Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ.....


Recommended Posts

θα το ξανακανει ετσι λενε...ετσι εχει αποδειχθει κατα πλειοψηφια.μπηκα και γω στο κλαμπ των απατημενων.εχει 5 μηνες που τον επιασα στα πρασα που λενε.μετα απο μαραθωνιους συζητησεων του εδωσα δευτερη ευκαιρια να ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ,ημουν σαφης,αν θες εξωσυζηγικη σχεση εχει καλως,δεν ειμαι εγω ομως αυτη που θα το ανεχτει δευτερη φορα.η σχεση μας απο τοτε εχει αλλαξει...αυτος δειχνει ειλικρηνης και προσπαθει και γω ζω με τα ΓΙΑΤΙ.....γιατι το εκανε?οι δικαιολογιες του δεν με καλυπτουν και πολλες φορες βυθιζομαι σε μελανχολια.τον αγαπαω αυτο ειναι το μονο σιγουρο αλλα τα γκρεμισε ολα,την εμπιστοσυνη κυριως.το γελιο του πραγματος ηταν οτι ημασταν καλα μεταξυ μας και σεξουαλικα και μολις ειχαμε αρχισει να περνουμε λιγο τα πανω μας οικονομικα.ακουω αλλες γυναικες οτι αφου το εκανε,θα το ξανακανει και εν μερη το πιστευω.......το θεμα ειναι πως ξεπερνιεται το κερατο οεο?θα ηθελα να παθω μερικη αμνησια ειλικρινα και να ξεχασω εκεινη την μερα...αλλα ολα αναπαραγονται συνεχως στο μυαλο μου.αποφασισαμε να παμε και φιλο ψυχολογο μαζι να μας βοηθησει και τους δυο αλλα κυριως εμενα γιατι ειλικρινα ωρες ωρες χανω τον ευατο μου.στα λογια ολα ακουγονται ευκολα αλλα οι πραξεις?να σημειωσω οτι δουλευουν ακομα μαζι,εκανε την κινηση να φυγει αλλα δεν τον αφησα γιατι δεν ειναι καιρος για ηρωισμους αλλα με σκοτωνει να ξερω οτι ειναι μαζι.......ψαχνει για αλλη δουλεια αλλα δεν βλεπω να γινεται κατι.δεν ξερω τι ζηταω απο εσας.ισως ειναι απλα μια καταθεση ψυχης,ισως να θελω να ακουσω κατι παρομοιο,ισως μια συμβουλη απο καποια που περασε τα ιδια.........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!

Εγω θα σε ρωτησω το εξης!Ειχανε σχεση?Η εγινε μια φορα που ετυχε κλπ?Νομιζω εχει σημασια αυτο.Αυτη ειναι παντρεμενη?Ελευθερη?

Δεν εχω αναλογη εμπειρια ευτυχως.. ομως ενω πιο παλια ημουν λιγο απολυτη.. πλεον πιστευω οτι θα εκανα σαν και εσενα.Βεβαια δεν ξερω αν θα το ξεπερνουσα.. και κυριως αμα ηξερα οτι ειχανε σχεση καιρο.Πιο ευκολα θα ξεπερνουσα μια στιγμη αδυναμιας ας πουμε.Τωρα δεν ξερω τι εννοεις τον επιασες στα πρασα!!Αυτο ειναι λιγο βαρυ να το δεις με τα ματια σου!Αλλο να το μαθεις και αλλο να το δεις!Αν θες να μας πεις λιγο περισσοτερα!

Τωρα για το αν η απιστια θα ξανασυμβει.. δεν ξερω.Τιποτα δεν ειναι δεδομενο.Μπορει ναι και μπορει και οχι!Ισως να το μετανιωσε πραγματικα στη σκεψη οτι ισως σε χασει!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ με την maela.Δεν είναι απόλυτο ότι θα ξαναγίνει αλλά κανείς δεν μπορεί να σου πει με επιφύλαξη.Πρέπει να καταλάβει ότι είναι σε μόνιμη δοκιμαστική περίοδο και να μην θεωρήσει ποτέ ότι επειδή του φέρεσαι καλά μπορεί να το έχεις ξεχάσει κιόλας.Αν σε αγαπάει πραγματικά θα κάνει τα αδύνατα δυνατά για να εκμεταλλευτει με τον καλυτερο τρόπο την ευκαιρία που του έδωσες.

