Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ALKYON RESORT H KALAMAKI BEACH


tkanavou

Recommended Posts

Κορίτσια είμαι ανάμεσα στα δύο. Αlkyon Resort στο Βραχάτι και Κalamaki Beach στο Λουτράκια. Έχω 2 μικρά παιδιά και θέλω να ξεκουραστώ αλλά να περάσουνε και αυτά καλά. Τι λέτε; Έχετε πάει σε κανένα απο αυτά;. Για πείτε γνώμες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, έχω πάει και στα δυο θα σου πω τα θετικα και τα αρνητικα ....αν και νομιζω πως αν ειχα να επιλεξω ξανα θα επέλεγα το ALKYON.

 

Kalamaki beach : καλυτερη θαλασσα, ωραιος κήπος και παιδικη χαρα, συμπαθητικη πισινα....χαλια φαγητο βραδυνο....ενα τελειο φτηνο ταβερνακι απεναντι ακριβως απο το ξενοδοχειο, μετριο το δωματιο. Ψιλοπαρατημενο θα το έλεγα.

 

ΑΛΚΥΟΝ : ΤΕΛΕΙΑ πισινα, συμπαθητικες κουνιες, καλυτερο φαγητο απο το καλαμακι, πιο ευγενικο προσωπικο, θαλασσα μετρια (ειδικα αν φυσαει εχει κατι κυμματα μέχρι τον ουρανο), νομιζω οτι ακουσα ότι έχουν βαλει και ψυχωγους για παιδια με διαφορες δρατηριοτητες. Πιο οργανωμενο γενικως. Δωματιο καλύτερα διάλεξε οχι στο κεντρικο κτιριο....πιο παλια και πιο πολυ φασαρια.

 

Για οτι αλλο θες στην διάθεση σου

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Εμεις εχουμε παει και στο bluepearl στο λεχαιο.....δίπλα στο βραχατι....πιο φτηνο απο το αλκυον....πιο ωραια θαλασσα....πολυ καλυτερο φαγητο (τελεια μαγειρευτα ...οχι μεγαλη ποικιλια) κούνιες και παιδοτοπο με μπαλακια και πολυ ωραια πισινα με σκεπαστρο (αυτο ηταν πολυ καλο γιατι καναμε μπανιο μεχρι το μεσημερι χωρις να μας βαραει ο ηλιος).

 

Είναι απλο και καλο.

Επίσης ειναι μικρο και πιο μαζεμενο...

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...