Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νοσοκομείο και σύνοδος


Recommended Posts

πρίν από 59 λεπτά , Έσπερος είπε:

Εμένα ήθελε κ ρομπακι για τον γάμο για όταν θα με έβαφαν κ θα με χτένιζαν, ρομπακι κ πασουμακια πάλι, γιατί δεν θα ήταν αξιοπρεπές αλλιώς. Ενώ δεν είχα φωτογράφο στην ετοιμασία ούτε είχα καλέσει κόσμο, μεταξύ μας ήμασταν. Η όλη φάση βάψιμο κ χτένισμα είναι το χειρότερο μου γιατί δεν μπορώ την αναμονή, κι είχα κ την γκρίνια τι θα φοράω. Τελικά πήρα ένα νυχτικό κι ένα ζευγάρι χλιδάτες σαγιονάρες που επίσης φοράω ακόμα. Ο γάμος μου εντωμεταξύ έγινε μέσα στα capital controls, κοντά στο δημοψήφισμα, που γενικώς δεν ξέραμε τι θα ξημερώσει και εμένα με έτρεχε στα καταστήματα ανέμελα να κάνουμε ηλιθια ψώνια… Ο άντρας μου πάλι που ακόμα δεν είχε πάρει κουστουμ, ελεγε στην πεθερά μου για να την φρικάρει ότι θα περιμένει μήπως μας πετάξουν από την ΕΕ για να εμφανιστεί με αμπεχωνο στον γάμο! 

Κι εμενα τετοια ηθελε για την ετοιμασια. Εγω εβαλα τελικα μια ολοσωμη στραπλες φορμα που ειχα τοτε,περισσοτερο για να της την σπασω 

1 hour ago, little lamb είπε:

Τι σερβιτσιο εννοεις στον γαμο;

Εννοω οτι δεν μπορεις να παντρευτεις αν δεν εχεις καλα πιατα! Πρωτα παιρνουμε πιατα και μετα παμε εκκλησια. Χαχαχα. 
οπως μου ελεγε χθες για μια γνωστη που διαλυθηκε ο γαμος λιγο πριν γινει. Και λεει «σκεψου ποσο ετοιμοι για γαμο ηταν, το τραπεζι της τραπεζαριας το ειχαν παρει και τωρα το εχει η μανα της στο σπιτι της»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, irin είπε:

Εννοω οτι δεν μπορεις να παντρευτεις αν δεν εχεις καλα πιατα! Πρωτα παιρνουμε πιατα και μετα παμε εκκλησια. Χαχαχα. 

Εγω τη μαμα μου στο θέμα του εξοπλισμού δεν την ακουσα κ έκανα λάθη, από την άλλη όμως επηρεάστηκα ασυναίσθητα από τις απόψεις της σε άλλα θέματα σχετικά με δωρα κι έκανα επίσης λάθη. Έχω πόσες κούτες με πανάκριβα διακοσμητικά από παρουσίαση κ costa boda που αν είχα αλλάξει θα ήταν το σπίτι μας τελεια εξοπλισμένο με πολύ ποιοτικά σκεύη. τα δωρα κάθονται στα κουρια στην Αθήνα, τα περισσότερα μπορπυν να χρησιμοποιηθούν μελλοντικά αν γίνει πιο κυριλέ το ύφος όταν μεγαλώσει ο μικρός αλλά δν είναι κ πρώτης ανάγκης. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...