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι στο γαμο μου δεν μου εχει τυχει, απατημενη υπηρξα στην προηγουμενη σχεση αλλα ειναι τελειως διαφορετικο να εισαι παντρεμενη. Ισως κι εγω να του εδινα μια δευτερη ευκαιρια αλλα στην ουσια αυτο που καταστρεφει τη σχεση δεν ειναι τοσο το κερατο αλλα η ελλειψη εμπιστοσυνης που το ακολουθει. Θελει πολυ δουλεια και χρονο ολο αυτο και απο τους δυο. Αν πιστευεις οτι αξιζει να ειστε μαζι πρσπαθηστε το. Παιδια εχετε? ειναι διαφορετικες οι αποφασεις που παιρνεις αν εχεις παιδια η οχι. Τωρα αυτο που λενε το εκανε μια θα το ξανακανει πιστευω οτι εχει να κανει με τον ανθρωπο. Αν ηταν στιγμη αδυναμιας μπορει να καταλαβε το λαθος και να μην το ξανακανει, αν ειχαν σχεση ειναι πιο βαθυ το προβλημα και πρεπει να δειτε τι κενο υπαρχει στη μεταξυ σας σχεση που τον οδηγησε εκει

Link to comment
Share on other sites

σχεση οχι δεν υπηρχε και τωρα ειναι τυπικες πανω στην δουλεια αναγκαστικα.παιδια υπαρχουν δυο που εγιναν με κοπο......ηταν ομως τοσο προσχεδιασμενο το σκηνικο και ειχαμε και μια συζητηση πριν βγει μαζι της και παλι πηγε και το εκανε.....αν δεν του αποκαλυπτα τα στοιχεια που ειχα ισως συνεχιζαν,ισως βιαστικα,ισως και οχι να μιλησω...αλλα αν το αφηνα ισως τα πραγματα να σοβαρευαν.απλα ειμαι και γω λιγο απολυτη σε καποια πραγματα οπως στιγμες αδυναμιες και αλλα τετοια δεν χωρανε στο μυαλο μου και το ηξερε,δεν παντρευτηκαμε μικροι...ζησαμε την ζωη μας.οσο για τα κενα στην σχεση μας σιγουρα υπηρχαν ποια σχεση δεν εχει, αλλα ειμασταν καλα ρε γμτ τοτε.δεν ξερω ρε κοριτσια δεν τιθεται θεμα να τον χωρισω οχι ακομα τουλαχιστον(χαχαχα)-τον αγαπαω..περασαμε τοσα μαζι.απλα ξερετε μπαινει και η διαφορα μεταξυ γυναικιας και αντρικης απιστιας....δηλαση αν εγω τον απατουσα θα το εκανα γιατι δεν τον θελω αλλο,εχω κενα στην σχεση μας κλπ...ενω οι αντρες το κανουν με πολυ ελαφρα την καρδια...οχι οτι τους δικαιολογω,με τιποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δηλαση αν εγω τον απατουσα θα το εκανα γιατι δεν τον θελω αλλο,εχω κενα στην σχεση μας κλπ...ενω οι αντρες το κανουν με πολυ ελαφρα την καρδια...οχι οτι τους δικαιολογω,με τιποτα.

 

Ετσι ειναι, συμφωνω.

Κοιτα, αφου θες να το παλεψετε και να συνεχισετε μαζι τοτε πρεπει να του το ''συγχωρησεις'' καπως, να το διαγραψεις απο το μυαλο σου. Δεν ειναι καθολου ευκολο το ξερω, αλλα μονο ετσι δινεις μια πραγματικη ευκαιρια στη σχεση σας, αλλιως θα το σκεφτεσαι συνεχεια, θα του το κρατας και με το παραμικρο παραπονο θα θυμασαι και αυτο.

Ειναι νωρις ακομα, αυτα θελουν χρονο, καλα θα κανεις να πας σε ψυχολογο και καλυτερα να πατε μαζι για να ανοιχτει και εκεινος και να σου λυθουν οι αποριες, οι ψυχολογοι εχουν τον τροπο τους.

Ειναι πολυ δυσκολη η φαση που περνας και το οτι δουλευουν στον ιδιο χωρο ειναι το χειροτερο γιατι κανεις ευκολα πολλα σεναρια αν πχ αργησει μια μερα.... Μακαρι να αλλαξει αυτο.

