Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ;


sisi an

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 629
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

ΝΑ ΛΑΒΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΡΟΩΡΑΚΙΑ ΜΕΡΟΣ; ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΔΥΜΕΣ,ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ 29 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ, Η ΜΑΡΙΑ 1.348 ΚΙΛΑ Κ Η ΜΑΡΙΝΑ 1.478. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 7ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ Κ ΦΟΡΑΜΕ ΡΟΥΧΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στις 39+6 εναν υπεροχο, τεραστιο μπεμπαρο 4520γρ 59 εκατοστα!!!!

 

Ν α τον χαίρεσαι καλέ!! πού χώραγε στην κοιλίτσα σου ο καημένος!! Πόσο είναι τώρα? Εμένα γεννήθηκε στις 36 εβδ 3100 και 52 πόντους. Τώρα είναι 10 μισό 10 κιλά και 75-76 πόντους!

Link to comment
Share on other sites

Ν α τον χαίρεσαι καλέ!! πού χώραγε στην κοιλίτσα σου ο καημένος!! Πόσο είναι τώρα? Εμένα γεννήθηκε στις 36 εβδ 3100 και 52 πόντους. Τώρα είναι 10 μισό 10 κιλά και 75-76 πόντους!

 

Δε την έλεγες κοιλίτσα:Pκοιλάρα την έλεγαν όλοι...με ρώταγαν αν έχω τρίδυμα!και δεν είχα πάρει και πολλά κιλά 12 περίπου...τώρα είναι 20 μηνών 92 εκ και 13 κιλά.Και σύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς 2700 και 48 εκ στις 36+6 και στο μαιευτήριο τον φώναζαν χαϊδευτικά "γίγαντα"!!!:-D Τώρα βέβαια έχει εξελιχθεί πραγματικά σε γιγαντομωρό!!:wink:

 

ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ; ΒΑΡΟΣ_ΥΨΟΣ; ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΓΙΓΑΝΤΟΜΩΡΑ! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ; ΒΑΡΟΣ_ΥΨΟΣ; ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΓΙΓΑΝΤΟΜΩΡΑ! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;:rolleyes:

 

Κοίτα, πριν ένα μήνα που μετρηθήκαμε (4 μηνών) ήμασταν 7.500γρ και 68εκ! Τώρα που θα ξαναπάμε θα σου πω τα νεότερα, αλλά έχω την αίσθηση ότι το κατιτίς μας το βάλαμε και σε βάρος και σε ύψος! Μια χαρά καλό είναι! (Για αυτά, γιατί για μας που τα σηκώνουμε..αστα!!)

8hwQp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...