Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορωνοιός και προληπτικά μέτρα


♥️T.son

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , λουκουμαδάκι είπε:

Συνάδελφος του συζύγου είχε τη γυναίκα του με κορονοιό δεν τους είπε κάτι έκανε μόνος τεστ πήγαινε κανονικά δουλειά κάποια στιγμή τους το είπε ότι τάχα δεν κόλλησε και μετά δύο μέρες βγήκε θετικός και σήμερα όλοι κάνανε το πρωί μοριακό να δουν αν κόλλησαν από την προηγούμενη εβδομάδα. Κάνανε και ραπίντ αρνητικά ευτυχώς όλοι οπότε περιμένουμε τα σημερινά να δούμε αν είχε διασπορά και σε μας. 

Να σε ρωτήσω σε πόσες μέρες από το κρούσμα που μάθατε βγήκε θετικό το μοριακό σας; 

Σήμερα βγήκε θετικό το ραπιντ κ το βράδυ θα έχουμε τα αποτελέσματα του μοριακού

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 14,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 44 λεπτά , marakiz είπε:

Να σου πω την αλήθεια ήμουν πολύ ψύχραιμη κ τωρα έχω αρχίσει να αγχώνομαι κάπως, ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά, κ αν κολλήσουμε οι γονείς να το περάσουμε κ εμείς ελαφρά.

περαστικα κ ευχομαι να το περασετε αν κολλησετε παρα πολυ ελαφρα

τουλ οσα παιδακια ξερω ετσι το περνανε

εγω δ τα χωρισα στον υπνο,αεριζα πολυ στο σπιτι,δ της εβαλα μασκα.περνουσαν χρονο μαζι,απλα τους ειπα οχι ολο αγκαλια φιλια κ τετοια.τονισα να μην πινουν απο το ιδιο νερο,να μην αναταλλαζουν στο φαι.κ παθαινω σοκ με τον μικρο που πηρε το μπουκαλι της μια μερα μεσα στην καραντινα.ε ξεχασα μου λεει.ευτυχως φανηκε οτι δ κολλησε κανεις,εγω κ ο μικρος τπτ απο συμπτωματα κ αρνητικα σελφ.ο αντρας μου κ με μοριακο αρνητικος.ειχαμε 2μ εμβολιασμενοι

Link to comment
Share on other sites

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Lenia16 είπε:

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

Ωχχχ νόσησε ο αντρας σου?? Η μικρη???

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Lenia16 είπε:

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

 

Λεεεενια! Με το καλό! Μ' έναν πόνο (που το ξέρω ότι είναι χαζή ευχή γιατί ξέρουμε ότι δεν γίνεται, αλλά ας είναι όσο λιγότεροι γίνεται)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

49 minutes ago, Lenia16 said:

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

Λένια με το καλόοοοο!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Lenia16 είπε:

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

Γεννάς; όλα να πάνε τέλεια!!! Αν είναι να έρθει τώρα με το καλό να έρθει! είναι δύσκολες συνθήκες καταλαβαίνουμε όλες! υπομονή! να είναι και ο άντρας σου εντελώς σίγουρος και υγιής! Τις ευχές μας! 

Κράτα το

Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lenia16 είπε:

@marakiz περαστικά κ εύχομαι να μην κολλήσετε οι υπόλοιποι. Μην ανησυχείς, το παιδί το πιο πιθανό είναι ότι δε θα έχει σχεδόν τίποτα από συμπτώματα. Το pcr χρειάζεται πλεον για να βγάλεις πιστοποιητικό νόσησης οπότε αν βγείτε θετικοί στο ραπιντ θέλει κ μοριακό. Το εμβόλιο πάει μετά από 3 μηνες. Τον άντρα μου δεν τον πήρε ποτέ ο εοδυ ούτε η πολιτική προστασία. 

Εν τω μεταξύ νομίζω ότι έχουν αρχίσει οι πόνοι μου κ ο άντρας μου είναι ακόμα καραντίνα :wacko:

με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiz είπε:

Ωχχχ νόσησε ο αντρας σου?? Η μικρη???