Ευχομαι ολα να εξελιχθουν καλα!

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση είναι δύσκολη, εγώ στη θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα. Ωστόσο σε θεωρητικό επίπεδο εφόσον αποφάσισες να τον συγχωρήσεις, νομίζω θα ήταν καλύτερο να το ξεχάσεις τελείως το περιστατικό. Δεν γίνεται να επιβιώσει γάμος έτσι, με διαρκή καχυποψία και θυμό, είναι δυσβάσταχτο και για τους δύο. Αν μπορείτε πηγαίνετε σε σύμβουλο γάμου, πιθανώς να να ξεκαθαρίσετε τα πράγματα καλλίτερα.

Σου εύχομαι να το ξεπεράσετε αφού τον αγαπάς.

Link to comment
Share on other sites

δεν με εχει απατησει (τουλαχιστον ετσι νομιζω),εγω βρε κοριτσια επειδη πιστευω στο θεσμο του γαμου και ιδιαιτερα όταν υπαρχουν παιδια,πιστευω ότι πρεπει να δινουμε μια δευτερη ευκαιρια.Βεβαια καλα θα κανετε να πατε σε συμβουλο γαμου και να ψαξετε τα βαθυτερα αιτια που το εκανε,(να πω την αληθεια πιστευω οτι παντα υπαρχει και ενα μικρο ποσοστο που φταιμε και εμεις και οι καταστασεις που ζουμε πχ. βλεπω ότι εχεις διδυμα και εγω εχω και ειλικρινα είναι δυσκολο να μεγαλωνεις παραλληλα 2 μωρα ίδιας ηλικιας).Τέσπα,ελπιζω να δωσεις απο την καρδια σου μία ευκαιρια γιατι εχετε 2 ψυχουλες που σας εχουν αναγκη..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα το ξανακάνει...μόνο αυτός ξέρει...δεν ξέρω αν θα καταφέρεις να τον ξαναεμπιστευτείς....αυτό μόνο ο χρόνος θα το δείξει...και μάλλον δεν υπάρχουν συνταγές!

Τώρα θα μου πεις αφού δεν ξέρεις τίποτα γιατί μπήκες στον κόπο να απαντήσεις?

Μπήκα στον κόπο γιατί διαβάζω παραπάνω ότι κάπου τάχα φταις κι εσύ για να σε απατήσει.

Και αυτό είναι το κλισέ που έχει πέσει από το βάθρο του εδώ και χρόνια!!

Απλά το λένε οι άπιστοι για να δικαιολογήσουν τον εαυτό τους στα μάτια τους και να μπορέσουν έτσι να καταπιούν την ποταπή τους πράξη...φεύγει βρε παιδί μου το βάρος αν μετατοπίσεις ευθύνες!!!

Όποιος απατάει αυτός και μόνο φταίει!!!

Είναι πράξη που γίνεται μόνο από τον άπιστο και όποιον βρει πρόχειρο και διαθέσιμο..

Δε ζήτησε τη γνώμη σου για να το κάνει, δεν έκατσε καν να σκεφτεί μήπως σε πληγώσει!!

Αυτό να έχεις στο μυαλό σου και εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σου αποδείξει ότι αξίζει την αγάπη σου και την ευκαιρία που του δίνεις να την εκτιμήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολες καταστάσεις...ειλικρινά στη θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα. Παλιότερα ήμουν εντελώς απόλυτη ότι θα χώριζα -πιστεύω ότι και τώρα θα χώριζα αν δεν ήμαστε έτοιμοι για παιδί, σε περίπτωση απιστίας.

Για μένα, προσωπικά, δεν υπάρχει 'στιγμή αδυναμίας'...δεν είναι 'στιγμή', είναι αρκετός χρόνος να μαζέψεις τα κουλά σου από τον άλλο και να σκεφτείς τι ρισκάρεις να χάσεις αν προχωρήσεις. Αυτά για μένα είναι παρηγοριά στον άρρωστο.

Σαφώς θα ήμουν πιο απόλυτη αν υπήρχε σχέση. Εκεί πάει να πει ότι δεν υπάρχει τίποτα πια μεταξύ των δύο οπότε καλύτερα να το διαλύσουμε...

 

Σκέφτομαι ότι δουλεύει μαζί της και φρικάρω. Εγώ δε θα το άντεχα.

