Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μία φωτογραφία, ένα δισεκατομύριο λέξεις για την ημέρα…


poukis

Recommended Posts

http://www.newsblog.gr/index.php/25562/mia-fotografia-ena-disekatomyrio-lex

 

Να μην χρειαστεί ποτέ σε καμιά μανούλα να μπει στην θέση της

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


...!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

αχ!σκεφτομαι το παιδι μου που σε λιγο καιρο θα παει φανταρος και με πιανει πανικος τρελα,αυτες οι μανουλες που στειλαν τα παιδακια τους στον πολεμο τι νιωθαν?εφευγε ο κοσμος ολος τους,υπερηφανια,θλιψη,αγωνια,...την καρδια να ξεριζωνετε!!!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουφετακι καταλαβαινω πως το λες.. αλλα χρωσταμε τα παντα σε αυτους τους γιους και τις μαναδες..

δεν διαφωνω καθολου.και οι μανες και κορες πολεμησαν,για να μαστε εμεις ελευθεροι αλλα......πολλα τα αλλα τζιτζικι μου.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ!σκεφτομαι το παιδι μου που σε λιγο καιρο θα παει φανταρος και με πιανει πανικος τρελα,αυτες οι μανουλες που στειλαν τα παιδακια τους στον πολεμο τι νιωθαν?εφευγε ο κοσμος ολος τους,υπερηφανια,θλιψη,αγωνια,...την καρδια να ξεριζωνετε!!!!

Δεν θα ηθελα ποτε να ερθω στη θεση αυτης της μανουλας,εγω αλλα και ολες οι μανουλες.Koufetaki χαλαρωσε γλυκια μου και εγω ετσι ενιωθα στην αρχη οταν πηγε ο δικος μου φανταρος μετα ηρεμησα και συνηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ να μην έρθουν οι γονείς στη θέση αυτή. Αν όμως λέω αν προέκυπτε μια τέτοια περίπτωση μετά την αγωνιά μου για το τι θα συναντίσει ο γιός μου, θα τον έστελνα με περηφάνια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...