Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πονος χαμηλα στη κοιλια


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια!

ήθελα τη γνώμη σας σε κάτι.

είχα ωορρηξία 3-4/01 (έκανα το πρώτο κύκλο clomiphene citrate και με παρακολουθούσε ο γιατρός με υπέρηχο), είχα επαφές με τον άντρα μου όλες τις μέρες.

απλά εδώ και 4 μέρες έχω πονάκια χαμηλά στη κοιλία, άλλοτε πιο δυνατούς και άλλοτε λιγότερο και χθες με έπιασε και η μέση μου.

ο γιατρός μου είπε ότι περίοδος αν έρθει (που να μην έρθει) θα έρθει 18 Γενάρη.

είναι δυνάτον αυτό που νιώθω να οφείλετε στην ωορρηξία?

πάντως για συμπτώματα εγκυμοσύνης είναι νωρίς....

δεν θέλω να πάρω ψεύτικες ελπίδες γιατί δύο χρόνια προσπαθούμε και ήδη είμαι απογοητευμένη.

εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!! το 2013 να είναι η χρονιά μας! :D

...Θέλω κι εγώ το δικό μου ΑΣΤΕΡΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σαν κρυωμα μου ακουγεται.ειναι νωρις για συμπτωματα νομιζω.αλλα αυτο δε σημαινει τιποτα.ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα στις 17 που περιμενεις.καλη χρονια.!!

w7ENp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσιααααααα???

δεν θα μου πει καμία σας τη γνώμη της??? :-(

 

 

Γεια σου κι από μένα!

Δεν θέλω να σου προκαλέσω ελπίδες, απλά η δική μου εμπειρία είναι: οταν είχα μείνει έγκυος είχα συνέχεια τέτοια πονάκια από την ωορρηξία μέχρι και την στιγμή που έκανα τεστάκι.

Μακάρι να σου συμβαίνει το ίδιο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά μου είχε ποναλάκια τη μέρα που περίμενε περίοδο, αλλά δεν της ήρθαν! Είναι ακόμα νωρίς για συμπτώματα. Περίμενε να έχεις και καθυστέρηση πριν κάνεις τεστ η χοριακή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου κι από μένα!

Δεν θέλω να σου προκαλέσω ελπίδες, απλά η δική μου εμπειρία είναι: οταν είχα μείνει έγκυος είχα συνέχεια τέτοια πονάκια από την ωορρηξία μέχρι και την στιγμή που έκανα τεστάκι.

Μακάρι να σου συμβαίνει το ίδιο!!!!!

 

μακαρι!!!!! αν και δεν θελω να χαρω απο τωρα...

οποτε σκεφτομαι και τα δυο ενδεχόμενα, και αυτο που μου είπες και το κρύωμα.

αλλά τόση σύμπτωση για κρύωμα! αμάν! :?

σου ευχομαι μια πολυ καλη εγκυμοσυνη! ευχαριστω πολυ!

...Θέλω κι εγώ το δικό μου ΑΣΤΕΡΙ...

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά μου είχε ποναλάκια τη μέρα που περίμενε περίοδο, αλλά δεν της ήρθαν! Είναι ακόμα νωρίς για συμπτώματα. Περίμενε να έχεις και καθυστέρηση πριν κάνεις τεστ η χοριακή.

 

ευχαριστώ για την απάντηση!

θα περιμένω μεχρι τις 18-19 που μου είπε και ο γιατρός και εύχομαι να μην έρθει και σε μένα! :)

...Θέλω κι εγώ το δικό μου ΑΣΤΕΡΙ...

Link to comment
Share on other sites

σαν κρυωμα μου ακουγεται.ειναι νωρις για συμπτωματα νομιζω.αλλα αυτο δε σημαινει τιποτα.ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα στις 17 που περιμενεις.καλη χρονια.!![/QUO

 

καλή χρόνια και σε σένα κοπέλα μου!

ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :)

...Θέλω κι εγώ το δικό μου ΑΣΤΕΡΙ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...