 

Έχετε σαφώς πολλά να πείτε και πολλά περισσότερα να λύσετε. Με τον καιρό και ιδανικά βοήθεια από ειδικό, όπως έχουν αναφέρει οι άλλες κοπέλες, να μπορέσει να ξανακερδίσει την εμπιστοσύνη σου.

 

Το 'γιατί' το έκανε, στο εξήγησε ποτέ;

8OgYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω αν θα το ξανακάνει...μόνο αυτός ξέρει...δεν ξέρω αν θα καταφέρεις να τον ξαναεμπιστευτείς....αυτό μόνο ο χρόνος θα το δείξει...και μάλλον δεν υπάρχουν συνταγές!

Τώρα θα μου πεις αφού δεν ξέρεις τίποτα γιατί μπήκες στον κόπο να απαντήσεις?

Μπήκα στον κόπο γιατί διαβάζω παραπάνω ότι κάπου τάχα φταις κι εσύ για να σε απατήσει.

Και αυτό είναι το κλισέ που έχει πέσει από το βάθρο του εδώ και χρόνια!!

Απλά το λένε οι άπιστοι για να δικαιολογήσουν τον εαυτό τους στα μάτια τους και να μπορέσουν έτσι να καταπιούν την ποταπή τους πράξη...φεύγει βρε παιδί μου το βάρος αν μετατοπίσεις ευθύνες!!!

Όποιος απατάει αυτός και μόνο φταίει!!!

Είναι πράξη που γίνεται μόνο από τον άπιστο και όποιον βρει πρόχειρο και διαθέσιμο..

Δε ζήτησε τη γνώμη σου για να το κάνει, δεν έκατσε καν να σκεφτεί μήπως σε πληγώσει!!

Αυτό να έχεις στο μυαλό σου και εύχομαι με όλη μου την καρδιά να σου αποδείξει ότι αξίζει την αγάπη σου και την ευκαιρία που του δίνεις να την εκτιμήσει!!!

Σωστό!!! Μην έχεις τύψεις...φυσικά και δεν φταίς.

U5gcp2.png

Eρωτεύτηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει να πάει με άλλη ας με χωρίσει κι ας πάει.

Ειλικρινά θα με πειράξει λιγότερο.

Εγώ όμως είμαι εγώ κι έτσι αντιδρώ.

Μπράβο και μαγκιά σου να μην σταθείς εκεί.

Μακάρι να είμασταν όλοι τόσο "ευρωπαίοι".

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές ότι τον έχεις συγχωρήσει ήδη, οπότε ό,τι και να πούμε εμείς περισσεύει...Προσωπικά μαντεύω ότι πρόσφατα μίλησες (εκτός από εδώ) και σε φιλικά/συγγενικά σου πρόσωπα και σε έβαλαν σε σκέψεις/δηλητηρίασαν με τα δικά τους πιστεύω...Σταμάτα να το συζητάς μαζί τους από τώρα κιόλας. Θα τους λες ότι ανήκει στο παρελθόν και θα τελειώνεις τη συζήτηση γιατί πολύ απλά δεν έχει νόημα...Δεν έχει σημασία τι λένε οι άλλοι, ούτε οι στατιστικές...Δεν μπορείς να ξέρεις αν θα το ξανακάνει, αν και το ένστικτο σου δούλεψε την προηγούμενη φορά και το ''έπιασες'' στον αέρα, πριν γίνει!Άρα ηρέμησε και άμα ξαναδουλέψει το ένστικτό σου (που το απεύχομαι) τότε προσπάθησε να το προλάβεις...

 

Επίσης μπορείς να κάνεις μια βαθιά, ειλικρινή κουβέντα με τον άντρα σου και να τον πείσεις να σου αποκαλύψει την πραγματική αιτία, όσο γελοία ή ποταπή και αν ήταν αυτή, απλώς για να ηρεμήσεις και να νιώσεις ότι μπορείς να προστατεύσεις τον εαυτό σου από μελλοντικές ''κακοτοπιές''...Πολύ καλή και η ιδέα του ειδικού...

