Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ


emanouela

Recommended Posts

Ψαχνω ιδέες για να κανουμε μία έκπληξη στα παιδακια που θα είναι στη βαφτιση του γιού μας (καλοκαίρι).Θα είναι γύρω στα 25 πιτσιρίκια απο 2 εως 10 ετών.Το τραπέζι θα γίνει μεσημέρι σε εξοχική ταβέρνα με κήπο.Θα είναι μικρά δωράκια που θα τα πάρουν μετά το φαγητό,θα είναι ένα καλάθι γεμάτο γλυφιτζούρια (αν κ δεν είμαι της ζάχαρης οπαδός)....δεν ξέρω...για βοηθήστε βρε παιδιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!ωραιο ακουγεται το καλαθι!εγω ξερεις τι θα εβαζα μεσα?θα αγοραζα μπρατσακια και σωσιβια και θα τα μοιραζα αναλογα τι θελκει το καθε παιδι!δεν ειναι ωραιο για καλοκαιρινο δωρο?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα της Ελένης για θαλασσινό δωράκι!

Μπορείς να πάρεις κουβαδάκια σε όλα τα χρώματα!

 

Επίσης, μπορείς να πάρεις μεγάλους πήλινους κουμπαράδες πάλι σε διάφορα χρώματα! Αυτό μοίρασα εγώ στους μικρούς καλεσμένους στο πάρτι γενεθλίων μας, και ήταν όλοι ευχαριστημένοι. Πήρα γουρουνάκια, αλλά έχει και άλλα ζωάκια-κουμπαράδες στα τζάμπο! Αν θυμάμαι καλά κόστιζαν γύρω στα 3 ευρώ ο ένας (ή μήπως 2 ευρώ...; :roll: ).

 

Χτες είδα και ωραίες ξύλινες κρεμάστρες με ζωάκια, πάλι στα τζάμπο. Πολύχρωμες και χαρούμενες! Αυτό θα είναι το επόμενο δώρο για τους φίλους μας στα δεύτερα γενέθλια μας (καλά να είμαστε!).

 

Διαλέγεις και παίρνεις! :D

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ιδέες σας κορίτσια.....σκέφτομαι να κάνω μπομπονιέρες χαρούμενες βέβαια και ίσως με θέμα θαλασσινό (είμαστε πολύ fun της θάλασσας!!!) να πάρουν οι μεγάλοι στο τραπέζι κι οχι στην εκκλησία και για τα μικρά μετά το φαγητό να βγάλουμε τα δώρα τους αντι μπομπονιέρας και ένα καλάθι με μικρά μπομπονιεράκια που θα έχουν μέσα 2 εως 3 σοσκολατένια κουφετάκια ή σοκολατάκια (αυτά μπορώ να τα φτιάξω κι εγώ).Κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ για τις ιδέες σας κορίτσια.....σκέφτομαι να κάνω μπομπονιέρες χαρούμενες βέβαια και ίσως με θέμα θαλασσινό (είμαστε πολύ fun της θάλασσας!!!) να πάρουν οι μεγάλοι στο τραπέζι κι οχι στην εκκλησία και για τα μικρά μετά το φαγητό να βγάλουμε τα δώρα τους αντι μπομπονιέρας και ένα καλάθι με μικρά μπομπονιεράκια που θα έχουν μέσα 2 εως 3 σοσκολατένια κουφετάκια ή σοκολατάκια (αυτά μπορώ να τα φτιάξω κι εγώ).Κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...