Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συζήτηση με τα παιδιά μας σχετική με το νηπιαγωγείο.


Recommended Posts

7 minutes ago, vicky86 said:

σε πηραν χαμπαρι γιοβαννα κ απο το φορουμ?:D

Είναι φοβερό! Μου έχουν πει ότι κάνει μπαμ και από την εμφάνιση, αλλά προφανώς κάνει μπαμ και από άλλα! Πώς το βρήκες Λουκουμαδάκι?

 

11 minutes ago, vicky86 said:

θα πρεπει να ρωτησω κ την μαμα μου:razz:αν κ τα αγορια ειναι λιγο διαφορετικα.τουλ θα σου λεω τι περναω με τον δικο μου,να ξερεις τι σε περιμενει μια κ ειναι ενα χρονο μεγαλύτερος

Και ο δικός σου σκορπιός? Α εντάξει, θα σε ρωτάω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Yovanna είπε:

Είναι φοβερό! Μου έχουν πει ότι κάνει μπαμ και από την εμφάνιση, αλλά προφανώς κάνει μπαμ και από άλλα! Πώς το βρήκες Λουκουμαδάκι?

 

Και ο δικός σου σκορπιός? Α εντάξει, θα σε ρωτάω!

ναι ναι,ειναι ο γιος μου κ εγω

εχω μια φιλη καρκινο,θα μπορουσε τωρα που το ξανασκεφτομαι,δ ειναι μαμα για να συγκρινω:P

Link to comment
Share on other sites

Οι τοξότες είναι πολυ στον κόσμο τους για να σκεφτούν τι θα πει ο κόσμος.

Επίσης συνήθως οι τοξότες επιλέγουν τις περισσότερες φορές να βλέπουν την θετική πλευρά της υπόθεσης, όχι την αρνητική.

λοιπόν....είναι προσγειωμένη, ρεαλίστρια, ισορροπημένη ...ζώδιο της γης είναι., αν δεν είναι ιχθύς του νερού, είναι ένα από τα τρία της γης!

χαχαχαχαχαχα

Στην εφηβεία πίστευα στα ζώδια έτσι τα έμαθα!! πλεόν ως ζώδιο της γης και εγώ προσγειώθηκα χαχαχαχαχ

@Έσπερος στα αλήθεια έχει φάει η αγωνία για το τι ζώδιο είσαι!!! πες μου σε παρακαλώ, στείλε το σε πμ αν δεν θες να το πεις δημόσια!!!χαχαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Έσπερος said:

Χαχαχαχα ιχθύς είμαι! 

Αχ είναι ωραίο να είσαι γυναίκα - μυστήριο. Αλλά όχι σε φόρουμ γονέων βρε παιδιά!

Εντάξει με παραδέχεσαι πεστο!!! μετά τον παρθένο ήταν δεύτερη επιλογή στα πρώτα ζωδιακά ποστ!!χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , kotsifikos είπε:

Οι τοξότες είναι πολυ στον κόσμο τους για να σκεφτούν τι θα πει ο κόσμος.

Επίσης συνήθως οι τοξότες επιλέγουν τις περισσότερες φορές να βλέπουν την θετική πλευρά της υπόθεσης, όχι την αρνητική.

λοιπόν....είναι προσγειωμένη, ρεαλίστρια, ισορροπημένη ...ζώδιο της γης είναι., αν δεν είναι ιχθύς του νερού, είναι ένα από τα τρία της γης!

χαχαχαχαχαχα

Στην εφηβεία πίστευα στα ζώδια έτσι τα έμαθα!! πλεόν ως ζώδιο της γης και εγώ προσγειώθηκα χαχαχαχαχ

@Έσπερος στα αλήθεια έχει φάει η αγωνία για το τι ζώδιο είσαι!!! πες μου σε παρακαλώ, στείλε το σε πμ αν δεν θες να το πεις δημόσια!!!χαχαχαχαχαχααχ

Σκέψου τι καταπίεση έχω φάει που ως τοξότης υπεραναλυω, σκέφτομαι το χειρότερο και μόνο στο κόσμο μου δε με λες. Αλλά έχω ταύρο ωροσκόπο :D

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vtgian said:

Σκέψου τι καταπίεση έχω φάει που ως τοξότης υπεραναλυω, σκέφτομαι το χειρότερο και μόνο στο κόσμο μου δε με λες. Αλλά έχω ταύρο ωροσκόπο :D

Να σου πω ότι δεν σε καταλαβαίνω..θα είναι ψέματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Έσπερος είπε:

Χαχαχαχα ιχθύς είμαι! 