 

Δεν πιστεύω με την καμία ότι φταις εσύ, πιστεύω ακράδαντα πως φταίει μόνο ο άπιστος, γιατί αυτός επιλέγει και πράττει επαίσχυντα...Όπως δεν πιστεύω και στο ''να μην χαλάσει η γυναίκα το σπίτι της για ένα κέρατο''!Αυτή η φράση που λένε συνήθως πολλοί με εξοργίζει. Γιατί ο άντρας που κερατώνει είναι αυτός που χαλάει το σπίτι, αυτός ξέχασε ότι έχει γυναίκα και παιδιά για 15' ευχαρίστησης (δεν είναι και στην πρώτη νιότη :-D )....Άρα αυτός φταίει αν χωρίσουν. Άσχετο με τη δική σου περίπτωση, απλώς ήθελα να πω τη γνώμη μου...:rolleyes:

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα διδυμομανα... εγω το κερατο δε θα μπορουσα να το συγχωρεσω, θα ηταν χειροτερα να προσπαθω μεσα στο γαμο να το ξεχασω γιατι πανταθα το θυμομουν κ θα στεναχωριομουν που πρεπει ναα το κανω γαργαρα λογω παιδιων. Αφου το αποφασισες πρεπει να το κανεις τελειως διαγραφη αποτπ μυαλο σου.

 

Ρε κοριτσια εγω τον βρηκα να μιλαει σε πονηρα τσατ χωρις να φαινεται να ξερει πο 5 καποια κ μετα απο 5 μηνες τον εχω ακομη στον παγοκ σκεφτομουν να τον χωρισω...εχω κ 3 παιδια. Η φαση ειναι οτι μα βδομαδα πριν το μαθω ζητουσα συμβουλες για ενα κοντινο μου προσωπο που το επαθε αυτο. Ειμαι παραλογη που το εχω στον παγο?

Link to comment
Share on other sites

τί εννοείς όταν λες τον έπιασες στα πράσα? τον έκανες τσακωτό που λένε? μπροστά στα μάτια σου?

λογικά πάρα πολύ δύσκολα θα ξεπερνούσα κάτι τέτοιο για τα δικά μου πιστέυω.

 

Ρε κοριτσια εγω τον βρηκα να μιλαει σε πονηρα τσατ χωρις να φαινεται να ξερει πο 5 καποια κ μετα απο 5 μηνες τον εχω ακομη στον παγοκ σκεφτομουν να τον χωρισω...εχω κ 3 παιδια. Η φαση ειναι οτι μα βδομαδα πριν το μαθω ζητουσα συμβουλες για ενα κοντινο μου προσωπο που το επαθε αυτο. Ειμαι παραλογη που το εχω στον παγο?

 

με τπτ δεν θα έπερνα στα σοβαρά κάτι τέτοιο.

θέλω να πιστεύω πως θα το ξεπεράσεις.

δεν είναι κ μικρές οι αλλάγές στη ζωή σας.

 

(υγ: πώς είσαι? είσαι καλά?)

 

no doubt εσένα έτσι κ τολμούσε, θα του έσπαγα τα παϊδια πέστου.

από μόνη σου έισαι κουκλάρα βορειοευρωπαϊκού προφίλ.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τί εννοείς όταν λες τον έπιασες στα πράσα? τον έκανε τσακωτό που λένε? μπροστά στα μάτια σου?

λογικά πάρα πολύ δύσκολα θα ξεπερνούσα κάτι τέτοιο για τα δικά μου πιστέυω.

 

 

 

με τπτ δεν θα έπερνα στα σοβαρά κάτι τέτοιο.

θέλω να πιστεύω πως θα το ξεπεράσεις.

δεν είναι κ μικρές οι αλλάγές στη ζωή σας.

 

(υγ: πώς είσαι? είσαι καλά?)

 