Όλοι νοσησαμε. Ευτυχώς πολύ ελαφριά, είμαστε αρνητικοί πλέον. Κ εσύ μην ανησυχείς καθόλου.

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες, θα ενημερώσω! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 25 λεπτά , Lenia16 είπε:

Όλοι νοσησαμε. Ευτυχώς πολύ ελαφριά, είμαστε αρνητικοί πλέον. Κ εσύ μην ανησυχείς καθόλου.

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες, θα ενημερώσω! 

Μα καλά πόσα έχασα;; Δεν είναι να μην διαβάζεις εδώ μέσα! :P

Θυμάμαι που ήταν να εμβολιαστείς, κόλλησες πριν προλάβεις;;

Όπως και να έχει, με το καλό, να έχεις μια όμορφη γέννα και... καλά ξενύχτια, ξέρεις εσύ! 

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ όλες για τα περαστικά σας!

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , marakiz είπε:

Μα καλά πόσα έχασα;; Δεν είναι να μην διαβάζεις εδώ μέσα! :P

Θυμάμαι που ήταν να εμβολιαστείς, κόλλησες πριν προλάβεις;;

Όπως και να έχει, με το καλό, να έχεις μια όμορφη γέννα και... καλά ξενύχτια, ξέρεις εσύ! 

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ όλες για τα περαστικά σας!

Μαράκιζ περαστικά και γρηγορα! Νοσησαμε κι εμείς οικογένειακα πρόσφατα ευτυχώς το περάσαμε όλοι ελαφριά (ούτε βήχα δεν κάναμε ) αλλά ήμασταν σε επιφυλακή με θερμόμετρα, τσάγια και βιταμίνες όλη μέρα.  

 

Ο μικρός ανέβασε λίγα δέκατα (37 και κατι) για μια μισή μέρα μετά μόνο λίγο μπούκωμα. Μίλα με παιδίατρο για να σε κατευθύνει καλύτερα.

 

Οι εμβολιασμενοι της οικογένειας κυκλοφορούν κανονικά με αρνητικό ραπίντ, οι ανεμβολιαστοι μπαίνουν καραντίνα για δέκα μέρες ( και τρεις μερες απυρετοι για να βγουν). 

 

Να ρωτήσω όσες νοσησατε η γεύση και η όσφρηση ποτέ επανέρχονται? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Lenia16 είπε:

Όλοι νοσησαμε. Ευτυχώς πολύ ελαφριά, είμαστε αρνητικοί πλέον. Κ εσύ μην ανησυχείς καθόλου.

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες, θα ενημερώσω! 

Με το καλό!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , marakiz είπε:

Μα καλά πόσα έχασα;; Δεν είναι να μην διαβάζεις εδώ μέσα! :P

Θυμάμαι που ήταν να εμβολιαστείς, κόλλησες πριν προλάβεις;;

Όπως και να έχει, με το καλό, να έχεις μια όμορφη γέννα και... καλά ξενύχτια, ξέρεις εσύ! 

Κορίτσια μου ευχαριστώ πολύ όλες για τα περαστικά σας!

Κόλλησα μια βδομάδα πριν τη 2η δοση:roll:

@Mama_Anesti_ εγώ δεν έχω ακόμα όσφρηση, γεύση κανονικά. 14 μέρες έχουν περάσει. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Lenia16 είπε:

Κόλλησα μια βδομάδα πριν τη 2η δοση:roll:

@Mama_Anesti_ εγώ δεν έχω ακόμα όσφρηση, γεύση κανονικά. 14 μέρες έχουν περάσει. 

 

 

Αυτό με την όσφρηση είναι πολύ άσχημο. Να βάζεις άρωμα μπροστά στην μύτη και να μην μυρίζεις τίποτα! Ούτε την μυρωδιά του παιδιού σου! Δεν το πίστευα! Τώρα έχω γεύση και μυρίζω αλλά όχι όπως πριν, σε λίγες μέρες κλείνω ένα μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Mama_Anesti_ είπε:

Μαράκιζ περαστικά και γρηγορα! Νοσησαμε κι εμείς οικογένειακα πρόσφατα ευτυχώς το περάσαμε όλοι ελαφριά (ούτε βήχα δεν κάναμε ) αλλά ήμασταν σε επιφυλακή με θερμόμετρα, τσάγια και βιταμίνες όλη μέρα.  

