Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ;


sisi an

Recommended Posts

O Νικολας μου 38 εβδομαδων και ηταν 4180kg και 54cm και ο μπεμπης μας γεννηθηκε 05/01/11 ηταν 36,6 εβδομαδων , 3820kg και 54cm:p οι λεβεντες μου:P

:DΝΙΚΟΛΑΣ 22/01/09 ΜΠΕΜΠΗΣ 05/01/2011 ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ:D
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 629
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

O Νικολας μου 38 εβδομαδων και ηταν 4180kg και 54cm και ο μπεμπης μας γεννηθηκε 05/01/11 ηταν 36,6 εβδομαδων , 3820kg και 54cm:p οι λεβεντες μου:P

 

 

πωπω!!!!!μεγαλα γεννηθηκαν τα παλικαρια σου!!!!:-D:grin::-D:grin::-D

Ο θησαυρος μας ειναι ολη μας η ζωη!!!!:p11/06/2009:p

 

Θεούλη μου....βοήθησε μας........

Link to comment
Share on other sites

Σοφι- 40 εβδομαδων 3 ημερων,2820 γρ.

Βασια-40 εβδομαδων 3 ημερων,3460 γρ.

Μπεμπης-40 εβδομαδων 4 ημερων,3650 γρ.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Εμένα η μικρούλα μου γεννήθηκε στις 35 εβδομάδες ακριβώς και ήταν 2200 και 47 πόντους στο ύψος! Τώρα θα κλείσει χρόνο και είναι στο ανώτατο ύψος το ζουζούνι μου!

wy4Sp3.png ek7Sp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μικρουλα μας γεννηθηκε 3.100 και 50εκ. Τωρα ειναι 8 μηνων και 8.300 με υψος 71εκ. Εχουμε μπουτακια τσουρεκακια που τα δαγκωνει η μαμα ολη μερα...

"...κι υστερα εσενανε ρωτω το νοημα του κοσμου

και λες το χερι σου κρατω κι εσυ εισαι δικος μου..."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Εμεις γεννηθηκαμε petit minion (ετσι μου ελεγε ο ντοκτορ μου πριν γεννησω) 37εβ με καισαρικη τομη 2350 και 47cm !!

Τωρα ειμαστε 6.5 μηνων 7200 η τελευταια μας μετρηση και 64cm!!

Link to comment
Share on other sites

Ο μπεμπακος μου γεννηθηκε 40 εβδομαδων και ζυγιζε 3210γρ και ειχε υψος 51 εκ. Τωρα ειναι 8 μηνων και ζυγιζει γυρω στα 9 κιλα και εχει υψος 71 εκ. Να ρωτησω κατι ασχετο?ειναι κοντουλης? Γιατι καποια μου ειπε οτι ειναι πολυ μικροκαμωμενος. Οχι οτι με ενοχλει αλλα θα ηθελα να ξερω αν οντως ειναι μικροκαμωμενος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...