Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ευχαριστω την γυναικα μου


Recommended Posts

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙΣ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙΣ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΦΙΛΑΣ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

 

Σ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΠΤΟΥΔΗ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!1Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ SISIKA ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ!!!ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΜΙΣΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!1Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!

 

 

 

 

61389ogwx7cgdsl.gif

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι εινια οι αντρες οι σωστοι

 

μπραβο Στάθη και μπραβο και στην γυναικα σου που σε εχει γεμισει με τοσα θετικα συναισθηματα να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ουαου

μπραβο σου ρε σταθη

 

ποσοι απο τους αντρες μας αραγε ακομη και αν αισθανονται αυτα που προαναφερθηκαν και ακομη περισσοτερα ισως θα τα παραδεχτουν !!!!!

 

ελαχιστοι.............

 

ποσοι δημοσιως!!!!!!!!

 

ενας και δεν ειναι ο αντρας μας ειναι ο σταθης

[/url]

preg.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια 07 μεχρι 09 απριλιου γενναμε το αγγελουδι μας!!!δεν μπορω να σας περιγραψω ποσυ ευτυχια νιωθω που θα γινουμε γονεις!!!σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και ελπιζω την επομενη φορα που θα απαντησω να ειμαι πατερας!!!τοση μαγικη λεξη αλλα συναμα και τοση ονειρικη!!!ευχαριστω για αλλη μια φορα την γυναικουλα μου που αν και ξερω οτι καποιοι αντρες θα παρεξηγησουν αυτα που γραφω και θα πουν "τι φλωρος ειναι αυτος" εγω ΕΝΑ εχω να πω!!!ας ειμαι φλωρος και ας ειμαι τοσο ευτυχισμενος και ας ειναι τριγυρω ολοι οι μαγκες αραδιασμενοι.και παλι σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!1Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο Στάθη μου, τα λόγια σου τέλεια!!!με το καλό το μωρό σας να έρθει. έχεις και το ίδιο όνομα με τον αντρούλη μου,τελικά αυτό το όνομα το έχουν πολύ τρυφεροί άνθρωποι!!!να σας χαιρόμαστε!!! :D

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

παιδια συγνωμη που δεν απαντησα κατευθειαν αλλα ΝΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!ειμαστε οι πιο ευτυχισμενοι ανθρωποι στον κοσμο.και βγηκε και πολυ ομορφος(απο την μαμα του πηρε χιχιχιχιχ).τωρα τι να πω.δεν συγκρινεται με τιποτα στον κοσμο.περναμε τις πιο ωραιες στιγμες της ζωης μας!!!σας ευχαριστω ολους παιδια μεσα απο τα βαθη της καρδιας μας.ΣΤΑΘΗΣ ΓΩΓΩ ΜΠΕΜΠΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!1Σ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑΘΗ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΣ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΡΟΔΟΠΕΤΑΛΑ!!!

 

372222esaor0wusx.gif

 

ΕΠΙΣΗΣ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!

1139348gm3744qpip.gif

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει το μπεμπάκι Στάθη μου και να χαίρεσαι και την γυναίκα σου που γιόρταζε εχθές! Εύχομαι η οικογένειά σου να ζεί πάντα ρόδινα!

Τυχερή η μαμά και ο μπέμπης που έχουν τόσο γλυκό και τρυφερό πατέρα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...