Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κορωνοιός και προληπτικά μέτρα


♥️T.son

Recommended Posts

2 hours ago, kotsifikos said:

Εγώ ελπίζω και εύχομαι να μην κλείσουν τα σχολεία, ιδανικά θα ήθελα να ανέβει το ποσοστό του εμβολιασμού και να γυρίσουμε στην καθημερινότητα μας.

Θεωρώ μεγάλο σφάλμα να μας κλείσουν πάλι, ας κάνουν τον εμβολιασμό υποχρεωτικό για τις ηλικιακές ομάδες που κινδυνεύουν περισσότερο, δεν γίνεται λοιπόν να έχουμε τα παιδιά μας για τρίτη χρονιά ταμπουρωμένα σπίτι και συγκεκριμένη μερίδα κόσμου να αρνείται να κάνει το εμβόλιο επειδή φοβάται τι θα πάθει, αλήθεια στο δικό μου μυαλό είναι παράλογο. Για να μη παρεξηγηθώ δεν υποτιμώ καθόλου τον κάθε ένα που δεν θέλει να εμβολιαστεί, όμως αρνούμαι να βάλω πάλι τη ζωή μας στο pause γιατί κάποιοι θέλουν να κάνουν τους επαναστάτες.

Συμφωνώ απόλυτα αλλά δυστυχώς αυτό γίνεται . Την πληρώνουν πάντα οι σωστοι κ οι απροστάτευτοι.Ο γιος μου που είναι 5 χρ.  κ δεν έχει καν την επιλογή να εμβολιαστεί, αυτή τη στιγμή χάνει το σχολείο τού (βρέθηκε και δεύτερο κρούσμα) επειδή στην περιοχή μας δεν πιστεύουν στον κορονοιο και δεν φορούν μάσκες, δεν προσέχουν γενικά, και επειδή η 70χρονη γιαγιά του που φυσικά δεν έχει εμβολιαστεί πιστεύει στα τσιπακια και τον bill gates. Η Ελλάδα είναι το δίκιο του παραβατη και το δίκιο του....μπιπ... ξέρετε ποιού!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 14,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

7 hours ago, Έσπερος said:

στο νησί μας ο εμβολιασμός των άνω των 60 είναι 90%, υψηλότερος απο τον μ.ο. της χώρας. παρολο που η Εκκλησθα δεν έχει ενθαρρύνει ιδιαίτερα κ ξέρουμε ότι επηρεάζει πολύ τον κόσμο, κ φυσικά λόγω της σχετικησ απομόνωσης (και της ψευδαίσθησης αυτής), ο κόσμος δεν θα έλεγα ότι φοβάται πολύ τον ιό, μαλλον τος επιπτώσεις στον τουρισμό φοβάται. Κι όμως οι μεγάλοι το έκαναν ή τους έπεισαν να το κάνουν (κ ξέρω κ ανεμβολιαστους σχεδον αρνητές του εμβολίου που έστειλαν τους γονείς τους να εμβολιαστούν). Ο φόβος, ο μόνιμος φόβος εδω, ότι θα σου συμβεί κάτι επείγον ακόμα και μικρησ σοβαρότητας κ θα ψάχνουν ελικόπτερο ή σκάφος για να φύγεις, φαίνεται ότι λειτούργησε. Το θέμα είναι πού πηγάζει η ψευδαίσθηση πολλών άλλων, ότι το θέμα δεν τους αγγίζει… 

A ειστε σε κυκλαδονησι; Επιτρεπεται να ρωτησω ποιο; Κι εγω απο νησι αλλα δε ζω πια εκει, Βορειο Αιγαιο και τα παμε χαλια απο εμβολιασμο.

Εχει και τα καλα ο τουρισμος, Μυκονος, Παρος κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ο γιος μου ξύπνησε με πόνο στην κοιλιά και δέκατα..έκανα σελφ τεστ και ήταν αρνητικό. Θα τον πάει ο άντρας μου αργότερα για ραπιτν, άντε δούμε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, kotsifikos said:

Σήμερα ο γιος μου ξύπνησε με πόνο στην κοιλιά και δέκατα..έκανα σελφ τεστ και ήταν αρνητικό. Θα τον πάει ο άντρας μου αργότερα για ραπιτν, άντε δούμε πάλι.

