Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι - Μαιευτηρες ΟΠΑΔ & ΟΑΕΕ που δεχονται με το ΙΚΑ


Recommended Posts

Εδω μπορειτε να γραφετε τους Γυναικολόγους - Μαιευτηρες του ΟΠΑΔ & του ΟΑΕΕ που δεχονται να ειναι συμβεβλημενοι με το ΙΚΑ.

 

ΥΓ. Επειδη ολοι δεν δεχονται και υπαρχει μια συγχηση παρακαλουμε μην αναφερετε οσους ειναι απλα στην λιστα αλλα οσους δεχθηκαν να σας δουν με βιβλιαριο ΙΚΑ

 

Οδηγιες :

Στον τιτλο θα αναφερετε επίθετο γιατρού -πολη - περιοχή -νοσοκομειο που συνεργαζεται και η διαχειρηση θα αντιγραφει τα ποστ στην αντιστοιχει ενοτητα γιατρων .

 

Ευχαριστουμε :-D

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


litsa79 το επάγγελμα του γιατρού?

εδω μπαινουν μονο μαιευτηρες γυναικολογοι. Γι αυτο και δεν αναφερετε επαγγελμα :D

 

Απο παραλειψη μου δεν ανεφερα να σημειωνεται και μαιευτηριο . Το συμπληρωσα στο αρχικο κειμενο.

 

O κ. Μπυρος & ο κ. Παπαγεωργιου ειναι στην βιοκλινικη Θεσσαλονικης .

& ο κ. Παπαγεωργιου στις : βιοκλινικη, Αγιο Λουκα, Γεννεσις, Διαβαλκανικο και Γενικη κλινικη (οπως μας ενημερωσε το μελος και το ευχαριστουμε )

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

εγω πηγα στον Μπυρο μεσω ικα και μου πηρε κανονικη επισκεψη(40 ευρω).βεβαια αυτο εγινε μολις βγηκε η λιστα των γιατρων δηλαδη πριν ενα μηνα περιπου τωρα δν ξερω τι ισχυει.σε οσους γυναικολογους εχω παρει τηλεφωνο για εξεταση μεσω ικα μου ειπαν οτι πληρωνουμε τον υπερηχο 20 ευρω.φυσιολογικες τιμες αν σκεφτεις οτι κανονικα θα διναμε τουλαχιστον 50 ευρω.

qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

ειμαι εγκυος και πληρωσα 25ε για τον υπερηχο

η φιλη μου ομως που πηγε πριν απο λιγες μερες για γυναικολογικη εξεταση πληρωσε κ αυτη 25ε .της ειπε οτι χρεωνει μονο τον υπερηχο και η εξεταση ειναι δωρεαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Το παρον θεμα κλειδώνεται

Οι γιατροι που αναφερονται στην ιστοσελιδα του ΙΚΑ ειναι αυτοι που ειναι συμβεβλημενοι και μονο.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...