Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πυρετός 8ήμερος


Recommended Posts

κορίτσια βοήθεια ....

στις 28 Οκτωβρίου ο μικρός μου ανέβασε πυρετό για δύο μέρες μέχρι 38 και ένα

στη συνέχεια παρέμεινε απύρετος για σχεδόν 36 ώρες και από τότε μέχρι και απόψε ανεβάζει περίπου κάθε 24 ώρες μέχρι 38 πυρετό..

όλες τις υπόλοιπες΄ώρες είναι ευδιάθετος και παίζει κανονικά...

η γιατρός τον είδε εχθες και μου είπε ότι έχει λίγο κόκκινο λαιμό κα ι ότι είναι απλή ίωση

είναι δυνατόν να είναι ίωση τόσες μέρες και με αυτή τη μορφή;

στο μεταξύ ανησυχώ πολύ γιατί την προηγούμενη φορά που αρρώστησε ου έκανε πυρετικούς σπασμούς

βοήθεια κορίτσια τα φώτα σας.....

wWPdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ακριβως τα ιδια και εμεις απο 28/10 πυρετο 38.3-38,5 για 3 24ωρα 1 μιση μερα σχεδον με δεκατα και σημερα μου ξανανεβασε τωρα το βραδυ 38 ενω ολη την ημερα καλα.την παρασκευη στην παιδιατρικη του μητερα μου ειπαν και εμενα για ιωση και κοκκινο λαιμο αυριο πρωτα ο Θεος θα την παω στον παιδιατρο .εχει και 2 μερες που ξεκινησε ξεροβηχα μουκωμα καθολου αλλα το βραδυ στην αναπνοη παρατηρησα οτι ζοριζεται δεν ξερω τι να πω θα ενημερωσω αυριο μετα το γιατρο περαστικα σε ολους μας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ωχ αμαν

 

 

εχουμε 3 μερες με πυρετο την ημερα στο 37 και κατι να παιζει και τη νυχτα να ανεβαινει μεχρι 38

 

αλη8εια χρειαστηκε να παρουν κατι τα μικρα σας περα απο αντιπυρετικά?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...