Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ στην ΚΡΗΤΗ (Νομος Ηρακλειου/Λασιθιου)


Recommended Posts

Καλημέρα σας

 

Ηθελα να ρωτησω αν έχετε να μου προτείνετε καπου για κανω την B επιπεδου εξέταση στην Κρητη.

Συγκεκριμένα επειδη ο γιατρος μου εδωσε παραθυρο 15-20 Αυγουστου για να την κανω και επειδη θα ειμαι Κρητη για διακοπές λέω να την κανω εκεί.

 

Συγκεκριμένα θα ειμαι νομο Λασιθιου (ιεραπετρα) κοντα αλλα λογικά Ηράκλειο θα πάω για την εξέταση.

 

Βρηκα αυτο http://www.asklepieon.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=57〈=el

 

αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο.

 

Ακουω τις γνωμες σας

 

Ευχαριστώ πολυ.

age.png

CfYbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ την έκανα στο Μητέρα Κρήτης στο Ηράκλειο. Δεν θυμάμαι το όνομα του γιατρού (Μουσουράκης νομίζω). Μείναμε ευχαριστημένοι.

 

Έχει παρα πολύ κόσμο και μεγάλη αναμονή, ακόμα και με τα ραντεβού πας πολύ πίσω. Επίσης να σου πω ότι το ραντεβού για τον β επιπέδου το είχα κλείσει όταν είχα πάει να κάνω την αυχενική μετά από συμβουλή του γιατρού μου. ΜΙλάμε για πολύ κόσμο....δεν ξέρω αν θα βρεις δηλαδή για τις ημερομηνίες που θέλεις.

 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου και με ένα γερό μωρό.

a9X0p3.pngmrSbp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα την κανω στο Ασκληπειο που αναφερεις αλλα θα παω και εγω τελος Αυγουστου περιπου ,παντως μου εχουν πει οσες γνωστες μου τον εκαναν εκει οτι εμειναν ευχαριστημενες.Για το μητερα που λεει η maria επισης καλα λογια εχω ακουσει αλλα εκει πρεπει να κλεισεις ραντεβου νωρις σιγουρα. Ευχομαι τα καλυτερα για σενα και το μωρακι σου!

empty.gif

fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω στο μητερα πηγαινα,αλλα ειχα κλεισει το ραντεβου ηδη απο την αυχενικη, ο Μουσουρακης ειναι πολυ καλος. Τηλεφωνησε αν θες στο 2810-396712,ευχομαι να σε δεχτουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...