Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παλινδρομη κυηση ή κανονικη κυηση


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σήμερα θα το δεις το μωράκι σου και όλα θα είναι μια χαρά. Πότε είχες τελευταία περίοδο? Μήπως πήγες νωρίς? Περιμένω νέα σου!
Τελευταία περίοδο είχα στις 19-9 αλλά επειδή έχω πολυκυστικές ο κύκλος μου είναι αρκετά μεγάλος οπότε η σύλληψη είναι πολύ πιθανό να έγινε αργότερα. Το γιο μου τον συνέλλαβα 29η ημέρα του κύκλου!!!!!! Θα γράψω τα νέα μου και αν είναι καλά θα τα γράψω και άμεσα, μόλις γυρίσω..Περιμένω και τα δικά σου.
4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ. ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΟΣΟ ΕΓΩ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο ΝΤΟΛΗ.και εμείς σήμερα ακούσαμε καρδούλα,και αν και μου έφυγε ενα βάρος ακόμα δεν έχω ηρεμήσει.πόσο είσαι; εγώ 7εβ και 1μ

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

Eίμαι 6 εβ και 3 ημ. Η καρδούλα μόλις είχε αρχίσει να φαίνεται ότι χτυπάει... Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη...και όσον αφορά το άγχος αυτό θα υπάρχει μέχρι τέλους...ας χαλαρώσουμε να το απολαύσουμε

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα θα το δεις το μωράκι σου και όλα θα είναι μια χαρά. Πότε είχες τελευταία περίοδο? Μήπως πήγες νωρίς? Περιμένω νέα σου!
Έκανες το υπερηχογράφημα?
4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites

Έκανες το υπερηχογράφημα?

 

 

Πήγα σήμερα και είδα μια μικρή κουκιδούλα!!!!!! Όλα καλα μου είπε ο γιατρός. Θα ξαναπάω 4/12!

Άκουσες καρδούλα???????? Τέλεια θα ήταν!!!!

Εμεις μάλλον την επόμενη εβδομάδα. Εγω είμαι 4 εβδομάδες και 6 ημέρες!

iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα και είδα μια μικρή κουκιδούλα!!!!!! Όλα καλα μου είπε ο γιατρός. Θα ξαναπάω 4/12!

Άκουσες καρδούλα???????? Τέλεια θα ήταν!!!!

Εμεις μάλλον την επόμενη εβδομάδα. Εγω είμαι 4 εβδομάδες και 6 ημέρες!

Μπράβο, μπράβο πολύ χαίρομαι... έτσι βρε κορίτσια να ακούμε όλο και περισσότερο ευχάριστα κάθε μέρα. Η καρδούλα ακούγεται περίπου 29 ημέρες μετά τη σύλληψη, δηλαδή κάπου μέσα στην έκτη εβδομάδα. Εμένα μόλις που άρχισε να ακούγεται. Εσένα είναι πιο μικρούλι ακόμη. Εγώ θα ξαναπάω το Σάββατο να το ακούσω καλύτερα (Ο γιατρός μου είναι λίγο ψείρας όμως κοιμάμαι πιο ήσυχη το βράδυ ξέροντας ότι θα με φροντίσει όσο καλύτερα γίνεται και δεν θα αφήσει τίποτα στην τύχη!!!!). Περιμένω νέα σου.

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω και εγω να το ακούσω!!!!!! Περιμένω νέα σου το Σαββατο και μην ανησυχεις όλα καλά θα είναι!!!!

Θα το ακούσεις σύντομα και πίστεψέ με είναι ο πιο όμορφος ήχος (μετά το κλάμα του βέβαια την ώρα που γεννιέται):-D:grin::-D

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites

Θα το ακούσεις σύντομα και πίστεψέ με είναι ο πιο όμορφος ήχος (μετά το κλάμα του βέβαια την ώρα που γεννιέται):-D:grin::-D

