Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Έγκυος και εγω


Recommended Posts

Εχθες (13/01) το πρωι ηταν να παρω την μεγαλυτερη εκπληξη και χαρα απο ολες μεχρι τωρα

 

Σημερα (14/01) περιμενα περιοδο αλλα μεχρι εχθες περα απο το πρησμενο στηθος δεν ειχα κανενα αλλο συμπτωμα ε και αφου ειχα ενα clear blue ειπα να το κανω, στην αρχη φανηκε αρνητικο αλλα μολις περασε ο χρονος που δινει κανονικα για να βγουν σωστα αποτελεσματα ηταν ΘΕΤΙΚΟ.

 

τρελαθηκα , αφου ελεγα μπα λαθος θα εγινε, τα κοριτσια στο parentscafe με πεισαν και εκανα χοριακη

 

44,5 Ω ναι εγκυμονουσα!!!

 

εχω τρελαθει , ακομα δεν το εχω πιστεψει , χαιδευω την κοιλια μου συνεχεια απο εχθες λες και θα καταλαβω κατι,

σε λιγο καιρο θα εχω το μωρο μου, το δικο μου μωρο, δεν μπορω να το πιστεψω με τιποτα, το λεω και το ξαναλεω μπας και το εμπεδωσω

 

 

 

το μονο μου προβλημα τωρα ειναι οτι δεν εχω βρει γιατρο ακομα, θελω Αττικο να κλεισω αλλα δεν ξερω και ποιον απο ολους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητηρια, να πανε ολα καλα, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και κοιταξε να την ευχαριστηθεις οσο περισσοτερο μπορεις........

 

Και παλι σου στελνω τις θερμοτερες ευχες μου, να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου! Σε καταλαβαινω απολυτα, πριν μερικους μηνες ετσι ημουν και γω, δεν μπορουσα να το πιστεψω. Μετα απο πολυ κοπο και τρεξιμο βρηκα εναν γιατρο που ειναι στο Αττικο, βεβαια θα ειναι για λιγο καιρο μου ειπε, εγω ας πουμε που γενναω τελη Ιουνιου θα τον προλαβω. Αν θες σου δινω τηλ και λοιπα στοιχεια για να ρωτησεις οτι θες.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μινουλα ολα καλοδεχουμενα αν μπορεις να μου πεις πως παει εκει με τα ραντεβου τα απογευματινα, πληρωνω? ποσο ? αποδειξη παιρνω? σ ευχαριστω και περιμενω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μινουλα ολα καλοδεχουμενα αν μπορεις να μου πεις πως παει εκει με τα ραντεβου τα απογευματινα, πληρωνω? ποσο ? αποδειξη παιρνω? σ ευχαριστω και περιμενω

 

Σου στέλνω πμ.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια, να πανε ολα καλα, να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και κοιταξε να την ευχαριστηθεις οσο περισσοτερο μπορεις........

 

Και παλι σου στελνω τις θερμοτερες ευχες μου, να πανε ολα ΤΕΛΕΙΑ!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ

ποτε πιστευετε ειναι καλυτερα να το πω σε γονεις κ πεθερικα????

 

 

Για μένα όχι ακόμα....Πήγενε με το καλό να κάνεις υπερυχο να ακούσεις καρδούλα να δεις σάκο και μετααααα.....

 

 

Καλά Στερεώματα και μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις....

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όχι ακόμα....Πήγενε με το καλό να κάνεις υπερυχο να ακούσεις καρδούλα να δεις σάκο και μετααααα.....

 

 

Καλά Στερεώματα και μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις....

 

και εγω αυτο πιστευω ειναι το καλυτερο , οκ απο την χαρα μου θελω να το φωναζω σ ολους αλλα θα περιμενω

 

 

 

 

ε η δικια σου υπογραφη μου αρεσει πιο πολυ, θα στην κλεψω.χιχιχιχιχιιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για μένα όχι ακόμα....Πήγενε με το καλό να κάνεις υπερυχο να ακούσεις καρδούλα να δεις σάκο και μετααααα...

 

Συμφωνώ με την Στελλινούλα! Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Να την απολαύσεις όσο μπορείς περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όχι ακόμα....Πήγενε με το καλό να κάνεις υπερυχο να ακούσεις καρδούλα να δεις σάκο και μετααααα.....

QUOTE]

 

Eτσι ακριβως.... βεβαιωσου οτι ολα ειναι καλα και επειτα το ανακοινωνεις... δεν υπαρχει λογος να αγχωθεις τωρα γι΄αυτο....

Ολα στην ωρα τους...

Link to comment
Share on other sites

17/ η 18 Φλεβαρη θα κανουμε τ πολιτικο μας γαμο. λεω ν τους τ πω μετα , να δειτε εικει κλαματα κα κακο που θα εχουμε

 

Σωστη σε βρισκω....

 

Με το καλο λοιπον ΚΑΙ ο γαμος σας....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

εχθες βγηκε η εφημεριδα με την αγγελια του γαμου

κανω το τεστ , θετικο , φευγω απο τ σπιτι σταματαω στο περιπτερο να παρω την εφημεριδα και μετα να παω να κανω τα χαρτια τ γαμου και η εφημεριδα ειχε ενθετο ενα βιβλιαρακι γαι την εγκυμοσύνη ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,τυχαιο??? δεν νομιζω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε η δικια σου υπογραφη μου αρεσει πιο πολυ, θα στην κλεψω.χιχιχιχιχιιχι

 

 

και δεν την κλέβεις??? Την άλλη εβδομάδα ούτως η άλλως θα αλλάξει, θα αρχίσει να μετράει η ηλικία του μπεμπούκου μου....Γεννάω σε 6 μέρες!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και απο μενα Αναστασια Μ ειναι απο τα καλυτερα νεα πουμπορουσες να μας εχεις αντε με το καλο και ξερεις τωρα προσοχη και καθολου βαρος..φιλια...

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν είναι τυχαίο!!!

Όλα προμηνύουν μία συναρπαστική καινούρια αρχή για σένα και τον σύντροφό σου!!

Συγχαρητήρια!

Οι ώρες οι καλές!!

Σωτήρης, Δημήτρης κ Αθηνά!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα ούτως η άλλως θα αλλάξει, θα αρχίσει να μετράει η ηλικία του μπεμπούκου μου....Γεννάω σε 6 μέρες!!!!:D

 

Tι ωραια!!!!!!! Αντε λοιπν με το καλο να κρατησεις το παιδακι σου στην αγκλαλιτσα σου...

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όχι ακόμα....Πήγενε με το καλό να κάνεις υπερυχο να ακούσεις καρδούλα να δεις σάκο και μετααααα.....

 

 

Καλά Στερεώματα και μια ήρεμη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις....

ναι περιμενε λιγο! κ με την ανακοινωση στο σοι τους δειχνεις κ το πρωτο υπερηχοοοοο

με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα υπεροχο μωρακι!!!!!!!!:-D

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...