Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποση ωρα παιζει μονο του το μωρο;


Recommended Posts

Εχω έναν μπέμπη 7,5 μηνων και εχει αρχίσει εδώ και 2 βδομάδες να σηκώνεται και εχουμε απελπιστει. Δεν μπορω ούτε τουαλέτα να πάω!μ'ακολουθει παντού και κλαίει σπαρακτικά αν δεν με βλέπει!το μονο του παιχνίδι ειναι το σκαρφαλωμα στο παντελόνι της μαμάς η του μπαμπά και αγκαλιά,αν τον αφήσεις εχεται ξανά!!δεν τον ενδιαφέρει ξαφνικά κανένα παιχνίδι!!δεν εχω καμία βοήθεια και δεν μπορω να κάνω ΤΙΠΟΤΑ ούτε να φάμε!!!Δεν κοιμαται και πολυ παρά μονο το βράδυ.Καμια ιδέα; Τον έκανα εγω ετσι; Η αλήθεια ειναι ότι ασχολούμαι πολυ μαζί του αλλα δεν μπορω συνέχεια! Θα περάσει;ποτε; Έχετε περάσει κάτι παρόμοιο;

 

Εχω μια κορουλα 15 μηνων και ΠΕΡΑΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ μεχρι που τα πραγματα αρχισαν να καλυτερευουν λιγο μετα τον χρονο...

Κανε υπομονη γιατι το μωρακι αου ειναι ακομα μικρο και δεν μπορει να κανει κατι μοναχουλι τους ουτως ωστε να ΜΗΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΣΟΥ ΕΓΚΑΙΡΩΣ.

Εγω για να παω στην τουαλετα κανω πρωτα μια διεργασια για να την κρατησω απασχολημενη ετσι ωστε με το που κλεισω την πορτα να μη μας ακουσει ολο το τετραγωνο....

Εμενα ο συζυγος μου ζει και εργαζεται σε αλλη πολυ οποτε φανταζεσαι τι γινεται με το κλαμα οταν κλεισει η πορτα της τουαλετας για πραδειγμα.

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...