ΝΤΟΛΗ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΕΛΠΙΔΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΗΣΗ ΝΑ ΕΞΕΛΛΙΧΘΕΙ ΟΜΑΛΑ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 16/10. ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΣΤΙΣ 13/11 ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ 66. ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11 ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 262. ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11 ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΛΗΤΩ(ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ) ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ 142, ΛΕΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ. ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 23/11 ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕ 233. ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ. ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΕΧΤΕΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 325. ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ. ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ. ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΝΤΟΛΗ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΕΛΠΙΔΑ, ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΗΣΗ ΝΑ ΕΞΕΛΛΙΧΘΕΙ ΟΜΑΛΑ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 16/10. ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΣΤΙΣ 13/11 ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΕ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ 66. ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11 ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 262. ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11 ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΛΗΤΩ(ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ) ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ 142, ΛΕΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ. ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 23/11 ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕ 233. ΦΟΒΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ. ΠΑΩ ΠΑΛΙ ΕΧΤΕΣ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 325. ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΣΑΚΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΝΑ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ. ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ. ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ... ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Εγώ φαντάσου έκανα 4 υπερηχογραφήματα μέχρι να πούμε το οκ και όλα πάνε καλά. Κι εμένα ο δικός μου γιατρός μέχρι να κάνουμε το τελευταίο και να ακούσουμε κανονικά την καρδιά (παρόλο που είχαμε δει καρδιακή κίνηση) έλεγε ότι ανησυχεί πολύ...Σε καταλαβαίνω απόλυτα και το άγχος και την αγωνία σου...Αυτές οι ημέρες δεν περνάνε με τίποτα. Εγώ ευτυχώς ξεχνιόμουν γιατί εκτός των άλλων είχα και όλες εσάς που με στηρίζατε και αυτό το εισέπραξα πάρα πολύ...Αυτό που θα κάνεις είναι να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς και η θετική μας σκέψη θα είναι πάντα μαζί σου...Περιμένω τα νέα σου την Τετάρτη...Σε φιλώ

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μην αγχωνεστε!!!ειναι πολυ συχνο φαινομενο η συλληψη να εγινε αργοτερα απο την αναμενομενη ωορηξια...αυτο συνεβη και με το δικο μου μπεμπακι και με τρελαναν μεχρι να ακουσουμε καρδουλα!!!!παλι καλα που ο γιατρος μου ηταν ψυχραιμος!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΛΟΣ....ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΛΟΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΟΤΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τυχερή ήσουν μέσα στην ατυχία σου γλυκιά μου, δεν πειράζει καθώς μάλλον υπήρχε πρόβλημα με το dna. Εύχομαι να μην στεναχωρεθείς, εξάλλου θα σου είπε ο γιατρός σου πως πολλές γυναίκες περνούν βιοχημικές κυήσεις χωρίς καν να το καταλάβουν!

Εύχομαι όλα την επόμενη φορά να πάνε καλά και να έχεις μία τελειόμηνη κύηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΛΟΣ....ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΛΟΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΟΤΙ Ο ΣΑΚΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΥΝΕΙ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΑΠΟΞΕΣΗ. ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Λυπάμαι πολύ γλυκιά μου...λένε ότι μένεις πιο εύκολα έγκυος μετά από μια περιπέτεια σαν τη δική σου...Σε περιμένουμε να σε δούμε ξανά σύντομα κοντά μας...Φιλιά και καλές γιορτές.

4iqfp2.png?nAtPrUav
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Κορίτσια θα ήθελα την άποψη σας στα παρακάτω μιας και είμαι πολύ μπερδεμένη:

 

Kάνω χοριακή Δευτέρα 28/03 τιμή 66.275, την επαναλαμβάνω μετά από 48 ώρες...με τιμή 79.049 (όχι και τόσο καλή αύξηση...)

 

Πάμε για παλλίνδρομη σκέφτηκα....χθες 31/03 επισκεφθήκαμε το γιατρό μου και δυστυχώς παρόλο που δεν είχε μεγαλώσει το εμβρυάκι μου καταφέραμε και ακούσαμε καρδούλα που δεν είχαμε δει την προηγούμενη εβδομάδα...

 

Κλείσαμε ραντεβού για την επομένη εβδομάδα πάλι...

 

Τι συμβαίνει;;; Θα παλλίνδρομήσει ή θα επιβιώσει το μωράκι μου;;;

 

Σας ευχαριστώ και περιμένω νέα σας.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...