Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, annoulen είπε:

 

 

 

μπήκα από περιέργεια να το δω πόσο κάνει, γύρω στα 30 ευρώ, αυτό που κλείνει σαν βαλιτσάκι, είναι και "μαζεμένο" (υπάρχει και μεγαλύτερο σπίτι πιο ακριβό) εγώ δεν θυμαμαι πόσο το πήραμε (προ 5ετίας και βάλε), και είδα ότι το έχει ως 18+. Σίγουρα δεν είναι για τόσο μωρά πάντως. 

 

Για ποιο λες; Για την Πεππα ή για τα Μαξιμιλιαν;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , annoulen είπε:

 

Είστε μικρές ακόμα :),  τα lego (οι κανονικές σειρές) είναι για πιο μεγάλα παιδάκια. 

Επίσης έχει φανταστικές σειρές με ήρωες/ηρωίδες της Disney. 

Ω ναι το περιμένω! Δεν είχα αμφιβολία ότι θα "επενδύσουμε" και εκεί! :-P Έχω δει κάποια σε φίλους με μεγαλύτερα παιδάκια! Είναι απίστευτα!

 

Μικρή έπαιζα και εγώ πολύ με lego. Διέλυα όλα τα τουβλάκια από τα διάφορα θεματικά κουτιά και έφτιαχνα αυτοσχέδια σπίτια! Πω πω τι θυμήθηκα τώρα! Ωραίες εποχές!

 

 

Link to comment
Share on other sites

επίσης να προτείνω στην @Mamaloulou εάν θέλει να πάρει της lego duplo, είναι καλύτερα να πάρει τα κλασσικά τουβλάκια, ένα απλό brick box για να εξοικειωθεί με το στοίβαγμα κλπ.

 

παιχνίδια ρόλων θα προτιμούσα τα playmobil και όχι lego. γνώμη μου πάντα και υποκειμενικότατη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , annoulen είπε:

επίσης να προτείνω στην @Mamaloulou εάν θέλει να πάρει της lego duplo, είναι καλύτερα να πάρει τα κλασσικά τουβλάκια, ένα απλό brick box για να εξοικειωθεί με το στοίβαγμα κλπ.

 

παιχνίδια ρόλων θα προτιμούσα τα playmobil και όχι lego. γνώμη μου πάντα και υποκειμενικότατη. 

πλέον κυκλοφορούν πολλά lego με φιγούρες, οπότε γίνεται κι έτσι παιχνίδι ρόλων. Τα δικά μου παίζουν ελάχιστα με playmobil και πολύ με Lego, πλάθοντας ιστορίες περισσότερο και λιγότερο χτίζοντας τουβλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...