 

Ο μικρός ανέβασε λίγα δέκατα (37 και κατι) για μια μισή μέρα μετά μόνο λίγο μπούκωμα. Μίλα με παιδίατρο για να σε κατευθύνει καλύτερα.

 

Οι εμβολιασμενοι της οικογένειας κυκλοφορούν κανονικά με αρνητικό ραπίντ, οι ανεμβολιαστοι μπαίνουν καραντίνα για δέκα μέρες ( και τρεις μερες απυρετοι για να βγουν). 

 

Να ρωτήσω όσες νοσησατε η γεύση και η όσφρηση ποτέ επανέρχονται? 

Κι ο μεγάλος μου δέκατα έχει από το πρωί, από όρεξη μια χαρά. Μίλησα με παιδίατρο, δεν μου είπε να κάνω κάτι, μόνο να προσέχουμε αν κάνει 3 μέρες πυρετό ή έχει δύσπνοια. Και να πάω και τον μικρό για ράπιντ, μην τυχόν έχει κι αυτός. Ο μικρός εν τω μεταξύ είναι κανα μήνα άρρωστος, μάλλον έχει απανωτές ιώσεις γιατί είχε διάφορες διακυμάνσεις. Τώρα του έχει μείνει μόνο μπούκωμα, χωρίς μίξες. ΓΙα να δούμε.  Βιταμίνες τι παίρνατε?

 

Έχω διάφορα συναισθήματα. Το πρωί ήμουν πολύ ψύχραιμη. Μετά με έπιασε ανησυχία, όχι τόσο για τα παιδιά, φοβάμαι μην πάθω κάτι εγώ (όχι να πεθάνω) και ποιος θα τα φροντίσει, επί του πρακτικού δηλαδή. Μετα με έπιασαν τα νεύρα μου. Όλες τις γιορτές μέσα και μόνοι μας, λες και δεν έχουμε περασει αρκετά μέσα και μόνοι μας.. Οκ, το χωνεύω αυτό σιγά σιγά. Να μαστε καλά και οκ. Τώρα έχω αγωνία, τι θα δείξει το τεστ του μικρού και γενικά πως θα κυλήσουν οι μέρες για μας. 

TmO0p3.png Ο τρόπος που μιλάμε στα παιδιά μας, γίνεται η εσωτερική τους φωνή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marakiz είπε:

Κι ο μεγάλος μου δέκατα έχει από το πρωί, από όρεξη μια χαρά. Μίλησα με παιδίατρο, δεν μου είπε να κάνω κάτι, μόνο να προσέχουμε αν κάνει 3 μέρες πυρετό ή έχει δύσπνοια. Και να πάω και τον μικρό για ράπιντ, μην τυχόν έχει κι αυτός. Ο μικρός εν τω μεταξύ είναι κανα μήνα άρρωστος, μάλλον έχει απανωτές ιώσεις γιατί είχε διάφορες διακυμάνσεις. Τώρα του έχει μείνει μόνο μπούκωμα, χωρίς μίξες. ΓΙα να δούμε.  Βιταμίνες τι παίρνατε?

 

Έχω διάφορα συναισθήματα. Το πρωί ήμουν πολύ ψύχραιμη. Μετά με έπιασε ανησυχία, όχι τόσο για τα παιδιά, φοβάμαι μην πάθω κάτι εγώ (όχι να πεθάνω) και ποιος θα τα φροντίσει, επί του πρακτικού δηλαδή. Μετα με έπιασαν τα νεύρα μου. Όλες τις γιορτές μέσα και μόνοι μας, λες και δεν έχουμε περασει αρκετά μέσα και μόνοι μας.. Οκ, το χωνεύω αυτό σιγά σιγά. Να μαστε καλά και οκ. Τώρα έχω αγωνία, τι θα δείξει το τεστ του μικρού και γενικά πως θα κυλήσουν οι μέρες για μας. 

