Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πλαστικό δίχτυ για τα κάγκελα


Recommended Posts

ψάχνουμε να βρούμε πλαστικό δίχτυ για τα κάγκελα του μπαλκονιού σε γκρί χρώμα.

έχουμε βρεί σε πράσινο άσπρο κ μαύρο όμως θέλουμε σε γκρί.

έχει βάλει κάποιος να μας πει απο πού τα πήρε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχω βρει γκρι πουθενα.

 

Θα ηθελα να σου προιτείνω να βαλεις ανα τακτα μετρα και μια εξτρα στηριξη, δλδ ενα καγκελο ψηλο ισα με το πλεγμα διοτι τα ζουζουνια εχουν καταπληκτικα ταλεντα μεταξυ αυτων να σκαρφαλώνουν και να λιγήζουν το πλεγμα, οποτε απαραιτητα εχτρα στηριξη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω περυσι ειχα βρει γκρι και σχετικα ευκολα. Ζω σε επαρχιακη πολη και πηγα σε δυο μαγαζια. Στο δευτερο βρηκα. Γιατι δεν ρωτας εκει που ειδες τα αλλα χρωματα αμα μπορουν να σου παραγγειλουνε γκρι?

Link to comment
Share on other sites

αχ ευχαριστώ πάρα πολύ.

όχι σε τρια που πήγα δεν είχαν σε γκρί κ είπαν πως πρέπει να είναι άλλης εταιρείας που δεν συνεργάζονται.

θα πάρω σε αυτό το τηλ το απόγευμα που θα ανοίξουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ψάχνουμε να βρούμε πλαστικό δίχτυ για τα κάγκελα του μπαλκονιού σε γκρί χρώμα.

έχουμε βρεί σε πράσινο άσπρο κ μαύρο όμως θέλουμε σε γκρί.

έχει βάλει κάποιος να μας πει απο πού τα πήρε?

mamavicky δεν ξέρω αν βρήκες γκρι δίχτυ αλλά επειδή βλέπω ότι μένεις Ίλιον εχτές στα Α.Λιόσια είδα μαγαζί να το πουλάει και σε θυμήθηκα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψάχνουμε να βρούμε πλαστικό δίχτυ για τα κάγκελα του μπαλκονιού σε γκρί χρώμα.

έχουμε βρεί σε πράσινο άσπρο κ μαύρο όμως θέλουμε σε γκρί.

έχει βάλει κάποιος να μας πει απο πού τα πήρε?

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 3 ΕΤΩΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ . ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΕΑ ΕΞΩ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΗΡΕΜΑ. ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ 1 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΠΑΛΑΤΖΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ-ΣΟΚ- ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΥΨΟΣ 1 ΜΕΤΡΟ. ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΧΤΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΞΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια αν κι εμένα είναι πολύ μωρουλίνι ακόμη ( ούτε που μπουσουλάει ) πήραμε τα μέτρα μας! Προσωπικά τα δίχτυα δε μ' αρέσουν και βρήκαμε πλαστική διάφανη μεμβράνη, αρκετά χοντρή ( μοιάζει με χοντρό γυαλί ) και την εφαρμόσαμε κατα μήκος στα κάγκελα. Έχει ύψος 1,40 και πιάνει από την αρχή κάτω-κάτω μέχρι όποιο ύψος θέλω. Είναι και πολύ διακριτικά μιας κι από το δρόμο δε φαίνονται και είναι και πολύ ασφαλή, αφού τα δίχτυα είναι εύκαμπτα!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν κι εμένα είναι πολύ μωρουλίνι ακόμη ( ούτε που μπουσουλάει ) πήραμε τα μέτρα μας! Προσωπικά τα δίχτυα δε μ' αρέσουν και βρήκαμε πλαστική διάφανη μεμβράνη, αρκετά χοντρή ( μοιάζει με χοντρό γυαλί ) και την εφαρμόσαμε κατα μήκος στα κάγκελα. Έχει ύψος 1,40 και πιάνει από την αρχή κάτω-κάτω μέχρι όποιο ύψος θέλω. Είναι και πολύ διακριτικά μιας κι από το δρόμο δε φαίνονται και είναι και πολύ ασφαλή, αφού τα δίχτυα είναι εύκαμπτα!

 

εχεις την καλοσυνη να μου πεις απο που τα πηρες και ποσο???

Link to comment
Share on other sites

εχεις την καλοσυνη να μου πεις απο που τα πηρες και ποσο???

Βρήκε ο άντρας μου ένα χρωματοπωλείο στη Βαρυμπόμπη και το πήρε. Δεν ήμουν μαζί του, εγώ μόνο τα μέτρα του 'δωσα. Ούτε καν παραγγελία. Εκείνη την ώρα το 'κοψε και το αγόρασε. Μας στοίχησε όλο στα 180 ευρώ. Πόσο πάει το μέτρο δε γνωρίζω, αλλά φαντάσου πως έχω 5 μπαλκόνια εκ των οποίων το ένα 7 μέτρα!

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ σε ευχαριστω....μετακομισαμε σε ενα σπιτι του οποιου τα μπαλκονια ειναι παρα πολυ κοντα στο υψπς...αυτο που λες θελει και στηριγματα η ειναι απο μονο του σταθερο???οχι τιποτε αλλο, το σπιτι ειναι με ενοικιο για να κανω κατι πιο μονιμο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ σε ευχαριστω....μετακομισαμε σε ενα σπιτι του οποιου τα μπαλκονια ειναι παρα πολυ κοντα στο υψπς...αυτο που λες θελει και στηριγματα η ειναι απο μονο του σταθερο???οχι τιποτε αλλο, το σπιτι ειναι με ενοικιο για να κανω κατι πιο μονιμο......

Με στηριγματάκια! Μόνο του δε στέκεται θα πέσει κάτω με τον αέρα...:-D

iyuNp3.png4hNCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...