Δεν θα είναι κάτι! Όταν λες δέκατα? Έχεις αξιόπιστο θερμόμετρο? Και μένα 3 μέρες τώρα μου λέει ότι πονάει η κοιλιά του, του λέω πάμε τουαλέτα, δεν θέλω μου λέει, και λίγα λεπτά μετά το ξεχνάει. Οπότε δεν ξέρω αν όντως πονάει. Και μένα χθες βράδυ έκανε 37,3 (ή έτσι τουλάχιστον έδειξε το θερμόμετρο) , αλλά σήμερα μόλις ξύπνησε έδειξε 36,6, οπότε τον έστειλα σχολείο. Πολλή μύξα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Yovanna said:

Δεν θα είναι κάτι! Όταν λες δέκατα? Έχεις αξιόπιστο θερμόμετρο? Και μένα 3 μέρες τώρα μου λέει ότι πονάει η κοιλιά του, του λέω πάμε τουαλέτα, δεν θέλω μου λέει, και λίγα λεπτά μετά το ξεχνάει. Οπότε δεν ξέρω αν όντως πονάει. Και μένα χθες βράδυ έκανε 37,3 (ή έτσι τουλάχιστον έδειξε το θερμόμετρο) , αλλά σήμερα μόλις ξύπνησε έδειξε 36,6, οπότε τον έστειλα σχολείο. Πολλή μύξα βέβαια.

Είχε 37,8 (η φυσιολογική του θερμοκρασία είναι 35,7-36 οπότε με το 37,8 είναι χάλια ο καημένος! Όντως πονάει γιατί ξύπνησε μέσα στην νύχτα και έκλαιγε,  περιμένω να δω πως θα πάει μέχρι το μεσημέρι, τώρα είναι ήρεμος και ευτυχώς δεν ανέβασε πυρετό, παρέμεινε στα δέκατα. Να μας έχει κάτσει το τζοκερ και να κόλλησε πάλι κορονοιό? ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , kotsifikos είπε:

Είχε 37,8 (η φυσιολογική του θερμοκρασία είναι 35,7-36 οπότε με το 37,8 είναι χάλια ο καημένος! Όντως πονάει γιατί ξύπνησε μέσα στην νύχτα και έκλαιγε,  περιμένω να δω πως θα πάει μέχρι το μεσημέρι, τώρα είναι ήρεμος και ευτυχώς δεν ανέβασε πυρετό, παρέμεινε στα δέκατα. Να μας έχει κάτσει το τζοκερ και να κόλλησε πάλι κορονοιό? ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.

Ψυχραιμία! Κυκλοφορεί και γαστρεντερίτιδα.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, kotsifikos said:

Είχε 37,8 (η φυσιολογική του θερμοκρασία είναι 35,7-36 οπότε με το 37,8 είναι χάλια ο καημένος! Όντως πονάει γιατί ξύπνησε μέσα στην νύχτα και έκλαιγε,  περιμένω να δω πως θα πάει μέχρι το μεσημέρι, τώρα είναι ήρεμος και ευτυχώς δεν ανέβασε πυρετό, παρέμεινε στα δέκατα. Να μας έχει κάτσει το τζοκερ και να κόλλησε πάλι κορονοιό? ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω.

Α, αν έχει τόσο χαμηλή φυσιολογική, τότε το 37,8 είναι πυρετός. Ο δικός μου έχει φυσιολογική 36,6-36,9. Πήγε τουλέτα? Μη σκέφτεσαι για κοβιντ. Γίνεται χαμός από ιώσεις!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Yovanna said:

Α, αν έχει τόσο χαμηλή φυσιολογική, τότε το 37,8 είναι πυρετός. Ο δικός μου έχει φυσιολογική 36,6-36,9. Πήγε τουλέτα? Μη σκέφτεσαι για κοβιντ. Γίνεται χαμός από ιώσεις!