Με εχει πειραξει τρομερα...ημουν κ εγκυος τοτε αστα! Παραδεχτηκε οτι το εχει κανει καποιες φορες στην εγκυμοσυνη μου αφου δεν ειχαμε επαφες! Του εχω ψησει το ψαρι στα χειλη , δεν μπορω να το ξεχασω κ θεωρω οτι δεν μου αξιζεε τετοιαα συμπεριφορα αλλα να χωρισω πλεον δε το σκεφτομαι τοσο εντονα. Δηλ. εσυ ρεΤζινι τι θα εκανες? Μια συζητηση κτελος? Ειμαστε μαζι απο μωρα κ ξερω οτι δεν εχει ακουμπησει αλλη αλλα μιλαμε με πειραξε τρελα....ασε που εγραφε αυτα που λεει κ σε μενα την ωρα της πραξης...φαντασια μηδεν:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Με εχει πειραξει τρομερα...ημουν κ εγκυος τοτε αστα! Παραδεχτηκε οτι το εχει κανει καποιες φορες στην εγκυμοσυνη μου αφου δεν ειχαμε επαφες! Του εχω ψησει το ψαρι στα χειλη , δεν μπορω να το ξεχασω κ θεωρω οτι δεν μου αξιζεε τετοιαα συμπεριφορα αλλα να χωρισω πλεον δε το σκεφτομαι τοσο εντονα. Δηλ. εσυ ρεΤζινι τι θα εκανες? Μια συζητηση κτελος? Ειμαστε μαζι απο μωρα κ ξερω οτι δεν εχει ακουμπησει αλλη αλλα μιλαμε με πειραξε τρελα....ασε που εγραφε αυτα που λεει κ σε μενα την ωρα της πραξης...φαντασια μηδεν:lol::lol::lol:

 

αγαπητη μου αυτο το "φαντασια μηδεν" νομιζω θα επρεπε να σε προβληματισει περισσοτερο απ ολα... πλακα κανω ετσι;;; :rolleyes:

 

απλα μη τρελαινεσαι ρε.... αντρες ειναι με μια ορμονη κ δυο κεφαλια.... τι να σου κανουν κι αυτοι;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι π. αυτό το ''να μην χαλάσει η γυναίκα το σπίτι της για ένα κέρατο'' ήταν θέμα συζήτησης πριν μερικές μέρες στην παρέα μου και όταν εγώ διαφώνησα με το ρητό με κοιτούσαν όλοι :shock:

momitsi είναι πολύ δύσκολη η περίοδος αυτή για σένα,αλλά και η καθοριστική για την σχέση σας.Αν όντως θες να συνεχίσεις για σένα (το τονίζω για σένα όχι για τα παιδιά) αυτό το γάμο πρέπει να οπλιστείς με δύναμη,υπομονή και φυσικά να επισκεφτείτε έναν σύμβουλο γάμου που θα σας βοηθήσει να δείτε για ποιο λόγο φτάσατε εκεί και να λύσετε τα προβλήματα σας.

Να ρωτήσω κάτι τι εννοείς εδώ ''ηταν ομως τοσο προσχεδιασμενο το σκηνικο και ειχαμε και μια συζητηση πριν βγει μαζι της και παλι πηγε και το εκανε'' όταν λες προσχεδιασμένο?

BLUBLU δεν είσαι παράλογη.Έχετε συζητήσει καθόλου για την όλη κατάσταση?Εκείνος τι λέει?

Link to comment
Share on other sites

Με εχει πειραξει τρομερα...ημουν κ εγκυος τοτε αστα! Παραδεχτηκε οτι το εχει κανει καποιες φορες στην εγκυμοσυνη μου αφου δεν ειχαμε επαφες! Του εχω ψησει το ψαρι στα χειλη , δεν μπορω να το ξεχασω κ θεωρω οτι δεν μου αξιζεε τετοιαα συμπεριφορα αλλα να χωρισω πλεον δε το σκεφτομαι τοσο εντονα. Δηλ. εσυ ρεΤζινι τι θα εκανες? Μια συζητηση κτελος? Ειμαστε μαζι απο μωρα κ ξερω οτι δεν εχει ακουμπησει αλλη αλλα μιλαμε με πειραξε τρελα....ασε που εγραφε αυτα που λεει κ σε μενα την ωρα της πραξης...φαντασια μηδεν:lol::lol::lol:

λογικό δεν είναι να σε πειράξει με τόσο στρεςς που πέρναγες ήδη k aκόμα περνάς?

εγώ είμαι τόσο γαίδουρα, που θα του έλεγα μπράβο σου αγαπούλα μου που ανανεώνεσαι κ σκέφτηκες να με ξεκουράσεις κ από τη φάση τοίχο τοίχο μή σε πετύχω, γιατί με τέτοιο τρέξιμο που ρίχνω εγώ μόνο κ τις δύο παλάμες μου μπορώ να σου ανοίξω με ευχαρίστηση όμως!

τόσο απλά:

κ να είσαι καλός μαθητής για να με μάθεις τα νέα κόλπα όταν μου έρθει ο οίστρος ξανά.

