Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συσταση για ομοιπαθητικο γιατρο


jenny_v

Recommended Posts

Θα ηθελα να ζητησω απο οσες γνωριζεται, να μου προτεινουν καποιον ομοιποθητικο που γνωριζουν.

Με παρακολουθουσε καποιος εδω κ 4 χρονια,υποτιθεται απο τους καλυτερους, αλλα αυτες τις μερες που μου παρουσιαστικε ενα σοβαρο προβλημα υγειας (οξεια βροχιτιδα) ο εν λογο κυριως απερριπτε τις κλησεις και ειχε συνεχως κλειστο το κινητο του. (λειπει διακοπες). Το θεωρω απαραδεκτο για αυτο και θα ηθελα να αλλαξω γιατρο.

Μενω Χαλανδρι αλλα αυτο δεν με περιοριζει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δες εδω....

http://www.homeopathy.gr/homeopathy/doctors_homeopaths_practitioners.html

αν καλεσεις και την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ | HELLENIC HOMEOPATHIC MEDICAL SOCIETY | ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ

θα σε καταττοπήσουν καλυτερα (η λιστα δεν ειναι updated )!

 

(καλη επιτυχια...και ναι εχεις δικιο αν όντως δεν ειχες πρόσβαση-αν δλδ προσπαθησες σε διαφορετικα χρονικα διατηματα και δεν τον βρικες- δεν ειναι καλος! )..αν χρειαζεσαι α,κατι αλλο στειλε μου πμ! με χαρα θα σε βοηθησω!

Link to comment
Share on other sites

Tις γνωριζω αυτες τις σελιδες.Απλα θα ηθελα να μου προτεινεται καποιον που γωριζεται ή σας παρακολουθει..Αλλιως θα το ψαξω απο τις λιστες.Ευχαριστω παντως. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσαρες συντοπιτισσες χρειαζομαι την βοηθεια σας θα ανεβω οπως ειπα σε καποιες απο τις φιλεναδες στις αρχες σεπτεμβρη πανω σαλλονικα και θελω να παω τον μικρο σε ομοιπαθητικο για τον μονιμο βηχα που εχει και θα ηθελα να μου πειτε εαν ξερετε καποιον καλο

 

 

 

ευχαριστω προκαταβολικα φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Tις γνωριζω αυτες τις σελιδες.Απλα θα ηθελα να μου προτεινεται καποιον που γωριζεται ή σας παρακολουθει..Αλλιως θα το ψαξω απο τις λιστες.Ευχαριστω παντως. :)

Θα σου στειλω πμ με το ονομα της, ειναι στο κεντρο της αθηνας και μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Χρειαστηκς να μιλησω μαζι της προχτες και την πηρα στο κινητο (ειναι επισης διακοπες) κ ηταν ευγενεστατη.

Αν μπορεις πες μου και συ με πμ (απο περιεργια) ποιος ειναι ο δικος σου εχω καποιον στο μυαλο μου στο χαλανδρι κ θελω να δω αν ειναι αυτος.

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΕΝΤΡΟ ΚΛΑΣΣΙΚΗΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗς

Γρ. Λαμπράκη 128 Πειραιάς, τηλ 210 4138231

 

κος Σπ. Κυβέλλος

κος Ντ. Δαρδαγιαννόπουλος

 

έχει και παράρτημα στην Άνοιξη : Λ. Μαραθώνος & Αγ.Αθανασίου

 

Εγω σ'αυτούς πάω και είμαι υπερευχαριστημένη!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Καλημέρα και καλή χρονιά σε οοοοοοόλους ... Ηθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανένας την ομοιοπαθητικό Τζόγια Καππάτου στο Χαλάνδρι????? ... Έκανα πολλά χρόνια ομοιπαθητική και τώρα θελω να παω τον μικρό μου αλλα δε μπορω να τον παω στο δικό μου, ο οποίος ηταν και πολυ καλος γιατι ... εχει παρει πολυ ψηλα τον αμανε και μου την εχει δωσει ... Μου σύστησε λοιπόν μια γνωστη την κα Καππάτου αλλα θα ήθελα πολυ και τη γνώμη σας ... Την γνωρίζει κανένας ??????

 

Ευχαριστωωωωω Φορουμακιδες Φιλοι!

lamlamard20090207_-8_My+child+is.pngdogdogavi20140415_8_My%20child%20is.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...