έχει πάει 7-8 φορές, έχει συμπτώματα γαστρεντερίτιδας, πέρασε όμως και πριν δύο μήνες περίπου (αν θυμάμαι καλά), απλά με έχει αγχώσει το γεγονός ότι ένα από τα συμπτώματα του κοβιντ είναι και αυτό, και τώρα είμαστε στο εξάμηνο από την νόσηση του οπότε θα μπορούσε να είναι και αυτό, δυστυχώς. Ευελπιστώ να μην είναι, δεν θα ήθελα να το περάσει δεύτερη φορά, ιδανικά θα ήθελα να προλάβω να τον εμβολιάσω.

Link to comment
Share on other sites

@kotsifikos , περαστικά, ελπιζω να είναι μια απλή ίωση και να περάσει όσο το δυνατόν χωρίς ταλαιπωρία.

 

Αυτές τις μέρες που έχω το γιο μου στο σπίτι, λόγω του ότι βρέθηκαν δύο κρούσματα (για την ώρα) στο προνήπιο, σκεφτόμουν αυτό που έκανε το υπουργείο με το 50 τις εκατό (συν ένα, λες και πρόκειται για εκλογή προέδρου). Εσείς πώς το βλέπετε; Συνήθως ένα δύο κρούσματα να βρεθούν για καμιά βδομάδα άτυπα κλείνει το τμήμα γιατί δεν τα πάει κανείς, κ ακριβώς επειδή είναι άτυπο κλείσιμο οι γονείς δε δικαιούνται ούτε άδεια ειδικού σκοπού ούτε τίποτα , κ παράλληλα δεν τρέχει καν τηλεκπαίδευση να πεις ότι το παιδί που είναι σπίτι δεν θα χάσει τελείως επαφή. Και παράλληλα το υπουργείο καυχιέται ότι έχει μόνο οχτώ σχολεία στη χώρα κλειστά... πανέξυπνο!  Ας πάνε 75 τις εκατό το ποσοστό και μετά.θα καυχιουνται ότι δεν έκλεισε κανένα τμήμα! Παράλληλα σύμπαντα...

Η γνω μη μου πάντως ειναι πως έτσι όπως είναι η κατάσταση οι γονείς κάποια στιγμή θα αναισθοτοποιηθουμε και στο άκουσμα κρουσματος συμμαθητή απλά θα κάνουμε rapid και θα το στέλνουμε.κανοντας το σταυρό μας. Και για να μην χανει συνέχεια το μάθημα και γιατί θα μας έχουν τελειώσει οι άδειες. Εξάλλου χωρίς lockdown θα κολλήσουμε όλοι, εγώ πλέον έτσι πιστεύω.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Sunshine8 είπε:

@kotsifikos , περαστικά, ελπιζω να είναι μια απλή ίωση και να περάσει όσο το δυνατόν χωρίς ταλαιπωρία.

 

Αυτές τις μέρες που έχω το γιο μου στο σπίτι, λόγω του ότι βρέθηκαν δύο κρούσματα (για την ώρα) στο προνήπιο, σκεφτόμουν αυτό που έκανε το υπουργείο με το 50 τις εκατό (συν ένα, λες και πρόκειται για εκλογή προέδρου). Εσείς πώς το βλέπετε; Συνήθως ένα δύο κρούσματα να βρεθούν για καμιά βδομάδα άτυπα κλείνει το τμήμα γιατί δεν τα πάει κανείς, κ ακριβώς επειδή είναι άτυπο κλείσιμο οι γονείς δε δικαιούνται ούτε άδεια ειδικού σκοπού ούτε τίποτα , κ παράλληλα δεν τρέχει καν τηλεκπαίδευση να πεις ότι το παιδί που είναι σπίτι δεν θα χάσει τελείως επαφή. Και παράλληλα το υπουργείο καυχιέται ότι έχει μόνο οχτώ σχολεία στη χώρα κλειστά... πανέξυπνο!  Ας πάνε 75 τις εκατό το ποσοστό και μετά.θα καυχιουνται ότι δεν έκλεισε κανένα τμήμα! Παράλληλα σύμπαντα...

