Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ


Recommended Posts

Καλησπέρα! παρακαλώ αναζητώ πληροφορίες-γνώμες-εμπειρίες που έχουν να κάνουν με τον κύριο Σαμαρά Κωνσταντίνο στο Λητώ. Όποια έχει την καλοσύνη θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ!:-)

εξημερώνεις την φαντασία ενός παιδιού?

αυτόματα του στερείς δεξιότητες,δημιουργικότητα,ελευθερία έκφρασης..δηλαδή τα πάντα.

pregnant-1437368400z0z1440306000z0.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Maria 77, η γυναικολόγος μου είναι στο Λητώ και είναι εξαιρετική. Είναι πρώτα απ'ολα άνθρωπος, αλλά και πολύ καλή ιατρός. Είναι πολύ νέα σε ηλικία και μας έχει πλησιάσει και εμένα και τον ανδρα μου πάρα πολύ. Είμαι στη 15η εβδομάδα της κύησης και δεν έχω αγχωθεί καθόλου, αφού είναι πάντα πολύ αναλυτική και καθησυχαστική μαζί μου. Η επιλογή του σωστού ιατρού είναι το ήμισυ του παντός για εμένα. Πές μου πώς μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με πμ???

 

Καλησπέρα

Κι εμένα θα μ ενδιέφερε η γυναικολόγος στο Λητω

Οποιος/οποια γνωρίζει ας επικοινωνήσει μαζί μου, θα το εκτιμούσα.

Επίσης, υπαρχει κάποιος μαιευτήρας γυναικολογος που να χειρουργεί Κ σε ιδιωτικό Κ σε δημόσιο μαιευτήριο;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα!

Αν και μάλλον γέννησες, και εγώ τον Δαχλύθρα έχω γιατρό και αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι είναι πολύ "ψείρας" με την κάλη πάντα έννοια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

καλησπερα σας :D ειμαι καινουργια στο φορουμ κ θελω την βοηθεια σας ψαχνω για εναν καλο γυναικολογο στην αθηνα(σαν ανθρωπο κ σαν γιατρο κ με σχετικα καλες τιμες).θελω να βρω εναν γιατρο να τον εχω κ μετα στην εγγυμοσυνη.σας ευχαριστω εκ των προτέρων.:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 χρόνια μετά...
  • 5 months later...

Κορίτσια Καλημέρα...Μπορεί καμία Σας να Μου προτείνει γιατρό Στο Λητώ;και επίσης πόσο κοστίζει η γέννα Στο νοσοκομείο; τα χρήματα τα περνούμε πίσω από το ΙΚΑ; ευχαριστώ πάρα πολύ 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...