Αχ είναι ωραίο να είσαι γυναίκα - μυστήριο. Αλλά όχι σε φόρουμ γονέων βρε παιδιά!

Το ξερα! Ιχθύς είναι ο άντρας μου και στάνταρ στο σχολείο όταν πάει τη μικρή δε θυμάται τι του είπε η δασκάλα! Έτσι όπως σας διαβάζω θα ξεκινήσω να αγοράζω αστρολόγο! Έχω μείνει πίσω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , maripoz είπε:

Για ταυρο. Ή σκορπιο ή διδυμο

Maripoz έχεις φοβερή διορατικοτητα .είμαι ταύρος με κόρη σκορπιο.το λέει κ το ψευδονυμο μου .Αυτό το s  μου το βάλε το φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Maripoz έχεις φοβερή διορατικοτητα .είμαι ταύρος με κόρη σκορπιο.το λέει κ το ψευδονυμο μου .Αυτό το s  μου το βάλε το φόρουμ.

αυτός ο κορέκτορας βρε παιδί μου εσένα σε κυνηγάει! 

Τώρα όμως μπερδεύτηκα γιατί νόμιζα ότι η κόρη σου είναι ίσα με τον γιο μου αλλά δεν είναι ίδιο ζώδιο. 

Εγώ ετνωμεταξύ είμαι τόσο άσχετη με τα ζώδια, που δεν θυμάμαι τι είναι ο γιος μου. δλδ θυμάμαι αλλά το μπερδεύω καμιά φορά με το ζώδιο του πρώην μου, για λόγους που δεν έχω καταλάβει. αν απαντήσω αφηρημένη δλδ, μπορεί και να σου πω ότι το παιδί είναι άλλο ζώδιο. τόσο άσχετη με το θέμα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 minutes ago, μαγιοπουλας said:

Maripoz έχεις φοβερή διορατικοτητα .είμαι ταύρος με κόρη σκορπιο.το λέει κ το ψευδονυμο μου .Αυτό το s  μου το βάλε το φόρουμ.

ημουν 100% σιγουρη οτι εισαι ταυρος :grin:! πραγματι τα σκορπιος και διδυμος τα σκεφτηκα για ωροσκοπο αλλα βιαζομουν πριν και ταεγραψα ολα μαζι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Έσπερος είπε:

αυτός ο κορέκτορας βρε παιδί μου εσένα σε κυνηγάει! 

Τώρα όμως μπερδεύτηκα γιατί νόμιζα ότι η κόρη σου είναι ίσα με τον γιο μου αλλά δεν είναι ίδιο ζώδιο. 

Εγώ ετνωμεταξύ είμαι τόσο άσχετη με τα ζώδια, που δεν θυμάμαι τι είναι ο γιος μου. δλδ θυμάμαι αλλά το μπερδεύω καμιά φορά με το ζώδιο του πρώην μου, για λόγους που δεν έχω καταλάβει. αν απαντήσω αφηρημένη δλδ, μπορεί και να σου πω ότι το παιδί είναι άλλο ζώδιο. τόσο άσχετη με το θέμα. 

Είναι περίπου ένα μήνα μεγαλύτερη.φοβερο όπως καταλαβαίνεις.:grin:

Τώρα όσο για τα υπολοιπα ,πάλι έγραψες.αν πας σε διαγωνισ.ο τρομαρισματος θα διαπρέψει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Είναι περίπου ένα μήνα μεγαλύτερη.φοβερο όπως καταλαβαίνεις.:grin:

Τώρα όσο για τα υπολοιπα ,πάλι έγραψες.αν πας σε διαγωνισ.ο τρομαρισματος θα διαπρέψει.

ε δεν ξέρω και ποιον μήνα είναι κάθε ζώδιο. αλλά όντως αυτά που δεν είναι του ίδιου  μήνα δεν τα θεωρώ συνομήλικα!

