Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δεν μ' αρέσει!! (μηνύματα ξεσπάσματος...)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 269
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

που κανενας δε σεβεται τον υπνο μου,και ολοι θεωρουν οτι δε τρεχει και τιποτα να με ξυπνησουν οποτε γουσταρουν, κι ας εχω κοιμηθει 2 ωρες μονο για βραδυ...

 

ποτε θα παρω αναποδες και θα κανω γιουρια στον ταμπλα με τα κουλουρια να δουμε.....

 

γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Share on other sites

που έρχεται καλοκαιράκι και αντί να χαιρόμαστε κοιτάμε πώς θα τα βολέψουμε όταν θα κλείσει ο σταθμός και μας έρχεται τρέλα και που το ενδεχόμενο διακοπών απομακρύνεται και που θα μάλλον θα πάρουμε χωριστά με τον άντρα μου άδεια για να καλύψουμε τις μέρες:-(:sad::?:???::? Μου έρχεται να ουρλιάξω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας!Είμαι καινούρια στην παρέα, εγκυμονούσα& στο μήνα μου και αποφάσισα να γράψω κι εγώ κάποια σχετικά...που δε μου αρέσουν!

 

Δε μου αρέσει που έχουν πρηστεί τα πόδια μου και τα χέρια μου τις τελευταίες(ευτυχώς) δύο βδομάδες!

Δε μου αρέσει που έχω συχνά νεύρα με αποτέλεσμα να είμαι με κατεβασμένα μούτρα!

Δε μου αρέσει που ο άντρας μου δίνει εξεταστική(στο μεταπτυχιακό) και είναι μες στο άγχος!

Δε μου αρέσει που το σπίτι μου δεν είναι όσο καθαρό το θέλω και δεν έχω αντοχές για να το φτιάξω!

Δε μου αρέσει που πιάσανε οι ζέστες και είμαι αναγκασμένη να φοράω ειδικές κάλτσες υποστήριξης για τη φλεβίτιδα, οι οποίες ανεβάζουν τη θερμοκρασία στα ύψη!

Δε μου αρέσει που υπάρχει περίπτωση να κάνω καισαρική!

Δε μου αρέσει που δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, ακόμα και οι πυτζάμες μου και ζορίζομαι.....

Κυρίως όμως΄, πρέπει να πω, ότι δε μου αρέσει που είμαστε (και βάζω κι εμένα εννοείται) κατά κάποιον τρόπο αχάριστες και αυτό γιατί έχουμε τόσα καλά στη ζωή μας....γιατί....

δε μου αρέσει που εκατομμύρια παιδιά και ενήλικες και ζώα πεινάνε, πεθαίνουν, είναι μόνοι τους

δε μου αρέσει που γίνονται πόλεμοι και όπως πάντα την πληρώνουν αθώοι

δε μου αρέσει που υπάρχει κακομεταχείριση παιδιών και ζώων

δε μου αρέσει που υπάρχει τόση δυστυχία στον κόσμο κι εγώ παραπονιέμαι για βλακείες.................................

 

Εύχομαι υγεία σε όλους!

4BMSp3.pngzHf1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν μου αρέσει η κωλοκατάσταση στο γραφείο,περιμένω να με απολύσει απο το Πάσχα,σήμερα μου ειπαν οτι θα με απολύσει και περιμένω απο το πρωί να μου πει κάτι,εχουν σπάσει τα νεύρα μου.Αλλες 3 ώρες υπομονή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε μου αρέσει που κάποιοι βγάζουν τα απωθημένα τους πάνω στο δικό μου παιδι

Δν μου αρέσει που θα πρέπει να το αφήσω σε άλλους να το φροντίζουν όταν θα πάω για δουλειά

ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ

Δεν μαρέσει ο κάθε άσχετος στο δρόμο και στην παιδική να το φιλάει και να το χαϊδεύει

Δε μαρέσει που θα πρέπει να πάω για δουλειά σε λίγο

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

:twisted: ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΡΜΟΔΙΟΙ ΣΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ !!!! :twisted:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δεν μ'αρέσει να με παραμελούν

δεν μ'αρέσει να με αγνοούν με θράσος

Δεν μ'αρέσει να κάνω πράγματα που μετά θα μετανιώσω

Δεν μου αρέσει το σώμα μου

Δεν μου αρέσει που είμαι ελαστική και όλοι χαιδεύουν και πασπατεύουν το παιδάκι μου..λες και είμαι άχρηστη να το προστατεψω, λες και δεν μπορώ να επιβληθώ στα αρπακτικά τους χέρια

Δεν μ'αρέσει που δεν μπορώ να είμαι χαλαρή και όλο πρέπει να γκρινιάζω για κάτι...

Δεν μ'αρέσει που άλλαξα γιατί εγώ δεν ήμουν έτσι.........

.png img1238z.jpg
Link to comment
Share on other sites

.............που δεν ειναι εδω η Μπουκιτσαααααααα

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπα σε καλο μου βραδυατικα...........τωρα το ειδα............:lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω εδω ειμαι............εσυ με ποιο ονομα θα ξαναγραφτεις?????

Οεο??????????:lol::lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'αρέσει που η εργασιακή μου βδομάδα έχει 6 μέρες.....

Δεν μ'αρέσει που δουλεύω Κυριακή....

Δεν μ'αρέσει που βλέπω τον γιο μου τόσο λίγο και πρέπει ταυτόχρονα να κάνω κι άλλα πράγματα.....

Δεν μ'αρέσει να σκέφτομαι ότι μεθαύριο μπορεί να πει τη νταντά του "μαμά"...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...