Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ονόματα για τα μωρά της sol...!


dimidana

Recommended Posts


Διαφημίσεις


βαγγελης

μητσος

αυτά είναι δικά μου, άστα κάτω :lol::lol:

στις γιορτές των παιδιών μου, πάντα γίνεται παρέλαση και όλα τα σπίτια βάζουν σημαία! :lol::lol:

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δηλαδη το εχουμε σιγουρο το διδυμο-κοριτσο;;;;

εγω λεω:

Λυδια

Ναταλια

Ιόλη

Δαναη

Νεφελη

Εριφύλλη

Μαρκελα

Ισμήνη

Μαριαννα

Ελενα

 

αχ δεν μου ερχονται αλλα...

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ας διαλεξει αναμεσα στο Σοφια, Ελπιδα, Αγάπη και Πιστη για να γιορταζουν μαζι. Θα αποφυγει και το δευτερο δωρο στη γιορτη της αλλης.

 

πολυ θα μου αρεσε να εχω 2 κοριτσια και να τις λενε Ελπιδα και Αγαπη...

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΛΥΔΙΑ !!!

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ "ΛΟΥ" ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑ"Λ"ΟΝΙΚΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ "ΓΛΥΚΟΥΤΣΙΚΟ"

ΠΛΑΚΑ-ΠΛΑΚΑ Κ ΤΟ ΣΤΕΛΛΑ

(ΔΙΚΟ ΜΟΥ) ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δανάη και Μυρτώ...

Να ΄ναι κάτι που να μπορεί να πει το παιδί πριν τα 5, το Αριάδνη μάλλον θα τη δυσκολέψει...

 

Κι εγώ δεν το πολυσυμπαθώ το Αριάδνη αλλά ο μπαμπάς δεν δέχεται συζήτηση!

 

Βλέπω πάντως ότι όλες για κορίτσια με προορίζετε. Ενώ εγώ έχω την αίσθηση ότι θα είναι αγόρια, ίσως επειδή τα πεθερικά μου έχουν 4 γιους κι επειδή ο πεθερός μου έχει και δίδυμο αδερφό. Παλιά δεν ήθελα κόρες, ήθελα πάση θυσία γιους. Τώρα που είμαι μαμά και βλέπω πόσο πιο κοντά έχω έρθει με τη δική μου μαμά, θα ήθελα να ζήσω κι αυτή την εμπειρία, να είμαι κάποτε έτσι με τη δική μου κόρη. Για να δούμε. Γιατί αλλιώς με βλέπω να μου κάνουν επεισόδιο στις Επτά θανάσιμες πεθερές "Η πολύτεκνη (όλο γιους) πεθερά"!

Φίλιππος 1-9-2006 \\ Ιάσονας 3-3-2009 \\ Σαββίνα και Χρυσήλια 7-1-2010

Link to comment
Share on other sites

Λυδία, Νεφέλη έχουν πολυφορεθεί πια, σωστά; Ή μου φαίνεται; Το ίδιο πάει να γίνει και με το Ιόλη; Εγώ προς το Δανάη κλίνω κι αφού ο άντρας μου θέλει Αριάδνη, μάλλον αυτό θα είναι το δίδυμο σε περίπτωση κοριτσιών.

Φίλιππος 1-9-2006 \\ Ιάσονας 3-3-2009 \\ Σαββίνα και Χρυσήλια 7-1-2010

Link to comment
Share on other sites

απο που ακριβως το καταλαβες βρε φυστικι????

 

απο ενα αλλο τοπικ που γραφει η sol, αλλα καθοτι βλημα και μπουφονι οπως διευκρινησα και παραπανω... κατα λαθος εγραψα εδω το ποστ μου με την ερωτηση...

 

(δεν ειναι τιποτα, θεραπευεται μου ειπαν, τωρα πια, το αλτσχαιμερ....)

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν το πολυσυμπαθώ το Αριάδνη αλλά ο μπαμπάς δεν δέχεται συζήτηση!

 

Βλέπω πάντως ότι όλες για κορίτσια με προορίζετε. Ενώ εγώ έχω την αίσθηση ότι θα είναι αγόρια, ίσως επειδή τα πεθερικά μου έχουν 4 γιους κι επειδή ο πεθερός μου έχει και δίδυμο αδερφό. Παλιά δεν ήθελα κόρες, ήθελα πάση θυσία γιους. Τώρα που είμαι μαμά και βλέπω πόσο πιο κοντά έχω έρθει με τη δική μου μαμά, θα ήθελα να ζήσω κι αυτή την εμπειρία, να είμαι κάποτε έτσι με τη δική μου κόρη. Για να δούμε. Γιατί αλλιώς με βλέπω να μου κάνουν επεισόδιο στις Επτά θανάσιμες πεθερές "Η πολύτεκνη (όλο γιους) πεθερά"!

 

Παντως απ'οτι βλεπω κ στα 2 σου αγορακια εχετε δωσει ωραια ονοματα,το φιλλιπος ειναι τελειο!!!σε αγορια μου αρεσουν ονοματα οπως ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ κ ΑΧΙΛΛΕΑΣ! να δινουμε κ καμια ιδεα για αγοριστικα ονοματα...αφου δεν ξερουμε ακομη τι ειναι...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

βρε sol, πες με βλημα, πες με μπουφο (δεν θα χεις και αδικο χεχεχεχε) αλλα τωρα καταλαβα (;) πως εισαι μαια!!!

 

που δουλευεις??

 

Ήμουν μαία, Φυστικάκι, ΗΜΟΥΝ!!! Όμως, τέρμα αυτή η εποχή για μένα. Δεν ξαναγυρίζω και δε θέλω και να τη θυμάμαι. Υπάρχει πολλή βρωμιά στον ιδιωτικό ιατρικό κλάδο και εγώ δεν την αντέχω. Για τα λεφτά έμεινα τόσα χρόνια, το παραδέχομαι. Για ευνόητους λόγους δε θα πω πού δούλευα

Φίλιππος 1-9-2006 \\ Ιάσονας 3-3-2009 \\ Σαββίνα και Χρυσήλια 7-1-2010

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...