Η γνω μη μου πάντως ειναι πως έτσι όπως είναι η κατάσταση οι γονείς κάποια στιγμή θα αναισθοτοποιηθουμε και στο άκουσμα κρουσματος συμμαθητή απλά θα κάνουμε rapid και θα το στέλνουμε.κανοντας το σταυρό μας. Και για να μην χανει συνέχεια το μάθημα και γιατί θα μας έχουν τελειώσει οι άδειες. Εξάλλου χωρίς lockdown θα κολλήσουμε όλοι, εγώ πλέον έτσι πιστεύω.

 

Ναι κ γω συμφωνω. Δεν υπαρχει κανενα νοημα γενικα… Σιγουρα θα το περασουμε οι περισσοτεροι. Ουτε η μασκα θεωρω οτι τα προστατευει, ειναι απλα για να λεμε οτι κατι κανουμε.

Εδω βδομαδα παρα βδομαδα η δικη μου μικρη κολλαει ιωση. Οι γονεις που εργαζονται ειναι σε μονιμη βαση ξεκρεμαστοι, απορω δλδ τι λυσεις υπαρχουν γι αυτα τα παιδακια που χανουν συνεχεια μαθηματα.

Επεξεργάστηκαν by HopeA
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , Sunshine8 είπε:

@kotsifikos , περαστικά, ελπιζω να είναι μια απλή ίωση και να περάσει όσο το δυνατόν χωρίς ταλαιπωρία.

 

Αυτές τις μέρες που έχω το γιο μου στο σπίτι, λόγω του ότι βρέθηκαν δύο κρούσματα (για την ώρα) στο προνήπιο, σκεφτόμουν αυτό που έκανε το υπουργείο με το 50 τις εκατό (συν ένα, λες και πρόκειται για εκλογή προέδρου). Εσείς πώς το βλέπετε; Συνήθως ένα δύο κρούσματα να βρεθούν για καμιά βδομάδα άτυπα κλείνει το τμήμα γιατί δεν τα πάει κανείς, κ ακριβώς επειδή είναι άτυπο κλείσιμο οι γονείς δε δικαιούνται ούτε άδεια ειδικού σκοπού ούτε τίποτα , κ παράλληλα δεν τρέχει καν τηλεκπαίδευση να πεις ότι το παιδί που είναι σπίτι δεν θα χάσει τελείως επαφή. Και παράλληλα το υπουργείο καυχιέται ότι έχει μόνο οχτώ σχολεία στη χώρα κλειστά... πανέξυπνο!  Ας πάνε 75 τις εκατό το ποσοστό και μετά.θα καυχιουνται ότι δεν έκλεισε κανένα τμήμα! Παράλληλα σύμπαντα...

Η γνω μη μου πάντως ειναι πως έτσι όπως είναι η κατάσταση οι γονείς κάποια στιγμή θα αναισθοτοποιηθουμε και στο άκουσμα κρουσματος συμμαθητή απλά θα κάνουμε rapid και θα το στέλνουμε.κανοντας το σταυρό μας. Και για να μην χανει συνέχεια το μάθημα και γιατί θα μας έχουν τελειώσει οι άδειες. Εξάλλου χωρίς lockdown θα κολλήσουμε όλοι, εγώ πλέον έτσι πιστεύω.

 

Ναι.σε μη ελεγχόμενους χώρους θα κολλήσουμε.κ αν δεν επιβληθεί πλήρη υποχρε τικη τηλεργασια πλην σχολείων κ τομέων όπου επιβάλλεται η φυσική παρουσια θαψειναι τεράστιο το πρόβλημα.

