Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Μηπως γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Νάκο Κώστα στο Λητώ? και αν μπορείτε να μου προτείνετε και καποιον αλλον που να είναι στο Λητώ.Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Ελινα Ζ. Έχω ακουστά για τον Γιαννίκο Λάμπρο. Για τον Γκόγκα Λάζαρο απλά μου έχουν πει πέρα από το ότι είναι καταπληκτικός γιατρός και άνθρωπος... η αμοιβή του δεν ξεπερνά τα 1200 Ευρώ. Για τον Γιαννίκο μήπως γνωρίζεις την αμοιβή του ή δεν επιτρέπεται να αναφερόμαστε για τέτοια στο forum. Απλά μόλις έγινα μέλος και αν κάνω κάτι αντίθετο ας με ενημερώσει κάποιος....

 

 

 

Τωρα ειδα το μην.σου συγνωμμη:oops:

Και ο Γιαννικος εκει κυμαινεται στα χρηματα συν του οτι ειναι καταπληκτικος και σαν ανθρωπος;)

DlkKp2.png

 

 

aoJjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Λητώ είναι ο γιατρός μου, ο κύριος Σταγκούδης, όπως και ο γυναικολόγος που θα έχω στη Νάξο να με παρακολουθεί παράλληλα, ο κύριος Κοντοπίδης. Αυτό που ξέρω να σας πώ είναι ότι το ιατρείο του κ. ΣΤαγκούδη είναι μονίμως γεμάτο και ότι παλεύει πάντα για φυσιολογικό τοκετό. Εύχομαι να βοήθησα!

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για τον γυναικολόγο κύριο Νάκο Κώστα (μαιευτήριο Λητώ). Οποιοσδήποτε γνωρίζει και μπορεί να με κατατοπίσει ας δώσει κάποιες πληροφορίες.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μήπως είναι κάποια κοπέλα ασφαλισμένη στο mesisytem της Ιντεραμέρικαν; Ψάχνω να βρω συστάσεις για κάποιον γυναικολόγο του δικτύου, χωρίς καμιά επιτυχία... Έχω απογοητευτεί, και δεν θα ήθελα να πάω σε κάποιον τελείως στην τύχη...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι κάποια κοπέλα ασφαλισμένη στο mesisytem της Ιντεραμέρικαν; Ψάχνω να βρω συστάσεις για κάποιον γυναικολόγο του δικτύου, χωρίς καμιά επιτυχία... Έχω απογοητευτεί, και δεν θα ήθελα να πάω σε κάποιον τελείως στην τύχη...

 

Γεια σου κοριτσακι εχω γεννησει εγω εδω κ 5 μηνες τον γιατρο μου τον εχω απο 21 ετους βεβαια αυτο εσενα δεν σου λεει κατι ,,αλλα εμενα μου εβγαλε μια εγκυμοσυνη πολυ δυσκολη κ τον ευχαριστω..στην εγκυμοσυνη μου με τις τοσες συχνες επισκεψεις ακουγα για medisystem interamerican ..πηγαιναν πολλες κοπελες ετσι αν θελεις στειλε μου μην .ειναι στον Πειραια ομως ..αυτος ο ανθρωπος για εμενα σημαινει πολλα..ειναι ο φυλακας αγγελος μου..:wink:

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσι μου, φύγε από εκεί. Πρέπει να είσαι ήρεμη στην εγκυμοσύνη σου και ο γιατρός σου να σε κατανοεί....Η νονά μου ζει μεταμόρφωση, αλλά δεν πάει σε γυναικολόγο στην περιοχή της. Πήγε στον Ζιώγα. Είναι απαραίτητο να είναι κοντά σου;;; Πάντως και για τον Δασκαλάκη που θα επισκεφθώ μάλλον και εγώ έχω ακούσει καλά. Ψάξε λίγο στο forum και θα πετύχεις συζητήσεις για διάφορους γιατρούς!

 

Συμφωνώ! Ο Ζιώγας Βασίλειος είναι απίστευτος επιστήμονας και άνθρωπος πάνω απ΄όλα! Το σημαντικότερο είναι ότι θα σου πει κατευθείαν την αλήθεια και θα κάνει ό,τι το καλύτερο για σένα. Πήγαινε εκεί και θα με θυμηθείς-και μάλιστα πες στις κοπέλες ότι είναι επείγον για να σε δει άμεσα.Εχει ιατρείο Κηφισίας 34 στο ύψος του PRESIDENT-τηλ 210-7771042. Συνεργάζεται με Ιασώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια, ο δικός μου λέγεται Χριστόπουλος Παναγιώτης και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη. Είναι νέος, αλλά έχει ένα σωρό περγαμηνές ( που λέει ο λόγος ). Θέλω να πω ότι είναι πολύ κατηρτησμένος. Μου αφιερώνει χρόνο. Είναι φιλικός και δεν έχει τουπέ. Ακόμη και ο άντρας μου, που είναι εκ φύσεως επιφυλακτικός, τον εμπιστεύεται. Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι παραπάνω ή θέλετε στοιχεία του, στείλτε ΡΜ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

καλησπερα!ειμαι μολις 7 εβδομαδων εγκυος κ ψαχνω κπ καλο γυναικολογο να επισκεφτω.μενω στο καματερο απλα ειμαι λιγους μηνες μονο στην αθηνα κ δεν ξερω που να απευθυνθω..σας παρακαλω κπ βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!ειμαι μολις 7 εβδομαδων εγκυος κ ψαχνω κπ καλο γυναικολογο να επισκεφτω.μενω στο καματερο απλα ειμαι λιγους μηνες μονο στην αθηνα κ δεν ξερω που να απευθυνθω..σας παρακαλω κπ βοηθεια

Μπορώ να σου συστήσω το γιατρό μου, που είναι πολύ καλός. βέβαι έχει ιατρείο στη βασιλίσσης σοφίας, κοντά στο νοσοκομείο "Αλεξάνδρα". δεν ξέρω αν σε βολευει.αν σε ενδιαφέρει στείλε μου pm να σου πω στοιχεία περισσότερα και λεπτομέρειες.

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου υδροχοακι....εχει η ξαδερφη μου γυναικα γυναικολογο εχει ιατρειο στα ανω λιοσια....ξεγεννα στο μητερα ειναι πολυ καλη σου συμπεριφερεται σαν να σε ξερει χρονια, επιστημονας με ολη τη σημασια της λεξεως.....η ξαδερφη μου εκανε 2 γεννες σε αυτην...να φανταστεις σε μια εξεταση που εκανε στο μητερα και ηταν ακριβη δεν της εφταναν τα χρηματα και της δανεισε η γιατρος της...!!!! την βοηθησε στα παντα, αν θες στοιχεια στειλε πμ;););)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα! Μήπως γνωρίζει καμία τον γυναικολόγο Παναγιώτη Οικονομίδη στο Λητώ? Μου τον έχουν συστήσει αλλά ήθελα και μία επιπλέον γνώμη! :D

 

Είμαι και εγώ σε αναζήτηση γυναικολόγου και μου έχουν συστήσει τον κύριο Οικονομίδη. Τον ξέρει κάποια κοπέλα?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλες και όλους.

 

Είμαι στην 1η μου εγκυμοσύνη και όπως θα καταλαβαίνετε το άγχος περισσεύει...

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ή κάποια γνωρίζει τον γυναικολόγο κ. Φάρο. Έχω προγραμματισμένη μαζί του την αυχενική διαφάνεια στη 12η εβδομάδα στο Λητώ και θα ήθελα να ξέρω αν κάποιος τον γνωρίζει σαν γιατρό πάντα μιλάμε. Διάβασα κάπου στο φόρουμ ότι είναι νέος και εξυπηρετικός αλλά θα ήθελα μια δεύτερη και γιατί όχι και τρίτη γνώμη... :lol:

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

μήπως γνωριζει καμια σας τον γυναικολογο κ.Τσιντζο στο λητώ?εχω ακούσει καλά λογια.

θεούλη μου κάνε αυτό το μήνα να χτυπήσει διπλά η καρδούλα μου (τικ τοκ τικ τακ) απο ευτυχία!!!!!!!

 

 

1CMNp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας!θα γεννησω στο λητω και μου εχουν συστησει για γιατρο τον κυριο Ηλια Τρουκη,υπαρχει καποιος να με πληροφορησει σχετικα με τον γιατρο αυτον

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλες!

Προσωπικά, συνιστώ ανεπιφύλακτα τη γυναικολόγο-μαιευτήρα μου που λέγεται Χριστίνα Βάντζου (τηλ.6948 274520). Συνεργάζεται με ΡΕΑ κυρίως. Πολύ καλή γιατρός και καταπληκτικός άνθρωπος.

Link to comment
Share on other sites

Diana33, δεν τον ξέρω τον συγκεκριμένο. Προφανώς, είναι άπειροι οι γυναικολόγοι στην Αθήνα... Πάντως, είναι ασφαλές κριτήριο να υπάρχει κάποια αξιόπιστη σύσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μπορώ να σου προτείνω τον Σταύρο Αθανασίου που είναι καθηγητής και είναι και στο Αλεξάνδρα. το τηλ του είναι 2107213294 και η διεύθ. στην Βασιλίσσης Σοφίας 98Α. Πραγματικά σου τον προτείνω ανεπιφύλακτα.

Τα ζουζούνια μου είναι γλύκα, είναι τρέλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι να βρω έναν γυναικολόγο στο Λητώ που να είναι υπερ του φυσιολογικού τοκετού και σχετικά οικοονομικός όχι πάνω από 1500. Έχετε να μου προτείνετε καποιον/α?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπερα zoek !! εγω γεννησα προσφατα στο λητω με τον γιατρο ιωννιδη γιαννη και εμεινα πολυ ευχαριστημενη. ειναι ενας πολυ ευχαριστος χαρακτηρας και εμπνεει εμπιστοσυνη, και ειναι κατω απο τα χρηματα που αναζητας. το τηλ του ειναι 6932244424. το ιατρειο του ειναι στη βασιλισσης σοφιας 129. τον συστηνω ανεπιφυλακτα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα είμαι στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης μου και ο γυναικολόγος μου είναι ο Μάριος Δαχλύθρας μαιευτήρας γυναικολόγος. Συνεργάζεται με αρκετά μαιευτήρια ένα από αυτά είναι και το Λητώ. Έχετε κάποια εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό ως μαιευτήρα? Μέχρι τώρα έκανα απλά τεστ παπ χωρίς να έχω κάποιο βεβαρημένο ιστορικό.. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι στους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης μου και ο γυναικολόγος μου είναι ο Μάριος Δαχλύθρας μαιευτήρας γυναικολόγος. Συνεργάζεται με αρκετά μαιευτήρια ένα από αυτά είναι και το Λητώ. Έχετε κάποια εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό ως μαιευτήρα? Μέχρι τώρα έκανα απλά τεστ παπ χωρίς να έχω κάποιο βεβαρημένο ιστορικό.. Ευχαριστώ!

 

Καλησπέρα

 

Για Λητώ έχω να σου πω τα καλύτερα αλλά το συγκεκριμένο ιατρό, δεν τον γνωριζω! :-(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...