Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μεταφορά φωτογραφιών-βιντεο από σπασμένο κινητό στον υπολογιστή


mama16

Recommended Posts

Just now, mama16 είπε:

Έσπερος πόσες ευκαιρίες έχεις για να βρεις το μοτίβο? Δεν υπάρχουν κ απεριόριστες κινήσεις για να κάνεις οπότε κάποια στιγμή θα το βρεις! Δεν ξέρω αν έχεις το puk για να το βάλεις μήπως ανοίξει έτσι το κινητό σε περίπτωση που κλειδωθεί. 

Δεν ρώτησα για μένα, για σένα ρώτησα γιατί μ έκανε εντύπωση που το συνεδρίες κ αν σου το άνοιξε σαν συσκευή αποθήκευσης. 

 

τι είναι το μοτίβο; εννοούμε το άνοιγμα με αποτύπωμα; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Έσπερος είπε:

Δεν ρώτησα για μένα, για σένα ρώτησα γιατί μ έκανε εντύπωση που το συνεδρίες κ αν σου το άνοιξε σαν συσκευή αποθήκευσης. 

 

τι είναι το μοτίβο; εννοούμε το άνοιγμα με αποτύπωμα; 

Α για μένα ρώτησες? Εγώ νόμιζα ότι έβαλες εσύ μοτίβο κ φαντάστηκα ότι ήταν όταν θες να κλειδώνεις την αρχική οθόνη για μην μπαίνει ο οποιοσδήποτε στο μενού. Δοκίμασε να βάλεις το pin ο άντρας μου αλλά δεν το κατάφερε κ του είπα να το αφήσει μην τυχόν κ του κλειδώσει κ η κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Α για μένα ρώτησες? Εγώ νόμιζα ότι έβαλες εσύ μοτίβο κ φαντάστηκα ότι ήταν όταν θες να κλειδώνεις την αρχική οθόνη για μην μπαίνει ο οποιοσδήποτε στο μενού. Δοκίμασε να βάλεις το pin ο άντρας μου αλλά δεν το κατάφερε κ του είπα να το αφήσει μην τυχόν κ του κλειδώσει κ η κάρτα

ναι για σένα ρώτησα. το μοτίβο τι είναι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Έσπερος είπε:

ναι για σένα ρώτησα. το μοτίβο τι είναι; 

Νομίζω ότι είναι όταν κλειδώνεις την αρχική οθόνη κ βάζεις ένα "σχέδιο" με τα δάχτυλα ώστε να το ξεκλειδώνει μόνο εσύ ή όποιος ξέρει το "σχεδιακι"

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Νομίζω ότι είναι όταν κλειδώνεις την αρχική οθόνη κ βάζεις ένα "σχέδιο" με τα δάχτυλα ώστε να το ξεκλειδώνει μόνο εσύ ή όποιος ξέρει το "σχεδιακι"

οκ κατάλαβα. τα τελευταία χρόνια έχω iphone, όταν είχα android δεν υπήρχε αυτό οπότε δεν καταλάβαινα καθολου τη συζήτηση! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, mama16 είπε:

Νομίζω ότι είναι όταν κλειδώνεις την αρχική οθόνη κ βάζεις ένα "σχέδιο" με τα δάχτυλα ώστε να το ξεκλειδώνει μόνο εσύ ή όποιος ξέρει το "σχεδιακι"

Δοκιμασες να βάλεις την κάρτα μνήμης σε άλλο κινητό? Αν είναι εκεί αποθηκευμένες οι φωτό κτλ θα τα βρεις! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mama_Anesti_ είπε:

Δοκιμασες να βάλεις την κάρτα μνήμης σε άλλο κινητό? Αν είναι εκεί αποθηκευμένες οι φωτό κτλ θα τα βρεις! 

Δυστυχώς δεν υπήρχε κάρτα μνήμης, είχε αρκετή από μόνη της το κινητό κ δεν είχε βάλει....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Δυστυχώς δεν υπήρχε κάρτα μνήμης, είχε αρκετή από μόνη της το κινητό κ δεν είχε βάλει....

Δεν το είχα καταλάβει. Επομένως είναι μπέρδεμα. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποια κινητά που δεν παίρνουν καν κάρτα μνήμης, δεν ανοίγει από κάπου για να βάλεις. Οπότε αν πάθει κάτι το κινητό κλαις τα αρχεία. Είναι τελείως κλειστό χωρίς καπάκι, ούτε η μπαταρία βγαίνει. Μοτίβο είναι αυτό που έχει εννιά κουκίδες (όπως τα νουμερακια όταν καλεις) και σέρνεις το δάχτυλο κ φτιάχνεις ένα σχήμα πχ 8-5-3-2-6; Δεν ήξερα ότι λέγεται έτσι, το έλεγα απλά κωδικό. Ποτέ δεν έβαλα ούτε τέτοιο ούτε πιν στα παλιά κινητά, το θεωρώ μπελά χωρίς λόγο. Ο άντρας μου έχει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, little lamb είπε:

Είναι κάποια κινητά που δεν παίρνουν καν κάρτα μνήμης, δεν ανοίγει από κάπου για να βάλεις. Οπότε αν πάθει κάτι το κινητό κλαις τα αρχεία. Είναι τελείως κλειστό χωρίς καπάκι, ούτε η μπαταρία βγαίνει. Μοτίβο είναι αυτό που έχει εννιά κουκίδες (όπως τα νουμερακια όταν καλεις) και σέρνεις το δάχτυλο κ φτιάχνεις ένα σχήμα πχ 8-5-3-2-6; Δεν ήξερα ότι λέγεται έτσι, το έλεγα απλά κωδικό. Ποτέ δεν έβαλα ούτε τέτοιο ούτε πιν στα παλιά κινητά, το θεωρώ μπελά χωρίς λόγο. Ο άντρας μου έχει.

Έτσι είναι κ το δικό μου κινητό κ του άντρα μου!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...