Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Kαλυντικα fresh line-mastic spa..


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Σε λιγο καιρο θα ξεμεινω απο καλυντικα και σκεφτομαι σοβαρα ν αλλαξω αυτα που χρησιμοποιω σε καποια φυτικα,χωρις πολλες χημικες ουσιες..Εχω ακουσει για τις εταιριες Fresh line και mastic spa.Ποια η γνωμη σας?Ειναι καλα τα προιοντα τους?Ειναι οντως φυτικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα να δεις τι γινεται στο σπίτι απο τα fresh line...καταστημα ανοιγεις...

ειναι μακράν τα καλυτερα , στο προσωπο μου ομως δεν ταιριάζουν ο κρεμες ημερας ...

ολο το make up ειναι ΑΨΟΓΟ...ΟΛΟ!!!!!!!!!!

ρουζ, σκιες,κραγιον, μανον,μολυβια...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κρεμες βαζω avene γιατι εχω πολυ ευαισθητο δερμα και εχω βρει την εταιρια που μου ταιριαζει,αλλα σκεφτομαι για ολα τα υπολοιπα..Κρεμες σωματος,αφρολουτρα,γαλακτωμα ντεμακιγιαζ,κ.λ.π..Για τα mastic spa τι γνωμη εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν με εχουν ενθουσιάσει τα μαστικ σπά...

τα φρεσ λαιν εχουν καλλίτερη μυρωδιά και ωραιοτερη συσκευασια...

Ελληνικες εταιριες και οι 2 σε που απευθύνονται σε παρόμοιο κοινο...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τα fresh line, τα mastic spa έχουν και βιολογική σειρά και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη. Έχω δοκιμάσει διάφορα σαμπουάν και αφρόλουτρο και μου αρέσουν πολύ, και η μυρωδιά τους. Το μόνο είναι πως δυσκολεύομαι να τα βρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα fresh line δεν φτιαχν0νται απο τον κατασκευαστη που φτιαχνοντουσαν στην αρχη και δεν ειναι πλεον αξιοπιστα........επειδη γνωριζω το θεμα δεν θα τα επελεγα......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Είπα να δοκιμάσω τα mastic spa και πήρα έναν ορό προσώπου που τον ακριβοπλήρωσα και βγήκε πολύ "μάπα" :!::!::!::!::!::!:

 

Τα fresh line δεν τα δοκίμασα καθόλου αλλά ενδιαφέρομαι για ένα καλό μεικ-απ, περίπου πόσο στοιχίζει?

Αφήστε που δεν ήξερα πως τα fresh line είχαν σειρά μακιγιάζ... :cool::cool::cool::cool:

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...