Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος Ν Σμύρνη - Π Φάληρο -Καλλιθέα -Ν Κοσμο


Evouni

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες και όλους !!! Σε 15 μέρες περίπου περιμένουμε το πρώτο νας μωράκι και είμαστε σε αναζήτησή παιδιάτρου !! Μένουμε Νέα Σμύρνη και ψάχνουνε γιατρό είτε στην περιοχή μας είτε στις γύρω περιοχές !! Η βοήθεια σας μας είναι πολύτιμη !!! Ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Evouni!!! Εύχομαι με το καλό το παιδάκι σας και ότι καλύτερο! Εγώ έμενα Καλλιθέα και παρότι μετακόμισα πιο μακριά και πάλι κράτησα τον ίδιο παιδίατρο! Προσωπικά τον θεωρώ εξαίρετο επιστήμονα και πάνω απ΄όλα καλός άνθρωπος... είμαι τρελαμένη μαμά και ότι κ αν έχω χρειαστεί 2,5 χρόνια τώρα... πάντα μου απαντάει με ηρεμία και πάντα μου εξηγεί πράγματα που δε καταλαβαίνω! Τον έχει και η κολλητή μου στα δυό της παιδιά πολλά χρόνια και είναι πολύ ευχαριστημένη! Θα σου στείλω τα στοιχεία του σε προσωπικό μήνυμα και φυσικά εσύ ξέρεις καλύτερα! 

 

Link to comment
Share on other sites

Το ονομα του παιδιατρου ειναι Κων/νος Κρητικος,ειναι στη Καλλιθέα Σπαρτης 17. Ειναι πολυ καλος γιατρος,σε οτι λεει πεφτει μεσα και ειναι πολυ καλος και υπομονετικος με παιδια και γονεις..χεχε... τον συνιστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα σασ, 

 

εχω ενα μπομπιρα 3 μηνων.  ψαχνω παιδιατρο στη νεα σμυρνη,  φιλικη προς το θηλασμο. εχω ακουσει για τη χαζακη  χριστινα και την σοφια φωτια. εχει κανεις προσωπικη αποψη; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

τη σοφια φωτια την ξερω,οχι σαν γιατρο αλλα σαν ανθρωπο και ειναι πολυ προσιτη και σοβαρη. Και εχω ακουσει γενικα πολυ καλα λογια. 

Την χριστινα χαζακη την επισκεφθηκα μια φορα για 2η γνωμη και σε μια σκεψη αλλαγης παιδιατρου αλλα δεν με κερδισε. Παρολο που ειναι εντελως διπλα στο σπιτι μου και θα με βολευε πολυ. Κατι το λιγο «ταλαιπωρημενο» ιατρειο (η αιθουσα αναμονης με φθαρμενους καναπεδες),κατι η μυρωδια τσιγαρου οταν μπηκαμε μεσα στο ιατρειο για να δει το μωρο... ε δεν τρελαθηκα!

εγω εχω μια γιατρο στην Καλλιθεα,πολυ κοντα στη Ν.σμυρνη,ερχεται και στο σπιτι αν θελεις. Καλη,ουτε υπερβολικη αλλα ουτε αδιαφορη,και οποτε εχω ψαξει δευτερη γνωμη αποδεικνυεται οτι αδικα εψαξα!

Επεξεργάστηκαν by irin
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...
  • 6 months later...

Γεια σας, χρόνια πολλά σε εσάς και τις

 οικογένειές σας. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια/κάποιο παιδίατρο στη Νέα Σμύρνη ή την Καλλιθέα; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Ricca είπε:

Γεια σας, χρόνια πολλά σε εσάς και τις

 οικογένειές σας. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια/κάποιο παιδίατρο στη Νέα Σμύρνη ή την Καλλιθέα; Ευχαριστώ πολύ!

Σοφία Φωτιά στη Ν. Σμυρνη

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...