Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΡΑΦΗΝΑ


tatalina

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σας!Είμαι στην 34 εβδομάδα και σε λίγο περιμένουμε τη βουβού μας να έρθει στον κόσμο!Μένουμε Ραφήνα και ψάχνω να βρω κάποιον παιδίατρο.Αυτό που με νοιάζει είναι να μην είναι επιρρεπής στα φάρμακα,δηλαδή να μη δίνει φάρμακα στο παιδί εύκολα και φυσικά να είναι υπέυθυνος και σωστός στη δουλειά του!Αν έχετε κάποιον στείλτε μου πμ γιατί θα θέλαμε να πάμε με τον σύζυγό μου να τον/την δούμε από κοντά και να μιλήσουμε!Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ!!!!Για τον συγκεκριμένο που μου είπες μου το έχουν πει και εμένα ότι δεν είναι καλός!Η δική σου παιδίατρος φαίνεται καλή περίπτωση!Μάλλον θα την επισκεφτώ!!!!!Ελπίζω να μείνω κι εγώ ευχαριστημένη!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...