πρίν από 14 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Ναι.σε μη ελεγχόμενους χώρους θα κολλήσουμε.κ αν δεν επιβληθεί πλήρη υποχρε τικη τηλεργασια πλην σχολείων κ τομέων όπου επιβάλλεται η φυσική παρουσια θαψειναι τεράστιο το πρόβλημα.

Θα αναγκαστούμε οι λογικοί να μπούμε σε προσωπικό λοκνταουν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Ναι.σε μη ελεγχόμενους χώρους θα κολλήσουμε.κ αν δεν επιβληθεί πλήρη υποχρε τικη τηλεργασια πλην σχολείων κ τομέων όπου επιβάλλεται η φυσική παρουσια θαψειναι τεράστιο το πρόβλημα.

Θα αναγκαστούμε οι λογικοί να μπούμε σε προσωπικό λοκνταουν

Ηδη εχουμε αναγκαστει

εγω φοβαμαι πολυ για τους γονεις μου κ παρολο που χρειαζομαι βοηθεια δεν τους βλεπω σχεδον καθολου. Και ψυχολογικα δε βοηθαει ολο αυτο το κλιμα

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στον μικρό, kotsifikos! 

Εγώ πάλι θεωρώ ότι η σωστή χρήση της μάσκας προστατεύει σε μεγάλο βαθμό. Συμφωνώ πάντως για την τηλεργασία όπου μπορεί να γίνει χωρίς προβλήματα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , HopeA είπε:

Ηδη εχουμε αναγκαστει

εγω φοβαμαι πολυ για τους γονεις μου κ παρολο που χρειαζομαι βοηθεια δεν τους βλεπω σχεδον καθολου. Και ψυχολογικα δε βοηθαει ολο αυτο το κλιμα

Φυσικά κ δεν κινούμαστε με άνεση.κραταμε σε επίπεδο ψυχαγωγίας τα απαραίτητα γιατί δεν γίνεται αλλιώς.

Βρε παιδιά θα μου πει κανείς αν έχει ρωτήσει πρόσφατα γιατρο για την εγγύτητα του εμβολίου γρίπης κ κορονοιου?π μαγιορκινης έκανε κολοτουμπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Φυσικά κ δεν κινούμαστε με άνεση.κραταμε σε επίπεδο ψυχαγωγίας τα απαραίτητα γιατί δεν γίνεται αλλιώς.

Βρε παιδιά θα μου πει κανείς αν έχει ρωτήσει πρόσφατα γιατρο για την εγγύτητα του εμβολίου γρίπης κ κορονοιου?π μαγιορκινης έκανε κολοτουμπα

Τον εοδυ δεν μπορώ να τον πιάσω.

Στη σελίδα του gov.gr λέει ότι μπορούν να γίνουν οποιαδήποτε στιγμη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Τον εοδυ δεν μπορώ να τον πιάσω.

Στη σελίδα του gov.gr λέει ότι μπορούν να γίνουν οποιαδήποτε στιγμη

Κ γω που ρωτησα μου ειπαν οποιαδηποτε στιγμη. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε κάνει ποτέ το εμβόλιο της γρίπης και ούτε φέτος θα το κάνουμε ώστε να έχω την άποψη του γιατρού μας. Σε δύο συγγενικά πρόσωπα πάντως που το κάνουν, οι γιατροί τους τους είπαν ο μεν ένας ότι γίνεται και ταυτόχρονα και η δε άλλη να υπάρχει απόσταση κάπου 20 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Εμένα με νοιάζει τι γίνεται αν έχεις κάνει πρώτα της γριπης

επειδη σαφη απαντηση δ θα παρεις απο γιατρο,η ρωτας τον δικο σου αν εχεις απολυτη εμπιστοσυνη,η καλου κακου κανε την τριτη δοση 3βδομαδες μετα

@kotsifikosπεραστικα του.το πιθανοτερο γαστρεντεριτιδα,κυκλοφορει πολυ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sunshine8 said:

@kotsifikos , περαστικά, ελπιζω να είναι μια απλή ίωση και να περάσει όσο το δυνατόν χωρίς ταλαιπωρία.