Περαστικά σε όλους σας βρε κορίτσια.

Ειδικά αυτές τις μέρες θα πρέπει να είναι πολύ πιο μοναχικό κ δυσβάσταχτο.

Εντωμεταξυ ο Σαριγιανης χτυπιέται για λοκνταουν κ χαμό.

Αυτή τη στιγμή ακούω τον Αδωνη κ δεν δείχνει να έχουν πρόθεση για λοκντάουν. 

Είναι ο.ως κ ο σαρηγιαμηςψπρακτικα στον κόσμο του.

 

Link to comment
Share on other sites

ε σου λεει αφου θα ερθει με την νεα χρονια,ας το κανουμε τωρα μπας κ γλιτωσει κανεις

εγω μεχρι κ την δευτερα δ το πιστευα οτι θα εχουν σχολειο μεχρι τελευταια μερα.ασε που σαν οικογενεια εχουμε 1,5μηνα να αρρωστησουμε κ δ το περιμενα,χαλια μας πηγε η χρονια στις αρχες

ο σαρηγιαννης ειναι στον κοσμο του η ολοι οι υπολοιποι;:confused:

εγω περιμενω απλα να μας κλεισουν μετα τις γιορτες

στα σχολεια παντως συμβουλευουν να παρουν ολα τα βιβλια σπιτι,μην αφησουν τπτ στην ταξη:roll:

@marakizαπολυτα κατανοητες οι σκεψεις σου.αρχικα σκεφτεσαι να το περασουν ελαφρα,κατα δευτερον να μπορεις να τους φροντισεις αν κολλησετε.κ φυσικα οταν σκεφτεσαι οτι θα ειστε καραντινα γιορτινες μερες,δ ειναι ευκολο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , vicky86 είπε:

ε σου λεει αφου θα ερθει με την νεα χρονια,ας το κανουμε τωρα μπας κ γλιτωσει κανεις

εγω μεχρι κ την δευτερα δ το πιστευα οτι θα εχουν σχολειο μεχρι τελευταια μερα.ασε που σαν οικογενεια εχουμε 1,5μηνα να αρρωστησουμε κ δ το περιμενα,χαλια μας πηγε η χρονια στις αρχες

ο σαρηγιαννης ειναι στον κοσμο του η ολοι οι υπολοιποι;:confused:

εγω περιμενω απλα να μας κλεισουν μετα τις γιορτες

στα σχολεια παντως συμβουλευουν να παρουν ολα τα βιβλια σπιτι,μην αφησουν τπτ στην ταξη:roll:

@marakizαπολυτα κατανοητες οι σκεψεις σου.αρχικα σκεφτεσαι να το περασουν ελαφρα,κατα δευτερον να μπορεις να τους φροντισεις αν κολλησετε.κ φυσικα οταν σκεφτεσαι οτι θα ειστε καραντινα γιορτινες μερες,δ ειναι ευκολο

Όταν λέω ότι είναι στον κόσμο του,εννοώ ότι προτείνει πράγματα που η οικονο.ια δεν τα αντεχει

Τώρα. Όλες διαβασα οτι η ο εντοπίστηκε στα λύματα της Θεσσαλονίκης.

Link to comment
Share on other sites

@marakiz περαστικά. Ελπίζω να το περάσει όσο πιο γρήγορα και ανώδυνα.  Πράγματι ατυχία, να συμβει τωρα στις γιορτές ,κράτησε δυνάμεις να περάσουν όλα με το καλό και να οργανώσετε κάτι όλοι μαζί αμέσως μετά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Όταν λέω ότι είναι στον κόσμο του,εννοώ ότι προτείνει πράγματα που η οικονο.ια δεν τα αντεχει

Τώρα. Όλες διαβασα οτι η ο εντοπίστηκε στα λύματα της Θεσσαλονίκης.