αλήθεια μμπερδεύω τα ζώδια. είανι 4σύλλαβα κ τα δύο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Έσπερος είπε:

ε δεν ξέρω και ποιον μήνα είναι κάθε ζώδιο. αλλά όντως αυτά που δεν είναι του ίδιου  μήνα δεν τα θεωρώ συνομήλικα!

αλήθεια μμπερδεύω τα ζώδια. είανι 4σύλλαβα κ τα δύο. 

Ναι.ο ενας μήνας έχει τεράστια διαφορά στο επίπεδο.η δικιά μου λύνει εξισώσεις.θα έπρεπε να είχαν φτιάξει σχολικές τάξεις ανά μήνα. :P

Έσπερος Κ υπόλοιπα κορίτσια πρέπει να έχουμε τρελό αναγνωστικό κοινό.θα μας διαβάζουν σαν το cosmopolitan.(έτσι μου χε πει οτο με διαβάζει μια κοπέλα σε pm παλια):grin:

πρίν από 6 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Ναι.ο ενας μήνας έχει τεράστια διαφορά στο επίπεδο.η δικιά μου λύνει εξισώσεις.θα έπρεπε να είχαν φτιάξει σχολικές τάξεις ανά μήνα. :P

Έσπερος Κ υπόλοιπα κορίτσια πρέπει να έχουμε τρελό αναγνωστικό κοινό.θα μας διαβάζουν σαν το cosmopolitan.(έτσι μου χε πει οτο με διαβάζει μια κοπέλα σε pm παλια):grin:

 

πρίν από 47 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Είναι περίπου ένα μήνα μεγαλύτερη.φοβερο όπως καταλαβαίνεις.:grin:

Τώρα όσο για τα υπολοιπα ,πάλι έγραψες.αν πας σε διαγωνισ.ο τρομαρισματος θα διαπρέψει.

Διαγωνισμό τρολαρισματος λέει ο κορρεκτορας

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Yovanna είπε:

Είναι φοβερό! Μου έχουν πει ότι κάνει μπαμ και από την εμφάνιση, αλλά προφανώς κάνει μπαμ και από άλλα! Πώς το βρήκες Λουκουμαδάκι?

 

Και ο δικός σου σκορπιός? Α εντάξει, θα σε ρωτάω!

Έχεις μια ηγετική αύρα και γράφεις όπως μιλάει η ξαδέρφη μου που είναι λιοντάρι. :ph34r:

4 ώρες πρίν, μαγιοπουλας είπε:

Maripoz έχεις φοβερή διορατικοτητα .είμαι ταύρος με κόρη σκορπιο.το λέει κ το ψευδονυμο μου .Αυτό το s  μου το βάλε το φόρουμ.

Ταύρος ε; Αγαπητό ζώδιο! Έχω πολλούς φίλους! 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , λουκουμαδάκι είπε:

Έχεις μια ηγετική αύρα και γράφεις όπως μιλάει η ξαδέρφη μου που είναι λιοντάρι. :ph34r:

Ταύρος ε; Αγαπητό ζώδιο! Έχω πολλούς φίλους! 

Ναι.η μας αγαπάνε πολύ η μας μισούν πολυ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρένθεση λίγο από τα ζώδια να πω και εγώ τον πόνο μου. Σήμερα χτύπησε η μικρή ένα 39αρι πυρετό! Έπεσε με το παυσίπονο και τώρα κοιμήθηκε απύρετη. Καλή μας σχολική χρονιά λοιπόν! Η παιδίατρος μου είπε ότι γίνεται ήδη χαμός στους σταθμούς και στα νηπιαγωγεία. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Anna3011 said:

Κορίτσια παρένθεση λίγο από τα ζώδια να πω και εγώ τον πόνο μου. Σήμερα χτύπησε η μικρή ένα 39αρι πυρετό! Έπεσε με το παυσίπονο και τώρα κοιμήθηκε απύρετη. Καλή μας σχολική χρονιά λοιπόν! Η παιδίατρος μου είπε ότι γίνεται ήδη χαμός στους σταθμούς και στα νηπιαγωγεία. 

γινεται χαμος απο ιωσεις γενικα η απο κορονοιο συγκεκριμενα ? περαστικα σας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , maripoz είπε:

γινεται χαμος απο ιωσεις γενικα η απο κορονοιο συγκεκριμενα ? περαστικα σας

Όχι κορονοιό. Οι κλασικές ιώσεις. Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...