Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος_Άνω Γλυφάδα


olympics

Recommended Posts

Καλημέρα!

Θα ήθελα να μάθω εάν γνωρίζεται κανέναν καλό παιδίατρο για νεογέννητο μωράκι, που να είναι:

α) υπέρ του θηλασμού και

β) κοντά στην Αν. Γλυφάδα ή γύρω περιοχών

 

Τέλος του μήνα μπαίνω στον μήνα μου! Πιστεύεται ότι πρέπει να γνωρίσω τον παιδίατρο, πριν χρειαστεί να τον επισκευτώ με το μωράκι; Ξέρεται περίπου πόσο πέρνουν την επίσκεψη στο ιατρείο και πόσο στο σπίτι; Για τους παιδίατρους του ΙΚΑ τι γνώμη έχεται; :oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Θα ήθελα να μάθω εάν γνωρίζεται κανέναν καλό παιδίατρο για νεογέννητο μωράκι, που να είναι:

α) υπέρ του θηλασμού και

β) κοντά στην Αν. Γλυφάδα ή γύρω περιοχών

 

Τέλος του μήνα μπαίνω στον μήνα μου! Πιστεύεται ότι πρέπει να γνωρίσω τον παιδίατρο, πριν χρειαστεί να τον επισκευτώ με το μωράκι; Ξέρεται περίπου πόσο πέρνουν την επίσκεψη στο ιατρείο και πόσο στο σπίτι; Για τους παιδίατρους του ΙΚΑ τι γνώμη έχετε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα,

μου έχουν πει για καποιον Δανεσή Γιώργο στη Ανω Γλυφάδα οτι είναι εξαιρετικός. Μου τον έχει συστήσει φίλος μου γιατρός. Αν θες να σου στείλω το τηλέφωνο

Φιλάκια και με το καλό

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κι εμείς και ο αδελφός μου αυτόν έχουμε και είμαστε πολυ ευχαριστημένοι. Να ξέρεις όμως ότι είναι λίγο χαλαρός. Δεν είναι των πολλών "πρέπει" για το μωρό. Η επίσκεψη είναι στα 50...

με το καλό το μωράκι σου...

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες. Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά γέννησα στις 25/6 τον μπεμπούλη μας και λόγω του ότι τον θηλάζω αποκλειστικά είναι μονίμως κολλημένος στο στήθος. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω για πολλά θέματα στο φορουμ από τις εμπειρίες μου. α) για το πως γύρισε ενώ κατέβαινε με προσωπική προβολή. β) για την ρήξη στον κόλπο και τα πολλά ράμματα γ) για τις ακανόνιστες ωδίνες δ) για τις μπούρδες των γνωστών και των παιδιάτρων γύρω από τον θηλασμό ε) για την εμπειρία μου από το "Έλενα" όπου γέννησα (καλή) κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες. Συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά γέννησα στις 25/6 τον μπεμπούλη μας και λόγω του ότι τον θηλάζω αποκλειστικά είναι μονίμως κολλημένος στο στήθος. Μόλις βρω χρόνο θα γράψω για πολλά θέματα στο φορουμ από τις εμπειρίες μου. α) για το πως γύρισε ενώ κατέβαινε με προσωπική προβολή. β) για την ρήξη στον κόλπο και τα πολλά ράμματα γ) για τις ακανόνιστες ωδίνες δ) για τις μπούρδες των γνωστών και των παιδιάτρων γύρω από τον θηλασμό ε) για την εμπειρία μου από το "Έλενα" όπου γέννησα (καλή) κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...