Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υλικά βάφτισης - Πάτρα


vana

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Κουράγιο! Το πέρασα αυτό και ξέρω.. :?

Η δική μας βάπτιση θα εξαρτηθεί από το νονό μας που δίνει πανελλαδικές :D

Μάλλον το Ιούνιο τη βλέπω... :D

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον εσείς έχετε νονό :lol::lol:

Το βλέπω το παιδί μου να πηγαίνει περπατώντας στην κολυμπήθρα με τους μουρλούς γονείς που του έκατσαν :lol::lol:

Δηλαδή ακόμα δεν εχετε κανονίσει για εκκλησία, τραπέζι κλπ... Στο γάμο τα είχαμε κλείσει ενα χρόνο πριν και μου φαίνεται πως έχουμε αργήσει πάρα πολυ τωρα και πως δεν θα βρούμε τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το καλο να βαφτιστούν τα μωρα σας!!!

Vana ενα μαγαζί με οικονομικά πράγματα είναι δίπλα απο τον Ζαρα στην Αγ Νικολάου.

Δε σου γεμίζει το ματι αλλά πάνω στον όροφο έχει ένα θησαυρό!! Πολλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Sotiria μου εκεί έφτιαξα τις μπομπονιέρες του γάμου μου και της βάπτισης της μπουμπούς! Όντως έχει θησαυρό όπως λες! Θα είναι το πρώτο που θα επισκεφτώ όταν αξιωθώ να κατέβω κέντρο γι' αυτή τη δουλειά :wink:

Πάντως μου είπαν και για ένα άλλο την Καραϊσκάκη, κοντά στην Παντάνασσα, το λένε "κουφέτο" και έχει προσκλήσεις και μπομπο πολύ ωραίες και φθηνές. :)

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πολύ ωραία πράγματα έχει και το Hobby, Αλεξ. Υψηλάντου, πριν βγεις στη Γούναρη.

Runner μόνο στο Abalaz, γιατί έχει τα καλύτερα, κι αν πάρεις πολλά μέτρα, σου κάνει άλλη τιμή.

Μπομπονιέρες πολύ φτηνές θα βρεις στην Άντα. Μεγάλο όνομα για τις ψαγμένες στην Πάτρα. Είναι εργαστήριο στη Β. Ηπείρου. Δεν θυμάμαι ακριβώς διεύθυνση και ούτε έχω πλέον το τηλέφωνό της. Όπως ανεβαίνεις από Κορίνθου προς τα πάνω τη Β. Ηπείρου, περνάς στα δεξιά σου μια πολύ μικρή πλατειούλα. Εκεί που τελειώνει η πλατεία διαγωνίως στο δεξί σου χέρι βρίσκεται η Άντα. Πολύ πολύ φτηνή, φτιάχνει ό,τι θέλεις, φτιάξαμε μπομπονιέρες για το γάμο της ξαδέλφης μου 1 ? με οργαντίνα, πολλά κουφέτα κλπ.

Κλόουν έχω τηλέφωνο, είναι εταιρεία και σου στέλνει τον Τσαπατσούλη, τον Αψού κλπ. Πήραμε εμείς τον Αψού στη βάφτιση της κόρης της κουμπάρας μου, πολύ καλός, κάνει μπαλόνια, ζωγραφίζει πρόσωπα, παίζει παιχνίδια, τα πιτσιρίκια κάθισαν ήσυχα. Έχω τηλέφωνα για όποια ενδιαφέρεται. Στοιχίζει νομίζω 60 ? η ώρα και το λιγότερο που κάθεται είναι 2 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Zakoni ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! :D

Θα ήθελα πολύ το τηλέφωνο για τον κλόουν!

Επίσης να σε ρωτήσω: ο κλόουν θέλει να ετοιμάσεις κάποιο χώρο ειδικά γι' αυτόν και τα πιτσιρίκια στο μέρος που γίνεται το τραπέζι? και κάτι άλλο, του είπες να έρθει καμιά ώρα αφού άρχισε το φαγητό για να έχουν φάει τα πιτσιρίκια, ή από την αρχή?

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το καλο να βαφτιστούν τα μωρα σας!!!

Vana ενα μαγαζί με οικονομικά πράγματα είναι δίπλα απο τον Ζαρα στην Αγ Νικολάου.

Δε σου γεμίζει το ματι αλλά πάνω στον όροφο έχει ένα θησαυρό!! Πολλά πράγματα!

 

γεια σας... και εγώ από Πάτρα και ψάχνομαι για τις μπομπονιέρες και τα προσκλητήρια και όλα τα υπόλοιπα... το μαγαζάκι αυτό,έχει και κουτιά βάφτισης λαδόπανα κλπ??

 

ευχαριστώ πολύ και να είναι καλά τα παιδάκια μας

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμάς ο νονός δίνει πανελλήνιες :lol: κι έτσι πάμε για Ιούνιο!

 

Δε το πιστεύω... μοιάζουμε.... :D:D

Εκκλησία έχετε αποφασίσει-κλείσει??

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν ξέρω και ημερομηνία, αλλά θα είναι 99% ο Άγιος Ελευθέριος που είναι πολύ κοντά μας, όπου παντρευτήκαμε και βαφτίσαμε και την κόρη μας. Εσείς?

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμείς τίποτα...ούτε το όνομα δεν έχουμε αποφασίσει...

έλεγα για Αγ. Ανάργυρους αλλά ρε γμτ δε θα βρίσκουμε ούτε να παρκάρουμε...

 

 

(μήπως χαλάμε το τόπικ γράφοντας εδώ?? )

Ιt always rains hardest on the people who deserve the sun

 

Mjb3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι γιατί δεν ξέρω και ημερομηνία, αλλά θα είναι 99% ο Άγιος Ελευθέριος που είναι πολύ κοντά μας, όπου παντρευτήκαμε και βαφτίσαμε και την κόρη μας. Εσείς?

 

Γειτονάκια είμαστε Βάνα :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι γιατί δεν ξέρω και ημερομηνία, αλλά θα είναι 99% ο Άγιος Ελευθέριος που είναι πολύ κοντά μας, όπου παντρευτήκαμε και βαφτίσαμε και την κόρη μας. Εσείς?

 

Γειτονάκια είμαστε Βάνα :D

 

:D :D :D:D

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...