Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τσάκος Ηλίας


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Τον γνωρίζει καμία?Εχει να μου πει εντυπώσεις?

 

Εγώ πήγα μία φορά και δε μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις! Τον επισκέφτηκα όταν έψαχνα γυναικολόγο και ήταν από τους εξ αρχής απορριπτέους, για καθαρά δικούς μου προσωπικούς λόγους. Την ιατρική του δεινότητα δεν μπορώ φυσικά να την κρίνω με ένα ραντεβού!

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα μία φορά και δε μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις! Τον επισκέφτηκα όταν έψαχνα γυναικολόγο και ήταν από τους εξ αρχής απορριπτέους, για καθαρά δικούς μου προσωπικούς λόγους. Την ιατρική του δεινότητα δεν μπορώ φυσικά να την κρίνω με ένα ραντεβού!

 

εΜένα ουδέτερη άποψη μου άφησε.Εσενα τι δεν σου αρεσε?Μηπως εχεις βρει καποιον καλο στη Θεσ.νικη να μου συστησεις?

Link to comment
Share on other sites

εΜένα ουδέτερη άποψη μου άφησε.Εσενα τι δεν σου αρεσε?Μηπως εχεις βρει καποιον καλο στη Θεσ.νικη να μου συστησεις?

 

Είναι καθαρά θέμα προσωπικής αντίληψης κάποιων πραγμάτων και κοσμοθεωρίας κι εμένα με χαλάει να νιώθω ότι βρίσκομαι σε μια καλοστημένη επιχείρηση και όχι σε ιατρείο. Αυτό σαν πρώτη εικόνα. Για πιο πολλές λεπτομέρειες, δες στο πμ που σου έστειλα.

3642568b00.png

 

599c236a6c.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...