 

Αυτές τις μέρες που έχω το γιο μου στο σπίτι, λόγω του ότι βρέθηκαν δύο κρούσματα (για την ώρα) στο προνήπιο, σκεφτόμουν αυτό που έκανε το υπουργείο με το 50 τις εκατό (συν ένα, λες και πρόκειται για εκλογή προέδρου). Εσείς πώς το βλέπετε; Συνήθως ένα δύο κρούσματα να βρεθούν για καμιά βδομάδα άτυπα κλείνει το τμήμα γιατί δεν τα πάει κανείς, κ ακριβώς επειδή είναι άτυπο κλείσιμο οι γονείς δε δικαιούνται ούτε άδεια ειδικού σκοπού ούτε τίποτα , κ παράλληλα δεν τρέχει καν τηλεκπαίδευση να πεις ότι το παιδί που είναι σπίτι δεν θα χάσει τελείως επαφή. Και παράλληλα το υπουργείο καυχιέται ότι έχει μόνο οχτώ σχολεία στη χώρα κλειστά... πανέξυπνο!  Ας πάνε 75 τις εκατό το ποσοστό και μετά.θα καυχιουνται ότι δεν έκλεισε κανένα τμήμα! Παράλληλα σύμπαντα...

Η γνω μη μου πάντως ειναι πως έτσι όπως είναι η κατάσταση οι γονείς κάποια στιγμή θα αναισθοτοποιηθουμε και στο άκουσμα κρουσματος συμμαθητή απλά θα κάνουμε rapid και θα το στέλνουμε.κανοντας το σταυρό μας. Και για να μην χανει συνέχεια το μάθημα και γιατί θα μας έχουν τελειώσει οι άδειες. Εξάλλου χωρίς lockdown θα κολλήσουμε όλοι, εγώ πλέον έτσι πιστεύω.

 

μα αυτός είναι ο σκοπός, να μη δικαιούμαστε άδεια , να μη κλείνουν τμήματα , και όλα να φαίνεται πως πηγαίνουν σουπερ με μόνο 8 σχολεία κλειστά!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, μαγιοπουλας said:

Εμένα με νοιάζει τι γίνεται αν έχεις κάνει πρώτα της γριπης

Γιατί, είχαν πει ότι μπορεί να γίνει το ένα πάνω στ'άλλο? Εγώ θα περίμενα τουλάχιστον 3 βδομάδες για να κάνω το άλλο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, μαγιοπουλας said:

Τον εοδυ δεν μπορώ να τον πιάσω.

Στη σελίδα του gov.gr λέει ότι μπορούν να γίνουν οποιαδήποτε στιγμη

Κοίταξε η παθολόγος μου λει καλό είναι να έχουν κάνα μήνα διαφορά. Και λογικό μου φαίνεται, τα εμβόλια συνήθως καλό είναι να έχουν μια απόσταση μεταξύ τους. Εγώ έκανα αρχές Νοεμβρίου της γρίπης και περιμένω μέσα Δεκέμβρη να άνοιξει το σύστημα να κλείσω άμεσα την τρίτη δόση..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , μαγιοπουλας είπε:

Εμένα με νοιάζει τι γίνεται αν έχεις κάνει πρώτα της γριπης

 

Στο ΚΑΤ την ώρα που έκανε το εμβόλιο ο άντρας μου άκουσε τον γιατρό να διώχνει έναν ηλικιωμένο κύριο που είχε κάνει το αντιγριπικό, λέγοντας του να επιστρέψει σε 20 μέρες για το εμβόλιο του covid. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Yovanna said:

Γιατί, είχαν πει ότι μπορεί να γίνει το ένα πάνω στ'άλλο

Ναι κάποιοι γιατροί το έχουν πει κι αυτό! Εγώ βάσει της δικής μου λογικής δεν θα τα έκανα ταυτόχρονα πάντως. Σε περίπτωση που δε κάποιον κάνουν και τα δύο παρενέργειες, δεν θα είναι ευχάριστο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...