Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικονομικό Εστιατόριο για παραμονή Χριστουγέννων (Αθήνα, Πειραιάς κ προάστια)


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, 

 

μήπως έχετε κατά νου κάποιο οικονομικό εστιατόριο για ρεβεγιόν Χριστουγέννων (απλό εστιατόριο, όχι με ζωντανή μουσική)? Με μενού που να είναι μέχρι 50 ευρώ κατά άτομο ? ή και ίσως ακριβότερο αλλά να κάνει έκπτωση για early seating ? (ξέρω ένα ήδη, είναι όμως λίγο παραπάνω από τον προϋπολογισμό μας 😉, θα ήθελα κ άλλη επιλογή). 

Καλύτερα προσωπικά μηνύματα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση. 

 

Η παρέα θα έχει και παιδάκια ηλικίας Δημοτικού Σχολείου.   

 

Ευχαριστώ πολύ. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχει το ortigio στη Νέα Κηφισιά που είναι ιταλικό και γενικά αρκετά family friendly και με λογικές τιμες.

 

Δινει χριστουγεννιάτικο μενού με 45 ευρώ, το θέμα με αυτά τα μενού είναι ότι είναι αρκετά περίπλοκα για παιδιά και δεν ξέρω πόσα εστιατόρια έχουν και πρόβλεψη κάποιας πιο comfort food επιλογής για τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Deena είπε:

Υπάρχει το ortigio στη Νέα Κηφισιά που είναι ιταλικό και γενικά αρκετά family friendly και με λογικές τιμες.

 

Δινει χριστουγεννιάτικο μενού με 45 ευρώ, το θέμα με αυτά τα μενού είναι ότι είναι αρκετά περίπλοκα για παιδιά και δεν ξέρω πόσα εστιατόρια έχουν και πρόβλεψη κάποιας πιο comfort food επιλογής για τα παιδιά.

 

Σε ευχαριστώ, θα το δώ. 

Σωστό όλο αυτό που λες, το έχω στα υπόψιν εννοείται, από τα 3 παιδιά που θα είναι, μόνο ο μεγάλος μου γιος θα έτρωγε "γκουρμεδιές", δλδ εάν δεν έχουν και κάποιο παιδικό μενού δεν ξέρω εάν αξίζει και τον κόπο.  

 

Προ κοβιντ είχαμε πάει σε ένα πολύ καλό στη γλυφάδα, που είχε και παιδικό μενού και πολύ καλή έκπτωση στο "early seating", κάτι αντίστοιχο ψάχνω, αν και μετά από μία γρήγορη έρευνα αγοράς που έκανα, νομίζω ότι οι τιμές πλέον έχουν εκτοξευθεί. 

 

ευχαριστώ πολύ πάντως. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...