Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ


Recommended Posts

εμένα ο γιατρός μου παίρνει 50 ευρώ στην επίσκεψη, και για την γέννα θα μου πάρει 2000 ανεξάρτητα τι δωμάτιο διαλέξω...

 

έχει φοβερό μηχάνημα στο ιατρείο του (4d) και ε΄χω μείνει πολύ ευχαριστήμενη...μετά την παλινδρόμηση άλλαξα 5 γιατρούς και αυτός με κέρδισε...γιατί πάνω απο όλα είναι άνθρωπος με θετική αύρα...

 

αν θέλεις σου στέλνω με μήνυμα τα προσωπικά του στοιχεία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα happy_belly.

Πολυ θα το ηθελα να μου στειλεις τα στοιχεία του. Σε ευχαριστώ πολύ.

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

919051dteqa74uqz.gif

 

Σε ευχαρηστω πολυυυυυυυυύ. Με το καλο και σε σένα το μωράκι σου !!!!!!!!

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Maria 77, η γυναικολόγος μου είναι στο Λητώ και είναι εξαιρετική. Είναι πρώτα απ'ολα άνθρωπος, αλλά και πολύ καλή ιατρός. Είναι πολύ νέα σε ηλικία και μας έχει πλησιάσει και εμένα και τον ανδρα μου πάρα πολύ. Είμαι στη 15η εβδομάδα της κύησης και δεν έχω αγχωθεί καθόλου, αφού είναι πάντα πολύ αναλυτική και καθησυχαστική μαζί μου. Η επιλογή του σωστού ιατρού είναι το ήμισυ του παντός για εμένα. Πές μου πώς μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με πμ???

 

Μήπως έχουμε την ίδια.... τα αρχικά της είναι Ε.Κ ή μπορείς να το πεις Τ.Κ γιατί έχει και χαιδευτικό...

 

 

Γεια, μήπως έχεις την Κουράκου? γιατί εγώ αυτήν έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη και στο πρώτο μου παιδί και σε αυτό που περιμένω τώρα

Lgpcp3.png

uxqmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝ. ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ... ΤΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ??? ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΛΗΤΩ, ΛΕΓΕΤΕ ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΕΜΒΡΥΟΓΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΜΟΣ.ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ 2 ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΝΑ ΨΑΧΝΕΣΕ.. ΜΈΧΕΙ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΠΟΛΥ, ΚΥΡΙΩΣ ΨΥΧΙΚΑ, Κ Ο ΑΝΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΜΕ 1500. ΑΥΤΑ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ Κ ΣΑΣ. ΦΙΛΙΑ

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ο γιατρός μου είναι στο Λητώ, υπεύθυνος του τμήματος Εμβρυογονία. Παπαιωάννου Κώστας λέγεται και έχω μόνο καλά λόγια να πω...

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια βοήθεια, είμαι καινούργια στη παρέα.

Εχω σήμερα ραντεβού με τον Κοψιδά Ευαγγ. είναι η 2η φορά που θα πάω.Μου είπε στη πρώτη ότι πρέπει να κάνουμε λαπαροσκόπηση γιατί μάλλον έχω ενδομητρίωση.να τον εμπιστευτώ??

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

 

για όσες δεν έχουν θέμα ο γιατρός τους να είναι....γυναίκα, τότε συστήνω για το Λητώ την Ευγενία Κουράκου-Μάζη. Κάνει ιατρείο στον Πειραιά. Μεγάλη εμπειρία- τέρας ηρεμίας και ψυχραιμίας- σε κάνει να νιώθεις άνετα- Άνθρωπος πάνω από όλα- επισκέψεις ιδιαίτερα οικονομικές και προπάντων Μητέρα. Την είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη και φυσικά τώρα στη δεύτερη.

 

'Οπως και να έχει καλά κάνετε και το ψάχνετε το θέμα του ιατρού γιατί είναι πολύ σημαντικό!

 

Φιλιά σε όλες

IKgg.jpgcljUp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Maria 77, η γυναικολόγος μου είναι στο Λητώ και είναι εξαιρετική. Είναι πρώτα απ'ολα άνθρωπος, αλλά και πολύ καλή ιατρός. Είναι πολύ νέα σε ηλικία και μας έχει πλησιάσει και εμένα και τον ανδρα μου πάρα πολύ. Είμαι στη 15η εβδομάδα της κύησης και δεν έχω αγχωθεί καθόλου, αφού είναι πάντα πολύ αναλυτική και καθησυχαστική μαζί μου. Η επιλογή του σωστού ιατρού είναι το ήμισυ του παντός για εμένα. Πές μου πώς μπορώ να σου στείλω τα στοιχεία της με πμ???

 

Melo γεια σου! Θα μπορουσες να μου στειλεις και μενα τα στοιχεια της γιατρου σου? Σ ευχαριστω πολυ! :D

 

Καλημέρα Melo θα ήθελα κι εγώ τα στοιχεία της με π.μ. αν μπορείς.Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...