Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παω προς διαζυγιο


Recommended Posts

Αγαπητή μου feather, 

 

Ο προβληματισμός σου μου χτύπησε ένα καμπανάκι, σκέψου ότι τόσο καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις αλλά τώρα πρώτη φορά έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να σου γράψω. 

 

Φύγε κορίτσι μου και φύγε νωρίς πριν είναι πια αργά, ο άνδρας σου δεν μου ακούγεται απλά ξιπασμενος αλλά επικίνδυνος. Αυτή η μεταστροφή του τον τελευταίο καιρό μου φαίνεται ύποπτη και δεν ξέρεις πότε μπορεί να του γυρίσει το μάτι και να ξεσπάσει πλέον και με σωματική βία πάνω σου, ειδικά αν καταλάβει ότι πας να του χαλάσεις την τέλεια εικόνα πού με τόσο κόπο στήνει τόσο καιρό.

 

Είμαι σίγουρη πως έχεις πολύ καλή αντίληψη και θα πράξεις γρήγορα και σωστά. Σου ευχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλα και να απαλλαγεις από όλο αυτό το βάρος και να χαμογελάσεις και πάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/8/2020 at 5:27 ΜΜ, feather είπε:

Καλησπερα, ευχαριστω για το ενδιαφερον! Εγιναν πολλα τη τελευταια εβδομαδα ετσι ξαφνικα. Τωρα δεν ειμαι καλα να γραψω. Εδω και τρεις μερες ποναει ολο μου το σωμα απο τη στεναχωρια λες και περασα αρρωστια. Να ηρεμησω λιγο και θα σας γραψω.

Επειδη αναφερθηκεσ σε αρρωστια..θα σου υπενθυμισω πωσ τα σημαντικα προβληματα..ειναι μονο τα θεματα υγειασ....αυτο σκεφτομαι κ εγω οταν με παιρνει απο κατω..ολα τα αλλα λυνονται...στασου δυνατη...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...