Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Love Parents.org.gr? Tell a friend!

Αίμα μετά από αφαίρεση ινομυωμάτων


Recommended Posts

Καλησπέρα πριν μια εβδομάδα έκανα αφαίρεση ινομυωμάτων. είναι φυσιολογικό να έχω λίγο αίμα ακόμη? Εκτός αυτού έκανα μετάγγιση αίματος και τώρα θεραπεία με σίδηρο γιατί ο αιματοκρίτης μου έπεσε πολύ. Εδώ και κάποιες μέρες όμως τα κόπρανα μου είναι ασχημάτιστα και πολύ σκούρα. Παίζει να με ενοχλεί το σίδηρο που πίνω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eίναι φυσιολογικό να έχεις αιματάκι μετά από ινωμυοματεκτομή. Τι χειρουργείο έκανες, ανοικτό? Ό,τι και να εκανες είναι νορμάλ. Οι κενώσεις είναι σκούρες όταν παίρνεις σίδηρο, έχει τύχει και σ' εμένα. Είναι όλα φυσιολογικά, αν όμως κάτι το θεωρείς υπερβολικό και σε ανησυχεί πολύ, καλύτερα να συμβουλευτείς τον γιατρό σου! Πολλά περαστικά.

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

είναι φυσικό,μην ανησυχείς. Οσο αναφορά ο σίδηρο είναι αυτό που κάνει τις κενώσεις μας σκουρες και πολλες φορες μας δημιουργεί και δυσκοιλιότητα.

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...