frinda

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ;

Recommended Posts

Με βλέπω και μένα οσονούπω χωρισμένη. Μετά από σαββατοβραδυνό καυγά και τρεις μέρες χωρίς να μιλάμε, μόλις μου ανακοίνωσε ότι ψάχνει για σπίτι και βγήκε έξω χτυπώντας την πόρτα. Μεγαλεία!

it's never too late to start all over again

Διαφημίσεις

ειμαι παιδι χωρισμενων γονιων.....

πικρα!!! εχω πολλες ελλειψεις ψυχικα ..

αυτα τα κενα δεν αναπληρωνονται.

τωρα ειμαι 21 κ περιμενω το παιδακι μου!

με τον αντρουλη μου ειμαι 5μιση χρονια μαζι!(3 χρονια παντρεμενη) :)

ttd6a24.aspx

ειμαι παιδι χωρισμενων γονιων.....

πικρα!!! εχω πολλες ελλειψεις ψυχικα ..

αυτα τα κενα δεν αναπληρωνονται.

τωρα ειμαι 21 κ περιμενω το παιδακι μου!

με τον αντρουλη μου ειμαι 5μιση χρονια μαζι!(3 χρονια παντρεμενη) :)

Μοιαζουμε!!!:) Κι εγώ τα ιδια κ 22χρονών έκανα το κοριτσακι μου!!! Επισης 3 χρόνια παντρεμένη!! Μάλλον θέλαμε να φτιάξουμε μέσα μας τα χαλάσματα των γονιών μας...κι όλοι με ρωτάνε γιατί παντρευτηκες τόσο μικρή??? Φυσικά ήταν καθαρά δική μου ανάγκη που μόνο άτομα σαν εσένα μπορουν να καταλάβουν..

Με το καλό να έρθει το μώράκι σας!!!!

Yugup3.png

σε ευχαριστω πολυυ!! ανυπομονω να το δω το ανθρωπακι μου(εχω χασει ενα πριν 3 χρονια ,παλινδρομη κυηση)να σου ζησει το κοριτσακι σου Κατερινουλα μου!πραγματικα αυτα που λες κ συγκεκριμενα η φραση''Μάλλον θέλαμε να φτιάξουμε μέσα μας τα χαλάσματα των γονιών μας''εμενα με καλυπτει πληρως μικρη φραση εμ μεγαλοοο νοημα!κ οσον αφορα το γαιτι παντρευτηκες τοσο μικρη ηλικρινα δεν μπορεις να απαντησεις γιατι δεν μπορουν να σε καταλαβουν νομιζουν το εκανα ως τροπο διαφυγης....περιττο να σου πω το τι εχω ακουσει απο τον κοσμο!τρελα πραγαμτα!ο Θεος ομως ειναι μαζι μου!κ ειμαι πολυ τυχερη γιαυτο!!

ttd6a24.aspx

Κορίτσια συγνώμη που πετάγομαι άλλα να πω μια εκδοχή άλλη, εμένα χωρίζει ο αδερφός του άνδρα μου και τα παιδιά τα πήρε ο πατέρας! Δεν έχει βγεί η τελεσίδικη απόφαση καθότι πηγαίνουν από αναβολή σε αναβολή άλλα όλο αυτό τον καιρό (πρέπει να'ναι χρόνος πια αν δεν κάνω λάθος μη πώ παραπάνω) τα έχει ο πατέρας, ενώ στην αρχή δεν ήταν έτσι τα είχαν και οι δύο, τώρα η μάνα τα παίρνει μόνο σαβ/κο.

ένα τόσο δα ανθρωπάκι με κάνει καλύτερο άνθρωπο, σ'αγαπώ!

kalispera frinda!

mi stenaxoriesai kai mi lupasai. to kalitero gi mia xorismeni manoula einai apla na exei mazi tis ta paidiakia tis. ego exo 2 agorakia kai apo tin stigmi pou xorisa exoume dethei perisotero!

καλησπερα κι απο μενα. εγω κι ο συζηγος μου ειμαστε σε διασταση εδω και 7 μηνες. η αποφαση ηταν κοινη και με το περασμα του χρονου διαπιστωνουμε οτι εχει καει και στους δυο καλο. η μικρη μας 4,5 χρονων το εχει παρει ομαλα μεχρι στιγμης. η σχεση μας με τον συζηγο μου ειναι αριστη αλλα σε σημειο υπερβολης. κανουμε καθημερινα πραγματα μαζι και το μονο που μας χωριζει ειναι οτι ζουμε σε διαφορετικα σπιτια. δεν εχουμε μιλησει ποτε για διαζυγιο αλλα δεν υπαρχουν κι ελπιδες απανασυνδεσης. να σημειωσω οτι δεν υπηρξαν τριτα ατομα στη σχεση μας. εκεινο που με ανησυχει ειναι η υχολογια της μικρης και το αν μπερδευεται με αυτη την κατασταση...

Καλημέρα και από μένα.

Οταν πρώτο μπήκα σ αυτο το φόρουμ  ημουν εγκυος και εψαχνα να μιλήσω με αλλες υποψήφιες μανούλες  και μετά από 14 χρόνια… ξαναμπήκα  για να βρω παρεα να μιλήσω  ...

6 μήνες χωρισμένη με παιδί στην εφηβεία...

α και εγώ παλιό μέλος! μα μου  είχε πει δικηγόρος ότι το 70% των γαμων καταλήγει σε διαζύγιο?

3 χρονια χωρισμενη με παιδι σχεδόν 9 ετών . 

πρόσφατα ξανασυναντω φίλες περνάμε τέλεια και διαπιστωνω τι έχανα τοσο καιρο, όντας κλεισμένη κ περιορισμένη σε μια κακή σχέση! 

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα