Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ;;;


Recommended Posts

Γειά σας, έχουμε μια μικρή 16 μηνών και τώρα που ανοίγει ο καιρός, είμαστε στην αναζήτηση παιδικής χαράς. Μένουμε Αγιο Δημήτριο... και αναγκαστικά ξενιτευόμαστε γιατί η περιοχή μας δεν έχει κάτι καλό. Έχουμε βρει στο Φλοίσβο, Τροκαντερό μια φοβερή παιδική χαρά του Δήμου Π. Φαλήρου, με χλοοτάπητα κάτω, χαμηλά παιχνίδια, καθαρή κλπ. Επίσης, μια πολύ καλή στη Βουλιαγμένη, δίπλα στο Δημαρχείο, απέναντι από την πλάζ. Γνωρίζετε καμιά άλλη, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη που να μπορεί να παίζει και η μικρή και να μην φοβόμαστε και εμείς ότι αν πέσει, θα χτυπήσει κλπ.? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Ζουνάκι,είσαι η αγάπη μου.... (7.12.07)

... τώρα έχω και άλλη αγάπη... το αγοράκι μου! (27.6.10)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Δυστυχώς αν και το ψάχνω ακόμα για την πιο ωραία παιδική χαρά δεν έχω βρει κάτι καλό στα Νότια προάστια. Οι περισσότερες είναι παλιές και κάποιες άλλες έχουν ταρτάν αλλά δεν είναι 'εχουν περίφραξη. Μία σχετικά καλή με περίφραξη είναι στην Άνω Γλυφάδα στην Αγία Τριάδα. Και έχω δει και μια άλλη πολύ καλή αλλά στο Μοσχάτο στην Χρυσοστόμου Σμύρνης με περίφραξη και όλο ταρτάν και καθόλου χώμα πάρα πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...