες φιγούρες αλλά φυσικά δε διαθέτω τόσα. θα πάω και στο ατλας-πακέτο σήμερα, ίσως και νικολή αν προλάβω. τι κακό να μην λένε τιμές τηλεφωνικώς...να τρέχω τσάμπα δηλαδη,ενω έχω ένα σωρό εκκρεμότητες

Το Πακέτο δεν έχει τέτοια μπιρμπιλάκια που ψάχνεις σίγουρα!!!

Νομίζω όμως ότι ακριβώς απέναντι είχε ένα τέτοιο σχετικό μαγαζί...... Τελικά μόνο αν έχεις επαγγελματικό ΑΦΜ ψωνίζεις σε καλές τιμές........

Διαφημίσεις

και όμως το πακέτο είχε ωραία μοτίφ!!αυριο περιμένω και δείγματα απο το eshop, κάτι ξύλινα διακοσμητικά. μετά θα αποφασίσω...

για την ώρα κρατάω το κοριτσάκι απο το ατλας πακέτο και τα ξύλινα μπρελοκ.

όπως κατάλαβες, τα έχω αναλάβει όλα μονη μου. θα ρίξω τρέξιμο, αλλά θα έχει την πλάκα του.

εκκρεμουν τα κουφέτα και τα τούλια για να γεμίσω τα πουγγιά. λέω να βάλω 7κουφ αμυγδάλου και 5 σμαρτις.είναι καλά;

γεια!

Ρίτα δεν ξέρω αν σε βολεύει κάτι τέτοιο.

Κοίταξε κάποια λινγκ που δίνω στην σελίδα που θα σου ανοίξει στο 189ποστ (το γράφει δεξιά) και πες μου.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=35487&page=7

Αν θέλεις όμως πληροφορίες γράψε σε παρακαλώ στο τόπικ εκείνο που το έχω στα αγαπημένα μου και το παρακολουθώ γιατί εδώ ίσως ξεχαστώ και δεν το δω.

Εγώ τελικά κατέληξα στο κοριτσάκι με τα κοτσίδια.

ας ξεκινήσω με τα κουφέτα. να τα μειώσω ε; να κόψω τα σμαρτις καλύτερα.

ανθούλα, είδα τις φωτο με τα κοριτσάκια. τα έχω βρει και εγώ αυτά. βρήκα όμως και ένα ωραίο στο ατλας, πάλι με κοτσιδάκια και ροζ φόρεμα (0,85ε)

δεν καταλαβα τι εννοείς όταν είπες να γράψω σε εκείνο το τόπικ...σνιφ

Διαφημίσεις

ναι, είναι όντως καλό. μου άρεσε και η πεταλούδα όμως, δένει με τα χρώματα των πουγγιών. θα παω το πρωι να πάρω και απο αυτά, να τα δω πάνω στη μπομπο. το μοτιφ του ατλας, ακριβό, 1.30ε...

περιμένω το eshop και τα αυριανά σχέδιακια του ελξις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα