Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

ki εμενα μια απο τα ιδια ξερει το @ . gr να τα λεει μονο και με αυτη την σειρα χαχαχααχα!τον εμεθα βεβαια να κλικαρει πανω στα βιντεακια στο tube για να ακουει κανα τραγουδι το μικρο ας πουμε ξερει ποιο πολλα........ειμαι τωρα για καρτα με αυτα που ειπα?δεν λεω καληνυχτα κ διαχειριστα δεν θα ξαναπω ποτε στην ζωη μου στην προσκοπικη μου τιμη0002035A.gif

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φιλε.....τι εγινε? το εχασα παλι? Εμενα παντως ο δικος μου εχει γιουσερνεημ πασσγουορντ (ωραιο γκρικλισ).....οποτε αν με δειτε καποια στιγμη να γραφω αρλουμπες ειναι αυτος......καψτε τον......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμ, ο δικός μου αποκλείεται. Δεν ασχολείται με του διαβόλου τα μηχανήματα, δεν ξέρει ούτε από που ανοίγουν. Και πως το καταλαβες vasdeli ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο?

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χμ, ο δικός μου αποκλείεται. Δεν ασχολείται με του διαβόλου τα μηχανήματα, δεν ξέρει ούτε από που ανοίγουν........

 

άστα και ο δικός μου έτσι ήταν και είχα την φαεινή ιδέα να του δείξω 5 πράγματα και ....το μόνο που κατάφερα ήταν να κολλήσει με ένα παιχνίδι, το imperion!!!! και παίζει με τις ώρες, γράφτηκε σε μια συμμαχία και κάθομαι εγώ να μπαίνω στα φόρουμ, να του στέλνω πμ κλπ κλπ καθώς ΔΕΝ σκαμπάζει τίποτα, ούτε μαιλ δεν ξέρει να στέλνει!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φιλε.....τι εγινε? το εχασα παλι? Εμενα παντως ο δικος μου εχει γιουσερνεημ πασσγουορντ (ωραιο γκρικλισ).....οποτε αν με δειτε καποια στιγμη να γραφω αρλουμπες ειναι αυτος......καψτε τον......

 

Κι ο δικός μου το ίδιο, ενίοτε μπαίνει κι από το δικό μου γιατί όλα μου τα password εμένα είναι ξεκλείδωτα......άλλωστε αυτός μου τα σετάρει.

 

Όπως επίσης παρασύρει τον άντρα της underage στην ίδια "συμμαχία"..........δουλειά δεν είχε ο διάολος είναι αυτοί οι δυο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήγα και εγώ να την πατήσω, αλλά δεν μάσησα.

Μόλις είδα τη λούμπα, έστριψα.

Που σημαίνει ότι ξεκαθάρισα πως αν θέλει η/υ να πάει σε σχολή να μάθει, αυτό μου ελειπε. Τα παράτησε και δεν ξαναασχολήθηκε.:)

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εδώ που τα λέμε θέλει γερά νεύρα αυτό το φόρουμ... τουλάχιστον για έναν αντρα

 

να συμφωνήσω μαζί σου???ναι συμφωνώ επί 10!!:wink:

έτοιμες όλες είστε για μανούρα!!:-D:!::!::!:

άλλα όπως διάβασα και παραπάνω "ζείτε και εσείς αναμέσα μας":lol:

χωρίς πλάκα όμως πολλές συμβουλές σας μας έχουν βοηθήσει...από το

πως πρέπει να θηλάζει η γυναίκα..μέχρι το τη χρήματα και παροχές δικαιούμαστε στο Ικα και σε πολλά άλλα...

Γενικά το Forum το παρακολουθώ, χωρίς διάθεση "παρακολούθησης" της γυναίκας μου.. (έτσι κι αλλιώς έχει το δικό της nick και ξέρει και ότι μπάινω και εγώ)

Το αναφέρω χωρίς διάθεση ντροπής που μπαίνω σε ένα sait με τα περισσότερα μέλη να είναι γυναίκες, γιατί πρωτίστως ενδιαφέρομε να συμμετέχω ενεργώς στο μεγάλωμα των παιδιών μου.

 

Υ.Γ Οχι εγώ δεν παίζω παιχνίδια με "συμμαχίες":razz:

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρω χωρίς διάθεση ντροπής που μπαίνω σε ένα sait με τα περισσότερα μέλη να είναι γυναίκες, γιατί πρωτίστως ενδιαφέρομε να συμμετέχω ενεργώς στο μεγάλωμα των παιδιών μου.

