Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βυρωνιότισσα; Πες μου σε παρακαλώ...


Recommended Posts

Θελω να μάθω στο νηπιαγωγείο που πηγαίνετε...

Πόσα προνήπια πήραν με κλήρωση, αφου ξεκίνησε η σχολική χρονιά;

Εισαι ευχαριστημένη με τη δασκάλα, τις υποδομές, ωραριο κλπ;

Υπάρχει η δυαντότητα να ξαπλώνουν τα μικρά στο ολοήμερο τμήμα;

 

Ευχαριστω

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα !! το Παιδακι μου δεν πάει ακομα ούτε παιδικό σταθμό αλλά της αδελφής μου πήγαινε πέρισυ στο Νηπιαγωγείο στη Σωκίων στο καινούργιο κτιριο αν θες τι ρωταω καποιες λεπτομέρειες και επανέρχομαι

 

Από,τι ξερω οι νηπιαγωγοι είναι πολύ καλες αλλα όπως είπα θα ρωτησω και καποια άλλα πραγματα και θα ξαναγράψω Πάντως η αδελφή μου ήταν ικανοποιημενη ( και ο μεγαλος είχε την ίδια νηπιαγωγό)

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

Απ ό,τι θυμαμαι ήταν περιπου μεχρι τις 4 το ολοημερο και εδινες μαζί στο παιδί το κολατσιο του , νερακι και το φαγητό του ( ειχαν φουρνο μικροκυματων) - αν ηθελες Δεν ξερω αν υπήρχε καποιος χωρος για υπνο

Όπως είπα θα επανέλθω για περισσότερα :wink:

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Σου ειχα απαντησει και παλιοτερα, η αδελφή μου τα πήγε στο νηπιαγωγειο στη Σωκιων και ηταν πολύ ευχαριστημενη Μου είπε όμως οτι δεν μπορεις να διαλεξεις εσυ σε ποιο θα τα πας είναι ανάλογα σε ποια περιοχη μένεις

Για τον υπνο μου είχε πει οτι εχουν στρωματακια γυμναστικης και όποιο παιδακι ήθελε κοιμόταν εκεί

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

ξερω, οτι γραφεσαι στο σχολειο αναλογα με τη διεύθυνσή σου. συνηθως το πιο κοντινο. αλλά... μμμμμμ... γινεται οντως;

ψαχνω για το καλύτερο και διεύθυνση βρίσκεις...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...