Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΚΑΛΑ - Βραδινά φορέματα εγκυμοσύνης!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Γνωρίζετε αν υπάρχει κανένα μαγαζί στα Τρίκαλα με βραδινά φορέματα εγκυμοσύνης; Ψάχνει η αδερφή μου για τη βάφτιση της μπεμπούλας μου κ για έναν γάμο!

Θα είναι 9 μηνών τότε.... οπότε δύσκολα μπορεί να βολευτεί με φορέματα από κανονικά μαγαζιά! :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μικρή κινέζα ειμαι απο τρικαλα αλλα δεν εχω υποψιν. Απλα εχουμε mothercare με ρουχα εγκυμοσυνης, δεν ξερω αν εχει κατι επισημο για τετοια περισταση. Δεν ξερω αν μπορει να βρει κατι στο φαινομενο που ειχε απλα μεγαλα νουμερα. Επισης στο εμπορικο της Λαρισας το pantheonplaza υπαρχει ενα γνωστο μαγαζι που δεν το θυμαμαι τωρα που εχει μεγαλα νουμερα αλλα για ειδικες περιστασεις ισως κι εκει βρει κατι.

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

roulaki71 μάλλον εννοείς τα ΜΑΤ! Δε νομίζω να της κάνουν αυτά τα νούμερα! Είναι αδύνατη...μόνο μια κοιλιά έχει! :)

 

teacher πήρα τηλέφωνο στο mama baby κ δεν έχουν καθόλου βραδινα φορέματα!

 

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Τί κακό πράγμα κ αυτό να μην υπάρχουν καλά ρούχα για τις εγκυούλες! Λες κ 9 μήνες θα μείνουν κλεισμένες στο σπίτι!!! :mad:

Κ εγώ όταν ήμουν έγκυος ήθελα να πάω στον γάμο της αδερφής μου κ μου έσπασαν τα νεύρα μέχρι να βρω. Βέβαια ήμουν στις αρχές του 5ου τότε κ βρήκα φόρεμα στη Raxevski.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

στα καταστηματα με βραδυνα φορεματα υπαρχουν ωραια ριχτα, φαρδια φορεματα που χωρανε και τις μεγαλυτερες κοιλιτσας. εγω πηγα στο bolero και οσα δοκοιμασα μου κανανε ολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα αρραβωνιάστηκε ο άδερφος του άντρα μου μια μέρα πριν γεννήσω .Είχα πάρει απο μαγαζί με "δεύτερα νυφικά " ένα φόρεματακι κοντό που ήταν στενό πάνω στο στήθος και μετά έπεφτε ριχτό σε ένα ωραίο μώβ χρώμα απλά το είχα πάρει σε medium και επειδή χρειαζόταν λίγα μαζεματάκια για να μου πέφτει πιο καλό μου το είχαν φτιάξει και όλα ήταν μια χαρά και επίσημη ήμουν και άνετη επίσης.:wink:Οπότε δεν χρειάζεται να ψάχνεις σε ειδικό κατάστημα για εγκυους και σε μαγαζί με λίγο πιο καλά ρούχα άνετα βρίσκεις ειδικά το καλοκαίρι δεν χρειάζεται να ανυσηχείς όλα μας κάνουν .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...