 

είδες πόσο σε αγαπάει βρέ?

δες το κ έτσι: μιλάει σε άγνωστη κ βλέπει εσένα παντού!;)

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

τί σημασία έχει αν θα το κάνει 1 ή καμμία φορά μετά?

Εσύ θα τον εμπιστεύεσαι? Θα τον βλέπεις όπως πρίν? Μπορείς να το αντέξεις?

Μη μου πείτε για θυσίες για οικογένεια και παιδιά,

τα παιδιά θέλουν ευτυχισμένους γονείς. Για να υπάρξει έστω και υποτυπώδης σχέση

θα πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη.

Αν θεωρείς ότι στο εξής θα τον εμπιστευεσαι μια χαρά!

Εχει δίκιο ο xaris90, τί εννοείς το συζητήσατε από πρίν? Διε υκρίνισε το μας...

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητη μου αυτο το "φαντασια μηδεν" νομιζω θα επρεπε να σε προβληματισει περισσοτερο απ ολα... πλακα κανω ετσι;;; :rolleyes:

 

απλα μη τρελαινεσαι ρε.... αντρες ειναι με μια ορμονη κ δυο κεφαλια.... τι να σου κανουν κι αυτοι;;;;;

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε συ αλλα να εχει εμενα κ να την βρισκει με το πληκτρολογιο....τραγικο!:rolleyes: Παντως δεν νομιζω να τολμησει να το ξανακανει...μετα απο ενα μηνα καταφερα να του ξαναμιλησω.

 

Τι να πει Χαρις μου, οτι ημουν εγκυος κ ειχε 7 μηνες να κανει σεξ κ δεν αντεχε....ενω εγω με την κοιλια τουρλα κ 2 διχρονα σπιτι ημουν ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

Ναι ρε συ αλλα να εχει εμενα κ να την βρισκει με το πληκτρολογιο....τραγικο!:rolleyes: Παντως δεν νομιζω να τολμησει να το ξανακανει...μετα απο ενα μηνα καταφερα να του ξαναμιλησω.

 

ναι μωρε τραγικο μοιαζει... αλλο το φιλετο αλλο το πληκτρολογιο.....

 

αλλα ετσι ειναι η φυση τους... δε ξερω αν υπαρχει αντρας που να μην εχει κανει κατι τετοιο στη ζωη του.....

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αν κατσεις μετααπο κερατο ή κερατο πλατωνικο να αναρωτηθεις τι θα εκανες αν δεν ειχες παιδια? εγω πχ σε αυτο που μου συνεβη δεν θα καθομουν ουτε μισο λεπτο κ με τρωει που το κανω γαργαρα για τα παιδια. Οχι οτι δεν τον ααγαπω αλλα νιωθω οτι δεν εκτιμησε οτι εχω κανει τοσα χρονια. Τωρα εχω γεννησει, εχουμε επαφες αλλαδεν ειμαι το ιδιο τρυφερη με πριν...σχεδον καθολου. Μου εχει κοπει τογελιο.

 

Παραλογο..παραλογο ακουει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

ναι μωρε τραγικο μοιαζει... αλλο το φιλετο αλλο το πληκτρολογιο.....

 

αλλα ετσι ειναι η φυση τους... δε ξερω αν υπαρχει αντρας που να μην εχει κανει κατι τετοιο στη ζωη του.....

 

 

Ισως γι αυτο εφαγα κολλημα γιατι νομιζα οτι το δικο μου γουρουνι ειναι καλυτερο απο τα αλλα αλλα οχι, εχει δικιο ο σοφος λαος ολονων οι μουρες ιδιες....ουστ απο κει.

 

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

στο δια ταύτα, αυτό που ξέρω εγώ είναι πως τα άτομα που νιώθουν ανασφάλεια (για τους χ ψ σημαντικούς λόγους) για τις ''επιδόσεις'' τους είναι εκείνα που έχουν την τάση για απιστία.

 

για τη θεματοθέτρια,

τώρα το γεγονός οτι θα εξακολουθούν να βρίσκονται στο ίδιο εργασιακό περιβάλλον, ναι θα με χάλαγε πάαααρα πολύ, γιατί καθημερινά θα μου δηλητηρίαζε το μυαλό. αυτο είναι σίγουρο.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...