Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕΤΕΩΡΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ;;


mantarini

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!! Εγώ είμαι στο μήνα μου και περιμένω με αγωνία την άφιξή του / της μπέμπη / μπέμπας! (Μιας και δεν έχουμε δει το φύλο του μωρού). Εμείς επeιδή μένουμε Μετέωρα - Θεσσαλονίκης, λέγαμε να πάμε στον Π. Καλκασίνα - το ιατρείο του είναι εδώ στην πλατεία. Μήπως έχει ακούσει καμιά κάτι για το συγκεκριμένο ιατρό;; Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε γνώμη σας.....

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ε δεν το πιστευω βρήκα γειτονισσα στο φορουμ :lol::lol::lol: σχεδον καθε απογευμα κατεβαζω τον μικρο στην πλατεια για βολτα.

οχι δεν εχω ακουσει κατι ( εγω τον παω τουμπα ) θα μαθω ομως και θα σου πω.

Επισης εχει και στη φιλιππου μια παιδιατρο.

Να μην πας παντως σε μια γυναικα παιδιατρο πασιγνωστη στην Πολιχνη :wink:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ, καλέ ποια είναι αυτή;; Φόβος και τρόμος των Μετεώρων;;; Χαχαχαχα!! Με το σύζυγο θέλουμε κάποιον να είναι κοντά στο σπίτι μας για να αποφεύγουμε την ταλαιπωρία με μετακινήσεις. Καλά αν είναι μάπα ο συγκεκριμένος γιατρός, δεν το συζητάω...έχω ακούσει για έναν πολύ καλό στην Ευκαρπία. ΩΣτόσο θα χαιρόμουν αν μάθεις κάτι για το συγκεκριμένο και μου πεις!! (αυτή στη ΦΙλίππου ποιά είναι;;) Άντε και πρωτα ο θεός, όταν έρθει το μωράκι μας να βρισκόμαστε και στην πλατεία!!! :D

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites

ε δεν το πιστευω βρήκα γειτονισσα στο φορουμ :lol::lol::lol: σχεδον καθε απογευμα κατεβαζω τον μικρο στην πλατεια για βολτα.

οχι δεν εχω ακουσει κατι ( εγω τον παω τουμπα ) θα μαθω ομως και θα σου πω.

Επισης εχει και στη φιλιππου μια παιδιατρο.

Να μην πας παντως σε μια γυναικα παιδιατρο πασιγνωστη στην Πολιχνη :wink:

 

νομιζω καταλαβα ποια λες..κι εγω σ'αυτην πηγαινα μεχρι που την αλλαξα...

κι εγω γειτονισσα ειμαι..μενω κοντα στο πνευματικο των μετεωρων..

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ποια είναι αυτή που λέτε;; Πείτε μου να μην αγχώνομαι.... Τελικά τον Καλκασίνα τον έχει καμιά σας ακουστά;;;

Happiness lies in your own hands....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου mandarini. Εγώ έχω να σου συστήσω την παιδίατρό μας και σύμβουλο μητρικού θηλασμού που είναι φοβερή. είναι όμως στην Σοφούλη. Αν δεν βρεις κανένα παιδίατρο εκεί κοντά και ενδιαφέρεσαι στείλε πμ να σου στείλω τα στοιχεία. Αν σκοπεύεις να θηλάσεις είναι για μένα η καλύτερη σύμβουλος (και παιδίατρος φυσικά) :D:D

.png
Link to comment
Share on other sites

mantarini μου οσες ρωτησα εδω στη γειτονια φιλες μου καμια δεν τον ξερει :cry:

 

ΕΥΗ Γ.μενουμε πολυ κοντα λεμε.3 λεπτα με τα ποδια.διπλα στον παιδικο σταθμο το σπιτακι στο δασος μενω εγω

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...