Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πονοκεφαλος μετά από ραχιαία


Eleftheria90

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!! Έχω μεγάλο προβλημα και θέλω τη βοήθεια σας!!! Γέννησα πριν τέσσερις μέρες το τρίτο μου παιδάκι με καισαρική και ραχιαία αναισθησία.. Και ενώ περασαν οι πρώτες δυσκολες ώρες και ήμουν παρα πολυ καλα ξαφνικά να σου ο πονοκεφαλος... Δεν μπορώ να σας περιγράψω τον πονο, είναι αφόρητος και μόλις ξαπλώσω περνάει τελείως!!! Είναι απίστευτο αυτό το πραμα! Δεν γίνεται να είμαι μονίμως ξαπλα! Στο νοσοκομείο μου είπαν πολλα υγρά και καφέ!!! Ενώ θηλαζω εντωμεταξύ. Την πρωτη μερα όντως βοήθησε αυτό όμως τώρα είμαι παλι στο μηδέν και ΥΠΟΦΕΡΩ!!! Υπάρχει καμία που να έχει περασει κάτι αντίστοιχο; τι άλλο μπορεί να βοηθήσει; ποσες μερες κρατάει το βασανιστήριο;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να μετρήσεις πίεση....; σαν κυκλοφορικό μου ακούγεται... ρώτα αιματολόγο, κ ρωτα τον γιατρό σου και στη χειρότερη ζήτα απο μικροβιολογικό μια αιμοληψία σπίτι για μια γενική αίματος;

ρωτάμε γιατρό, είσαι σε κρίσιμη κατασταση με το νεογέννητο. Μην παραμελήσεις τον εαυτό σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.. Είναι παρενεργεια από την ραχιαία!!! Μου το είπαν ξεκάθαρα από το νοσοκομειο και έχει αυτό το χαρακτηριστικό, μόλις ξαπλώσεις περναει, σα να μην έχεις τίποτα! Πίεση μετράω και έφυγα με καλό αιματοκριτη από το νοσοκομείο! Γι αυτό αναρωτιόμουν αν υπάρχει ετσι καμια εμπειρία για το ποσες μερες κρατάει, η κάποιο άλλο τρικ σαν τον καφέ! 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...