Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

s.o.s Βοσνάκης Χρήστος


Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα!

το θεμα μου ειναι επειγον... ειμαι 1 μερα πριν την τελευταια ημερομηνια γεννας και ο γιατρος μου εσπασε το δαχτυλο του και δεν μπορει να με ξεγεννησει! μου συστησε τον ΒΟΣΝΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ αλλα δεν τον ξερω ουτε φατσικα. ξερει καμια τιποτα η θα παω να γενησω στα ¨σκοταδια¨...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και χρονια πολλα!

το θεμα μου ειναι επειγον... ειμαι 1 μερα πριν την τελευταια ημερομηνια γεννας και ο γιατρος μου εσπασε το δαχτυλο του και δεν μπορει να με ξεγεννησει! μου συστησε τον ΒΟΣΝΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ αλλα δεν τον ξερω ουτε φατσικα. ξερει καμια τιποτα η θα παω να γενησω στα ¨σκοταδια¨...

Link to comment
Share on other sites

αγγελική μου δεν έχω ιδέα για να σου πω για τον συγκεκριμένο (δεν μένω καν θεσ/νικη) αλλά δε θα μπορούσε ο γιατρός σου να βρίσκεται στην αίθουσα τοκετού για να νιώθεις κι εσύ καλύτερα?

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καταρχάς μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι. Στην γέννα, μια τόσο φυσιολογική διαδικασία, η ψυχολογία της μητέρας παίζει μεγαλύτερο ρόλο από τις δεξιότητες ενός γιατρού. Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά αν παραμείνεις ψύχραιμη και ευδιάθετη. Να έχεις μια καλή γέννα και ένα κατάγερο παιδί. Για τον γιατρό δεν γνωρίζω. Ο χρήστης GATAKI από το φόρουμ edit admin έχει τον ίδιο γιατρό, μπορείς να ρωτήσεις κι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου από ότι καταλαβαίνω θα γενήσεις στο Γέννεσις ή στο Ιπποκράτειο :)Η ώρα η καλή!

Ο κύριος Βοσνάκης είναι ένας νεαρός(γύρω στα 45)γιατρός σε ηλικία συνεργάσιμος και συζητήσιμος τον είχα ως γιατρό μου στο βιβλιάριο και τον είχα επισκεφτεί για τεστ ΠΑΠ & Μαστογραφία μιας και έλειπε ο δικός μου γιατρός.

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεννησα πριν 2 εβδομαδες.Καπου εχω ανοιξει και θεμα για την περιπτωση μου.Ο γιατρος μου εφυγε για Χριστουγεννιατικες διακοπες μιας και αρνηθηκα να παω με προκληση και με ξεγεννησε καποιος συνεργατης του,Τη μερα που με επιασαν οι πονοι πηγα στο μαιευτηριο και δεν ειχα ιδεα ποιος θα ερθει να με ξεγεννησει.Ουτε καν ενα ονομα δε μου ειχε δωσει να ξερω ποιον γιατρο να περιμενω.Κι ομως ολα πηγαν τελεια.Ο γιατρος ο οποιος ηρθε να με ξεγεννησει ηταν ενας υπεροχος ανθρωπος ο οποιος με αντιμετωπισε σα δικη του πελατισσα και δεν κοιταξε να με ξεπεταξει.Μην αγχωνεσαι.Δε νομιζω οτι θα ρισκαρε ο γιατρος σου να σε στειλει με καποιον γιατρο που δεν ειναι καλος.

 

Απο την αλλη ολη τη δουλεια η μαια σου θα την κανει.Ο γιατρος 10 λεπτα πριν γεννηεις θα ερθει.Μιλα με τη μαια σου και μην αγχωνεσαι.Ειμαι σιγουρη ολα θα πανε καλα φτανει εσυ να εισαι ηρεμη.

Με το καλο σου ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα!

το θεμα μου ειναι επειγον... ειμαι 1 μερα πριν την τελευταια ημερομηνια γεννας και ο γιατρος μου εσπασε το δαχτυλο του και δεν μπορει να με ξεγεννησει! μου συστησε τον ΒΟΣΝΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ αλλα δεν τον ξερω ουτε φατσικα. ξερει καμια τιποτα η θα παω να γενησω στα ¨σκοταδια¨...

μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε προσπαθησε να εισαι θετικη

τωρα το θεμα του γιατρου ειναι πολυ σημαντικο αλλα εσυ αποφασιζεις ειτε να πας σαυτον που σου προτεινε ο γιατρος σουειτε να πας σε καποιον αλλο

εγω μπορω να σου συστησω τον δικο μου πηγαινει σε οποια κλινικη θελεις κ ειναι μαζι σου απο την στιγμη που θα πας στην κλινικη μεχρι να γεννησεις.οτι κ να αποφασισειςκαλο θα ηταν να πασ σημερα -αυριο για ενα ραντεβου να τον γνωρισεις μην ερθει η ωρα κ συναντησεις καποιον αγνωστο

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

μην ανχωνεσαι ολα καλα θα πανε προσπαθησε να εισαι θετικη

τωρα το θεμα του γιατρου ειναι πολυ σημαντικο αλλα εσυ αποφασιζεις ειτε να πας σαυτον που σου προτεινε ο γιατρος σουειτε να πας σε καποιον αλλο

εγω μπορω να σου συστησω τον δικο μου πηγαινει σε οποια κλινικη θελεις κ ειναι μαζι σου απο την στιγμη που θα πας στην κλινικη μεχρι να γεννησεις.οτι κ να αποφασισειςκαλο θα ηταν να πασ σημερα -αυριο για ενα ραντεβου να τον γνωρισεις μην ερθει η ωρα κ συναντησεις καποιον αγνωστο

Υ.Γ. Μπυρος Αποστολος λεγεται

δες και στο youtybe

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Υ.Γ. Μπυρος Αποστολος λεγεται

δες και στο youtybe

Δειτε και αυτο

Γυναικολόγοι - Μαιευτηρες ΟΠΑΔ & ΟΑΕΕ που δεχονται με το ΙΚΑ

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπερα σε ολη την παρεα,

θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει τον κ. βοσνακη. ετυχε να τον εχω στην πρωτη μου γεννα, και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενη, αλλα δεν τον ξερω καθολου σαν γιατρο. θα ηθελα να ξαναπαω! μπορει καποιος να με βοηθησει???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα,

θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει τον κ. βοσνακη. ετυχε να τον εχω στην πρωτη μου γεννα, και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενη, αλλα δεν τον ξερω καθολου σαν γιατρο. θα ηθελα να ξαναπαω! μπορει καποιος να με βοηθησει???

 

 

χρονια πολλα και καλη χρονια!!!! Αν ειναι ο γιατρος στην Θεσσαλονικη θελω να σου πω οτι τον ειχα γιατρο για πανω απο ενα χρονο. Δυστυχως μετακομισα σε αλλη πολη και δεν μπορουσα να με βλεπει αλλο. Ειναι παρα πολυ καλος. Εμενα με βοηθησε παρα πολυ εχω πολυκυστικες και με την βοηθεια του τα βαλαμε ολα σε μια σειρα και ειχα σταθερη περιοδο χωρις προβληματα. Ειναι νεος και ενημερωμενος σε παρα πολλα θεματα. Βεβαια δεν ξερω αν εχεις αλλα πιο σοβαρα θεματα (π.χ υπογονημοτητα) αν μπορει να σε βοηθησει. Ειναι πολυ αναλυτικος σου εξηγει τα παντα με λεπτομεριες και δεν βιαζεται να σε διωξει. Ελπιζω να σε βοηθησα καπως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...