ενταξει καποια που προτεινονται κ μαλλον θα τα κανουν με την νεα χρονια δ επηρεαζουν τοσο την οικονομια.ετσι κ αλλιως δ λενε για κλειστα καταστηματα(δ εχω ακουσει κτ τετοιο).αλλα για μασκα εξω,διπλη η πιο καλη σε μμμ,τηλεργασια,υποχρεωτικο εμβολιο ανω των 50,οχι πληροτητα σε εσ.χωρους,ισως να κλεινει η εστιαση μετα τις 11,τεστ σε εμβολιασμενους κ τηλεκπαιδευση(το μονο που δ θελω)

δ πιστευω αυστηρο λοκ νταουν οπως ειχαμε,απλα περισσοτερους περιορισμους

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marakiz είπε:

Κι ο μεγάλος μου δέκατα έχει από το πρωί, από όρεξη μια χαρά. Μίλησα με παιδίατρο, δεν μου είπε να κάνω κάτι, μόνο να προσέχουμε αν κάνει 3 μέρες πυρετό ή έχει δύσπνοια. Και να πάω και τον μικρό για ράπιντ, μην τυχόν έχει κι αυτός. Ο μικρός εν τω μεταξύ είναι κανα μήνα άρρωστος, μάλλον έχει απανωτές ιώσεις γιατί είχε διάφορες διακυμάνσεις. Τώρα του έχει μείνει μόνο μπούκωμα, χωρίς μίξες. ΓΙα να δούμε.  Βιταμίνες τι παίρνατε?

 

Έχω διάφορα συναισθήματα. Το πρωί ήμουν πολύ ψύχραιμη. Μετά με έπιασε ανησυχία, όχι τόσο για τα παιδιά, φοβάμαι μην πάθω κάτι εγώ (όχι να πεθάνω) και ποιος θα τα φροντίσει, επί του πρακτικού δηλαδή. Μετα με έπιασαν τα νεύρα μου. Όλες τις γιορτές μέσα και μόνοι μας, λες και δεν έχουμε περασει αρκετά μέσα και μόνοι μας.. Οκ, το χωνεύω αυτό σιγά σιγά. Να μαστε καλά και οκ. Τώρα έχω αγωνία, τι θα δείξει το τεστ του μικρού και γενικά πως θα κυλήσουν οι μέρες για μας. 

Παίρναμε βιταμίνες c κ d. Στον μικρό εστιβα απαραίτητα δύο φορές την μέρα πορτοκαλάδα γιατί δεν του έδινα βιταμίνες extra. Αυτό είχε πει η παιδίατρος και πώς τα μικρα παιδιά συνήθως το περνάνε πολύ ήπια. 

 

Στην αρχή είναι λογικοτατες οι ψυχολογικές διακυμάνσεις. Είναι μια πρωτόγνωρη κατάσταση, έχουμε ακούσει και τόσα πολλά, είμαστε τρομοκρατημένοι. Ψυχραιμία, ηρεμία και οι μέρες θα περάσουν. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2021 at 9:26 ΜΜ, Mama_Anesti_ είπε:

Παίρναμε βιταμίνες c κ d. Στον μικρό εστιβα απαραίτητα δύο φορές την μέρα πορτοκαλάδα γιατί δεν του έδινα βιταμίνες extra. Αυτό είχε πει η παιδίατρος και πώς τα μικρα παιδιά συνήθως το περνάνε πολύ ήπια. 

 

Στην αρχή είναι λογικοτατες οι ψυχολογικές διακυμάνσεις. Είναι μια πρωτόγνωρη κατάσταση, έχουμε ακούσει και τόσα πολλά, είμαστε τρομοκρατημένοι. Ψυχραιμία, ηρεμία και οι μέρες θα περάσουν. 

 

 

Πως τα πατε?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα κατέβω για ράπιντ σε λίγο γιατί από χθες βήχω και χθες έκανα και 37,5.. Προφανώς κόλλησα για ακόμη μια φορά από τον μικρό, αλλά δεν ξέρεις ποτέ. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...