 

Ε καλά μην φανταστείς πως είναι επιλογή μας να είμαστε οι περισσότερες γυναίκες :P Το site λέγεται parents όχι mothers! To γεγονός ότι οι περισσότεροι άντρες (χρήστες ιντερνετ) είναι αδιάφοροι (με φωτεινή εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα κάποιους από εσας) δεν μπορεί σε καμμία περίπτωση να κάνει να ντρέπονται αυτούς που ενδιαφέρονται :D

 

Οπότε καταλαβαίνεις και γιατί είμαστε έτοιμες για μανούρα :lol:

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Το site λέγεται parents όχι mothers!

 

έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που γράφεις...δεν ήθελα να το αναφέρω μόνος μου στο παραπάνω μυνημα μου, γιατί όταν με "πιανουν" οι ντροπές μου

που μπάινω σε ένα sait με το 90% η και παραπάνω να είναι γυναίκες, αυτήν ακριβώς την πρόταση επαναλαμβάνω στο μυαλό μου για να μην νιώθω "τύψεις" που μπαίνω!

Ναι είμαι άντρας και είμαι καλά που μπαίνω στο parents!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι είμαι άντρας και είμαι καλά που μπαίνω στο parents!

 

μακάρι να μπαίνανε περισσότεροι και να ψαχνόντουσαν για τα παιδιά τους όπως εσείς οι ελάχιστοι που το κάνετε

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ξανθιά που τα βαφω δεν καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ! Παραταύτα τι μπορεί να λέει μια σύζυγος σε φορουμ για γονείς????????Να μιλάει με τον εραστή? Δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ξανθιά που τα βαφω δεν καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ! Παραταύτα τι μπορεί να λέει μια σύζυγος σε φορουμ για γονείς????????Να μιλάει με τον εραστή? Δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!

η κατασκοπια της προσωπικης ζωης οταν δεν υπαρχει επικοινωνια στο ζευγαρι ειναι χειροτερη πιστευω!!πω ρε κριμα!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ξανθιά που τα βαφω δεν καταλαβαίνω ΤΙΠΟΤΑ! Παραταύτα τι μπορεί να λέει μια σύζυγος σε φορουμ για γονείς????????Να μιλάει με τον εραστή? Δεν καταλαβαίνω τίποτα!!!

 

Τα απωθημένα της με το σύζυγο, την πεθερά, τον πεθερό, των φίλων του συζύγου :roll: Μη μου πεις ότι δεν έχουμε τέτοια θέματα 65.gif

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μπα?

Να το ψάξεις.

Ολες να ψαχτούμε.:wink:

Είναι αφελής όποιος πιστεύει ότι θα πάει στον παράδεισο μιας θρησκείας και δεν θα διακινδυνεύσει να καταλήξει στην κόλαση μιας άλλης.

 

 

 

TbSdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πως θα σου φαινότανε να έχει χακάρει η γυναίκα σου το λογαριασμό σου, να μπαίνει να βλέπει τα π.μ. σου χωρίς να ξέρεις τίποτε?

Να κάνει και 2-3 νικ και να λέει ότι είναι άντρας, να σε κατασκοπεύει ηλεκτρονικά? ...........γενικώς να κάνει διάφορα τέτοια?

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά μην φανταστείς πως είναι επιλογή μας να είμαστε οι περισσότερες γυναίκες :P Το site λέγεται parents όχι mothers! To γεγονός ότι οι περισσότεροι άντρες (χρήστες ιντερνετ) είναι αδιάφοροι (με φωτεινή εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα κάποιους από εσας) δεν μπορεί σε καμμία περίπτωση να κάνει να ντρέπονται αυτούς που ενδιαφέρονται :D

 

A γεια σου ! Τελικά μάλλον mothers θα έπρεπε να λέγεται .... Εξάλλου οι άντρες δεν έχουν και για πολλά θέματα να προβληματιστούν ή να αναρωτηθούν ή να ψαχτούν ... Αφού υπάρχουν οι μητέρες για να ασχολούνται γιατί να ασχοληθούν και οι πατέρες ? Εχουν άλλα "θέματα" να τους ενδιαφέρουν ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...